Dragicka! Albanija nam ukinula vize!

Jerry Ropero

Poznat
Banovan
Poruka
7.375
Beograd -- Građanima Srbije više nisu potrebne vize za putovanje u Albaniju, potvrđeno u Ambasadi Albanije u Srbiji.

Kako je rečeno, vize su ukinute pre mesec dana i neće biti ponovo uvođene.

Prethodnih godina, Albanija je tokom letnjeg perioda, od juna do septembra, ukidala vize za državljane Srbije, ali su bile potrebne ostalih meseci.

--------------------

proevropska, vizionarska i harizmatska politika nase vlasti konacno pocinje da daje rezultate!
 
Jerry Ropero:
Beograd -- Građanima Srbije više nisu potrebne vize za putovanje u Albaniju, potvrđeno u Ambasadi Albanije u Srbiji.

Kako je rečeno, vize su ukinute pre mesec dana i neće biti ponovo uvođene.

Prethodnih godina, Albanija je tokom letnjeg perioda, od juna do septembra, ukidala vize za državljane Srbije, ali su bile potrebne ostalih meseci.

--------------------

proevropska, vizionarska i harizmatska politika nase vlasti konacno pocinje da daje rezultate!

Памено пошто ће ускоро 1,5 милиона грађана Србије да отпутје у Албанију.
 
Tosicka:
i isti je ugodjaj.... :D


upravo tako bio sam pre 4 godine na ulcinjskoj maloj plazi i velikoj plazi znaci ugodjaj je neverovatan. na maloj plazi je bilo puno zena u dimijama koje se nisu skidale vec su tako obucene ulazile u vodu da se pokvase. po vodi pliva razno smece a uspeo sam da primetim i plivajuca ljudska govna na 2 metra od moje glave . u svom zivotu sam prosao vise domacih i inostranih turistickih destinacija al ovako nesto kao sto sam video na maloj plazi u ulcinju znaci nisam video nigde. stvarno nestvaran i jedinstven ugodjaj.....
 
Jerry Ropero:
Beograd -- Građanima Srbije više nisu potrebne vize za putovanje u Albaniju, potvrđeno u Ambasadi Albanije u Srbiji.

Kako je rečeno, vize su ukinute pre mesec dana i neće biti ponovo uvođene.

Prethodnih godina, Albanija je tokom letnjeg perioda, od juna do septembra, ukidala vize za državljane Srbije, ali su bile potrebne ostalih meseci.

--------------------

proevropska, vizionarska i harizmatska politika nase vlasti konacno pocinje da daje rezultate!


eto vam prilike vama SRSovcima da naselite Albaniju i tražite srpsku državu
napad je najbolja obrana:mrgreen:

da vidiš kako bi se Albanci odmah počeli vraćati u Albaniju ;)
 
Jerry Ropero:
upravo tako bio sam pre 4 godine na ulcinjskoj maloj plazi i velikoj plazi znaci ugodjaj je neverovatan. na maloj plazi je bilo puno zena u dimijama koje se nisu skidale vec su tako obucene ulazile u vodu da se pokvase. po vodi pliva razno smece a uspeo sam da primetim i plivajuca ljudska govna na 2 metra od moje glave . u svom zivotu sam prosao vise domacih i inostranih turistickih destinacija al ovako nesto kao sto sam video na maloj plazi u ulcinju znaci nisam video nigde. stvarno nestvaran i jedinstven ugodjaj.....

Ti baš umeš da uživaš!
Em odeš na ženski deo plaže em zaglaviš kod odvodne cevi... :D
 
Jerry Ropero:
upravo tako bio sam pre 4 godine na ulcinjskoj maloj plazi i velikoj plazi znaci ugodjaj je neverovatan. na maloj plazi je bilo puno zena u dimijama koje se nisu skidale vec su tako obucene ulazile u vodu da se pokvase. po vodi pliva razno smece a uspeo sam da primetim i plivajuca ljudska govna na 2 metra od moje glave . u svom zivotu sam prosao vise domacih i inostranih turistickih destinacija al ovako nesto kao sto sam video na maloj plazi u ulcinju znaci nisam video nigde. stvarno nestvaran i jedinstven ugodjaj.....

Иду Албанке и на нудистичку плажу:)
Али су симпатичне, неће да говоре шиптарски ни међусобом, него се блескасто смешкају и фолирају енглески:)
 
svetolik trpkovic:
pa nisam ja tvoja mama da zabavljam rumune oko granice za kanticu bezolovnog
Нормално, ти нећеш да даш испод 20 евра па то ти је!
Имаш и ти неки понос! :lol:
Сем ако су групне туре америчких морнара, тада по глави(ћу) 15 долара.
Само нико да ти објасни да је Долар слабији од Евра, али хајде...
:lol: :lol: :lol:
 
Jerry Ropero:
....

proevropska, vizionarska i harizmatska politika nase vlasti konacno pocinje da daje rezultate!
haha.gif
 
Alekasandar3:
Нормално, ти нећеш да даш испод 20 евра па то ти је!
Имаш и ти неки понос! :lol:
Сем ако су групне туре америчких морнара, тада по глави(ћу) 15 долара.
Само нико да ти објасни да је Долар слабији од Евра, али хајде...
:lol: :lol: :lol:
pa vidim da i ti trazis decka po americkim gey forumima cak nam ovde prenosis njihovo misljenje sa vremena na vreme tako da ne sumnjam da si upoznat sa cenama al nazalost slabo stojite sa Amerima pa ste prinudjeni da familijarno duckate Rumunskim kamiondzijama za jeftinu corbu. Sto i nije tako strasno jer vam je to u krvi kad krenes auto-putem Segedin -Pesta na svakih 5 kilometara tvoje rodjake ispadaju iz zbunja i zadizu majce i suknje .
 
svetolik trpkovic:
pa vidim da i ti trazis decka po americkim gey forumima cak nam ovde prenosis njihovo misljenje sa vremena na vreme tako da ne sumnjam da si upoznat sa cenama al nazalost slabo stojite sa Amerima pa ste prinudjeni da familijarno duckate Rumunskim kamiondzijama za jeftinu corbu. Sto i nije tako strasno jer vam je to u krvi kad krenes auto-putem Segedin -Pesta na svakih 5 kilometara tvoje rodjake ispadaju iz zbunja i zadizu majce i suknje .


Није лоше! Требало ти је само десет минута и мало бенсендина да одговориш!
Јее. Напредујеш!
Него пренећу републиканцима да си их назвао педерима. Биће одушевљени и гарант ће те посетити на гајбу, а ја у шок соби:)
:lol: :lol: :lol:

П.С: А још не можеш да поднесеш чињеницу да су вам Мађари господари а ви слуге?
Е... не може сепротв Божве воље!
 
svetolik trpkovic:
pa kad su nas zli crnogorci i rvati ispalili za more i okrenuli ledja eto nama srece i nova morska destinacija, a nije ni daleko cujem da iz Ulcinja ima redovna linija do Skadra i dalje :lol:

pa svi normalni Srbi mogu i sad slobodno na more na hrvatski jadran

međutim za Mitku i Džerija još nije vreme, to zasigurno

mada nikad se nezna ima takvih i u Hrvatskoj posebice Lika

a znajući da se suprotnosi privlače a ekstremisti jedni i drugi

možda se i ekstremno i privuku :mrgreen:
 

Back
Top