sami u univerzumu...

rile_laki_oblak:
sta mislite vi, jel pati neki vanzemaljac isto kao, na primer, neki covek, kad se nesrecno zaljubi?
A zašto da ne?! Nije ljubav rezervisana samo za ljude.....ma koliko mi sebično verovali u to... Sva stvorenja u ovom univerzumu.....sposobna su da vole...a samim tim i da pate..... Gde postoji život....postoje i oni koji ga žive... A živeti podrazumeva i voleti i mrzeti i radovati se i patiti.... U suprotnom...nisi živo biće već kamen......
 
Pa ja mislim da i vanzemaljac pati ako je nesrecno zaljubljen. Ali mislim da niko ne treba da je sam u univerzumu ili kao na nekom pustom ostrvu, svi treba da biraju sebi drugarice i drugove i da se biraju za seme, za seks, za zurke.
 
u nasoj galaksiji smo sami, to je jasno, jer su procene da je ona dovoljno stara i da postoji veliki broj mnogo starijih zvezda od naseg sunca te je bilo vremena da se zivot mnogo bolje usavrsi nego sto je na zemlji i da ta vrsta uspostavi kontrolu nad galaksijom.... mada ko zna, mozda ih upravo ljubavni jadi sprecavaju u tome, ume to da utuce coveka, pa i vanzemaljca
 
Lexa:
E Dragojlo, možda smo samo mi željni da kontrolišemo Univerzum, možda ostali nisu zainteresovani... za rat kao ni za ljubav :?

shirenje na druge planete ne bi bilo osvajanje radi osvajanja, vec radi poboljsavanja shansi za opstanak...
bas kao kad pravis backup vrednih podataka, dupliras ih i izmestas na drugo mesto, za svaki slucaj...
 

Back
Top