Hitman 2 i half-life 1

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Majkl Džekson

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
258
MOLIM VAS da procitate ovaj duuuugi text, nije tesko :) hvala.. Dakle jest da sam se malo kasno setio da pocnem da igram al ajd. Evo problem u hitman 2: dakle mislim da je 4. misija. Treba da ubijem nekog generala u podrumu i da oslobodim zatvorenika. i sve ja to uradim i sad bezimo ja i zatvorenik. Udjemo u prvi lift bez problema, ali u drugi lift ovaj nece da udje. Jednostavno nece da me prati. A cak i da oce ja ne znam kako da dodjem do exit mesta koje je obelezeno u kanalizaciji a ne moze da se dodje dotle jer ima neka zica na putu. E sad za half life evo detaljnije: negde blize pocetku igre, recimo da sam dotlje stigao za 2-3 sata. Sretnem policajca i idemo zajedno da ubijamo neke vanzemaljce sa jednim okom koji nas rokaju strujom. Ubijemo ih i idemo dalje i tu ima neka masina na vrhu zida koja puca na sve sto je na podu. (s tim stvarima se prvi put susrecem u igri) i nastavim dalje i dodjem do nekih vrata koja se otvaraju na posebnu bravu na zidu koja se okrene za 90 stepeni. Ispred vrata je neka plava klizava tecnost. To je neko skladiste mesa, svuda su police i na njima kutije od mesa. Ima nekoliko velikih komada mesa koji vise sa nekog..konopca? Ima nekoliko prostorija u tom skladistu, izmedju svake su vrata koja rade na onu bravu al se zatvaraju spolja ka unutra sa obe strane (kao u cs_assault vrata kod taoca). Sve prostorije su iste, samo ima jedna skroz okrugla. E sad ja pokrenem neko sranje kao ploca koja je zakacena za plafon i to se pomera duz plafona. Sad ja udjem u ventilacioni otvor i cekam da dodje to sranje da bih presao u drugi otvor. I kad izadjem na kraju, tu je kao neki lift koji se zaglavio gore i za njega se drzi onaj naucnik. Popnem se do gore i tu nema sta da se radi. Vratim se dole i nastavim put kad ono vratim se na mesto gde sam bio. Isprobao sam sve puteve i nigde nista, jedino mogu da idem nazad, na lift i u skladiste mesa koje nema izlaza sem vec pomenutog. Kuda treba da idem i sta da radim??? Ovo mi je najduzi text koji sam ikad otkucao na internetu i vrlo sam zahvalan sto ste ga procitali i bio bih jos zahvalniji kad bi ste mi odgovorili sa resenjima. P.s. Markoca nemoj da zakljucas ovo
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top