STAROJ PRIJATELJICI SRBIJE, FRANCUSKOJ, SPADAJU MASKE

Moreplovka....

Aktivan član
Banovan
Poruka
1.023
Tanjug

Bernar Kušner, jevrejskog porekla, svoju karijeru je započeo u Komunističkoj partiji Francuske, kao saradnik Rusije, i zato nije slučajnost da je odmah posle rata upravo B. Kušner izabran za prvog glavnog administratora za Kosovo jer su to tajno tražile Srbija i Rusija a zatim, Kušner je bio i blizak prijatelj brazilskog diplomate Serđa Vjere de Mela koji je u to vreme u OUN bio visoki komesar za ljudska prava i slobode. On je, navodno, došao na Kosovo kao zaštitnik ljudskih prava i sloboda, a ne kao zaštitinik nacionalnih prava Albanaca, autohtonih na svojim prostorima. Taj izbor je, bez sumnje, napravljen sa ciljem da Kušner što je moguće više radi na destabilizaciji i podeli Kosova. Kušner je i u svojoj knjizi napisao da mu je bivši predsednik Francuske, Žak Širak, sasvim otvoreno rekao, nešto pre stupanja na dužnost glavnog administratora Kosova: «Idi na Kosovo, tamo radi kako želiš, ali jednu poruku uvek imaj na umu - ne zaboravi da su nam Srbi stari prijatelji!».
 
Moreplovka....:
Koliko me secanje sluzi cini mi se da si u nekom od ranijih postova rekao da su nam Jevreji prijatelji.Ispravi me ako gresim....

Јевреји пријатељи Србима??? То никада нисам рекао, напротив. Чак су ме овде и антисемитом прогласили.......

То Александар2 или3 воли Чивуте........
 
eremita:
Јевреји пријатељи Србима??? То никада нисам рекао, напротив. Чак су ме овде и антисемитом прогласили.......

То Александар2 или3 воли Чивуте........
Izvinjavam se.Nije bilo upuceno tebi.Uleteo si pre mog posta.To je bilo pitanje za Karlita...
 
Јевреји, тј. Чивути су Србима закували најотровнију чорбу у историји... почев од ђубрета чивутског Медлин Олбрајт па на даље. ИМА МНОГО ПОЛИТИЧАРА КОЈИ ДОЛАЗЕ ИЗ ТЗВ.ЈЕВРОПЕ ИЛИ САД који су нам својим "радом" нанели ужасно зло, чији корен и повод ја себи уопште не могу да објасним. И САМО АКО ИМАШ ВЕЗУ ДА СЕ РАСПИТАШ ИЛИ МОЖДА ПО ИМЕНУ ИЛИ ПРЕЗИМЕНУ МОЖЕШ ДА ИХ ПРОВАЛИШ. Тешки су гадови према нама Србима.
 
eremita:
Јевреји, тј. Чивути су Србима закували најотровнију чорбу у историји... почев од ђубрета чивутског Медлин Олбрајт па на даље. ИМА МНОГО ПОЛИТИЧАРА КОЈИ ДОЛАЗЕ ИЗ ТЗВ.ЈЕВРОПЕ ИЛИ САД који су нам својим "радом" нанели ужасно зло, чији корен и повод ја себи уопште не могу да објасним. И САМО АКО ИМАШ ВЕЗУ ДА СЕ РАСПИТАШ ИЛИ МОЖДА ПО ИМЕНУ ИЛИ ПРЕЗИМЕНУ МОЖЕШ ДА ИХ ПРОВАЛИШ. Тешки су гадови према нама Србима.

jevreji bash?
to, naravno, sudis po 90im
svako iz tog perioda moze da se seti x drzava&politichara koji osudjuju srbiju zbog onoga cime se bavi
chak i oni koji je ne osudjuju, nemaju neke simpatije, niti je podrzavaju
(a ne osudjuju je, mahom, jer iz svojih principa idu kontra zapadu, ili balansiraju; ne zato sto nas gotive...tipa bangladesh)

kad pogledas, hejtovali su nas tad ne samo jevreji, vec skoro svi
tako da...
 
~Petar~:
jevreji bash?
to, naravno, sudis po 90im
svako iz tog perioda moze da se seti x drzava&politichara koji osudjuju srbiju zbog onoga cime se bavi
chak i oni koji je ne osudjuju, nemaju neke simpatije, niti je podrzavaju
(a ne osudjuju je, mahom, jer iz svojih principa idu kontra zapadu, ili balansiraju; ne zato sto nas gotive...tipa bangladesh)

kad pogledas, hejtovali su nas tad ne samo jevreji, vec skoro svi
tako da...

