NAJVECA NEBULOZA IZ NEKOG NOVOSADSKOG KAFICA ILI SA KONCERTA
Prikazujem rezultate 1 do 12 od 12

Tema: NAJVECA NEBULOZA IZ NEKOG NOVOSADSKOG KAFICA ILI SA KONCERTA

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano NAJVECA NEBULOZA IZ NEKOG NOVOSADSKOG KAFICA ILI SA KONCERTA

OVO MOZE BITI ZANIMLJIVA TEMA,,,SEDIM SA DRUGOM U JEDNOM DIVNOM UMETNICKOM MESTU BLIZU SPENSA,,,,POSTO SAM SKONTAO DA JE NEKA RIBA IZ RUSIJE,,NESTO SAM U ZEZANJU REKAO DA IMAM PREDRASUDE PREMA RUSKINJAMA,,,,,RIBA JE DOSLA I UMESTO MENI ZAVARILA SAMAR DRUGU,,,,,

KEVE TI,,,,,,,,AJDE MASO,,,PISITE DOGODOVSTINE SA EXITA,,,ROUTE 66,,,GRADILISTA ,,,MA CEGA GOD SE SETITE,,,,,,,,,,

Iskusan NICS (avatar)
    Učlanjen
    08.08.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    113

Podrazumevano Re: NAJVECA NEBULOZA IZ NEKOG NOVOSADSKOG KAFICA ILI SA KONCERTA

Evo pisem knjigu jedno 3 godine i nikako da se primaknem kraju
    http://thumbnails113.imagebam.com/47289/07764f472886413.jpg

Poznat Peta W. (avatar)
    Učlanjen
    29.10.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    157

Jedan lik mrtav pijan mi je u kaficu rekao: "Nemoj tako blizu da mi stojish... sad bih te pregrizao!"
    :shock: Kompliment? Ako jeste,onda je zaista morbidan....
    Quod me nutrit me destruit

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

KRIPL BASTARDS U DONJEM DELU LONDONA,,,,,,GRAJND KOR KONCERT,,,,NEKA DEBEKA ZENSKA MI SE PRIVUKLA I SPOPALA ME,,,,,,LICILA MI JE NA NEMICU SVE DOK NIJE OBJASNILA DA JE IZ NEGOTINA(MOZDA I IZ JABUKOVCA) KORPULENTNA METALKA NAJSLICNIJA ONOJ DEBELOJ ZENSKOJ IZ FILMA KAKO SAM SISTEMATSKI UNISTEN OD IDIOTA,,,,,,,,,CEO KONCERT SAM GLEDAO GDE DA POBEGNEM,,,,

NAJRAVOUCENIJE NIJE TO BILO VECE KOJE JE OBELEZIO KONCERT,,,,

VEC VECE STUDENTKINJE IZ NEGOTINA,,,,,,, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:

Poznat krvolok (avatar)
    Učlanjen
    04.04.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    132

Citat Original postavio marginalac
    KRIPL BASTARDS U DONJEM DELU LONDONA,,,,,,GRAJND KOR KONCERT,,,,NEKA DEBEKA ZENSKA MI SE PRIVUKLA I SPOPALA ME,,,,,,LICILA MI JE NA NEMICU SVE DOK NIJE OBJASNILA DA JE IZ NEGOTINA(MOZDA I IZ JABUKOVCA) KORPULENTNA METALKA NAJSLICNIJA ONOJ DEBELOJ ZENSKOJ IZ FILMA KAKO SAM SISTEMATSKI UNISTEN OD IDIOTA,,,,,,,,,CEO KONCERT SAM GLEDAO GDE DA POBEGNEM,,,,

NAJRAVOUCENIJE NIJE TO BILO VECE KOJE JE OBELEZIO KONCERT,,,,

VEC VECE STUDENTKINJE IZ NEGOTINA,,,,,,, :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock:
    'eeeeeebo te, u kojoj to " zanimljivoj geografiji " nalaziš sve te čudesne lokacije : ovde mitološki Jabukovac, na obližnjoj temi zaseok - heroj Junkovac, itd. .... :shock:
    član javne grupe

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Ovo je samo za entuzijaste,,,,,,,,,,kad smo vec kod malih mesta tipa JUNKOVAC ima jedna knjiga po imenu TRAGOVIMA PANKA ,,,,gomila bendova sa svih strana,iz srbijanske i vojvodjanske provincije ima tu svoje tekstove,,,,,,

REPRESIJA iz STEPOJEVACA je zanimljiv bend,,,,,

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio marginalac
    NEKA DEBEKA ZENSKA MI SE PRIVUKLA I SPOPALA ME,,,,,,
    Metalka??

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio krvolok
    'eeeeeebo te, u kojoj to " zanimljivoj geografiji " nalaziš sve te čudesne lokacije : ovde mitološki Jabukovac, na obližnjoj temi zaseok - heroj Junkovac, itd. .... :shock:

Jos nam samo fali kucura i cantavir!

Buduća legenda DOC HOLLIDAY (avatar)
    Učlanjen
    15.08.2006.
    Pol
    ženski
    Centar za obuku nindži ‚‚Nindžalend‚‚Romanija
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1062

Citat Original postavio Aleksej_BASO
    Jos nam samo fali kucura i cantavir!
    e za čantavir moraš da znadeš madžarski i sva vrata su ti otvorena............

Zainteresovan član bombay (avatar)
    Učlanjen
    13.02.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Moj burazer je u nekom kaficu sa unplug muzikom pevao Teraj mala ovce preko brega i nadglaso je muziku

Aleksej_BASO
    Guest

Citat Original postavio DOC HOLLIDAY
    e za čantavir moraš da znadeš madžarski i sva vrata su ti otvorena............
    Pa natucam nekako...

Početnik
    Učlanjen
    09.06.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

najvece nebuloze i gluposti se desavaju po malim mestima,,,,,,,,,a ovo je jedna sa kraja 2005 kad su DZEKSON 5,,,svirali u donjem LONDONU,,,,dosla su neka 2 lika i htela su da se ucure za manju kintu od upada na koncert,,,,,,debeli vratar se derao NEEEE NEEEMOZE.....onda su ga tipovi dogurali do vrata ali posto su skontali da je sumo i da ne mogu da ga pomere platili su kartu...............

Slične teme

1. Odgovora: 77
    Poslednja poruka: 01.10.2006., 13:08
  2. citati nebuloza koje ste procitali na forumu
    Autor random_cloud_form u forumu Muškarci
    Odgovora: 308
    Poslednja poruka: 30.09.2006., 23:14
  3. takmicenje-najveca NEBULOZA
    Autor fightclub u forumu Arhiva
    Odgovora: 46
    Poslednja poruka: 01.08.2005., 15:24

Pravila za slanje poruka