Нарочито су нам *ебали кеву НЕМАЧКИ ЈЕВРЕЈИ... па погледај шта нам сада ради Јоаким Рикер - немачки Чивутин.....а зашто, то само Бог зна, ја немам одговор!
 
Moreplovka....:
Tanjug

Bernar Kušner, jevrejskog porekla, svoju karijeru je započeo u Komunističkoj partiji Francuske, kao saradnik Rusije, i zato nije slučajnost da je odmah posle rata upravo B. Kušner izabran za prvog glavnog administratora za Kosovo jer su to tajno tražile Srbija i Rusija a zatim, Kušner je bio i blizak prijatelj brazilskog diplomate Serđa Vjere de Mela koji je u to vreme u OUN bio visoki komesar za ljudska prava i slobode. On je, navodno, došao na Kosovo kao zaštitnik ljudskih prava i sloboda, a ne kao zaštitinik nacionalnih prava Albanaca, autohtonih na svojim prostorima. Taj izbor je, bez sumnje, napravljen sa ciljem da Kušner što je moguće više radi na destabilizaciji i podeli Kosova. Kušner je i u svojoj knjizi napisao da mu je bivši predsednik Francuske, Žak Širak, sasvim otvoreno rekao, nešto pre stupanja na dužnost glavnog administratora Kosova: «Idi na Kosovo, tamo radi kako želiš, ali jednu poruku uvek imaj na umu - ne zaboravi da su nam Srbi stari prijatelji!».
Da smo se normalno ponasali devedesetih ne bi imali sad problem. Evo i u prvom postu se naglasava kako je onaj Jevrej. Takve su davno nacisti jurili.
 
eremita:
Нарочито су нам *ебали кеву НЕМАЧКИ ЈЕВРЕЈИ... па погледај шта нам сада ради Јоаким Рикер - немачки Чивутин.....а зашто, то само Бог зна, ја немам одговор!

Лично не подносим ни Французе ни Немце, а то што је неки од тих злочинаца Јеврејског порекла никако и ни најмање не умањује злочин који је огромна већина "браће" Хришћана починила над нама.

П.С. Сада је Кушнер роменио плочу и прича да Француска неће признати "Косово".
Једноставно, наредиле му газде да тако ради.
 
Koje maske, kakvo prijateljstvo, kakvi saveznici koji prijatelji.........

Mislite da su nam oni bili saveznici a pogotovo oni varvari Englezi. Meni je pričao otac kako je njemu pričao djed kako su na Krfu prošli sa "saveznicima".
Bili su gladni, prepolovljeni,pola duše, bez odeće , hrane....preko puta njih su halapljivo jeli svoje obroke "saveznici" a kad bi im ostalo hleba, onda bi skidali gaće i brisali guzice tim hlebom da ga ne bi Srbi jeli...

Imao je običaj moj pradjed da te sve "saveznike" kasnije naziva - KRMAD. Drugo i nisu bili!
 
A što se tiče g-dina Bernarda Kušnera ili kako su ga zvali dole Beki., on je prisutan na Kosmetu oko 15 godina. tamo je došao kao predstavnik i šef humanitarne organizacije "Lekari bez granica". Ta organizacija je bila nedaleko od moje kuće a u toj kući gde je bila organizacija smeštena živeo je i Beki. Ta kuća je pripadala mom prijatelju starom - Albancu koji se odmah 99-te preselio u Skopje odmah posle najezde čukaroša.Znalo se šta tamo zapravo "radi" Beki bio je baš pravi "lekar bez granica" dok je DB spavala rrrroooommm bbbbzzzzzzz, rrrrooooommmmm bbbbbzzzzz.

Inače lično sam poznavao Bekija, njegova organizacija je točila gorivo na mojoj pumpi.Čak sam jednom i popio "Kosovsku lozu" sa njim , Farukom Begolijem ( koji me je puno voleo ) i Enverom Petrovcijem. Opasan je bio Beki, držali ga Albanci ko malo vode na dlanu, a ta organizacija čiji je bio predstavnik, je bila samo prethodnica čuvenih kako ih je narod prozvao "osicama" - OSCE...

I tako dalje i tako dalje.........
 
Лекари без граница су позната организација Новог Светског поретка. И ја који слабо верујем у завере ово знам. Дакле ко је у такјвим организацијама, нема веру и нацију, јер вера и нација могу да утичу на човека. Ту се бирају бездушни људи, укратко речено.
 

Back
Top