HARD CORE PUNK svirka

B.K.

Primećen član
Poruka
713


Evo plakata (umanjena verzija :D), a na njemu sve lepo pishe.

Dakle, Kafe "Kristijan" 08.08.07. upad 100,00 dinara
Uchestvuju:
THE TRUTH OFXXX (mora ovako zbog ikseva :D)
HOCU? NECU!
NO CHOICE!
i zvezde vecheri, gosti iz Slovenije, AKTIVNA PROPAGANDA!!! :p

Dodjite!!! Shta drugo da vam kazem? ;) Bice loodo!!!
 
B.K.:


Evo plakata (umanjena verzija :D), a na njemu sve lepo pishe.

Dakle, Kafe "Kristijan" 08.08.07. upad 100,00 dinara
Uchestvuju:
THE TRUTH OFXXX (mora ovako zbog ikseva :D)
HOCU? NECU!
NO CHOICE!
i zvezde vecheri, gosti iz Slovenije, AKTIVNA PROPAGANDA!!! :p

Dodjite!!! Shta drugo da vam kazem? ;) Bice loodo!!!

Kako je prosla proba?
 
Ja sam imala neuradjen film sa neke svirke u Opozitu, ne znam gde mi je trenutno, ali naci cu ga sigurno...To je bilo pre jedno 4 godine, rekla bih. A sto se tice slika sa digitalnog, e to vec nemam..
 
Mell*:
Ja sam imala neuradjen film sa neke svirke u Opozitu, ne znam gde mi je trenutno, ali naci cu ga sigurno...To je bilo pre jedno 4 godine, rekla bih. A sto se tice slika sa digitalnog, e to vec nemam..

Da, molim te nadji taj filmic. A mislila sam sa sinocne svirke za slike, poshto smo se mi malo smeli oko toga, pa nije ispalo kako je bilo planirano, no zivot ide dalje... :p
 
napucana narkomanka se odvalila od alkohola i počela da pravi gluposti.
stvar je počela tako što je ušla u lokal i poručila piće. medjutim gazda lokala je izbacio napolje jer ne želi takve goste. onda je ispred lokala našla pivsku flašu koju je razbila o pod i skinula cipele i čarape i počela da gazi bosa po srči (odatle krv!) a onda je zvala policiju i žalila se na gazdu lokala, dok posle nekih pola sata objašnjavanja nije stvar rešena, interventa je potom dolazila, ali ne zbog koncerta nego zbog nje. koncert održan do kraja bez ikakvih problema, extra smo prošli iako jedan od planiranih bendova nije svirao (PRIČA KOJA SE PONAVLJA!!! ko shvati, razumeće) i za razliku od prethodna dva koncerta bilo je posećenije pa samim tim i atmosfera bolja. ekipice iz kragujevca, zaječara i raške su bile kojima se zahvaljujemo na podršci.
 
Za taj detalj o pijanoj osobi nisam znala. Stvarno glupe stvari se deshavaju, ali nije u nashoj nadlezxnosti da se bakcemo sa takvim stvarima. Ekipe koje su doshle sa strane su stvarno uvelichale ovaj dogadjaj i puno im hvala na tome!!! :D
 
Imala je jedna takva i pre desetak godina... Mislim, tako se ponashala, ali mislim da je ona starija... Nema veze, ... zapravo ima veze, jer je glupo da nam takve stvari bacaju senku na koncerte. :???:
 
Cyrix:
napucana narkomanka se odvalila od alkohola i počela da pravi gluposti.
stvar je počela tako što je ušla u lokal i poručila piće. medjutim gazda lokala je izbacio napolje jer ne želi takve goste. onda je ispred lokala našla pivsku flašu koju je razbila o pod i skinula cipele i čarape i počela da gazi bosa po srči (odatle krv!)...

utripovala riba da je fakir...
mora da je bila na dobrom dopu 8-)
 
'ajde ne lupaj!!! svirka je održana do kraja onako kako je i zamišljena, a pogotovo No choice! svirku nije stigla ni da čuje da bi je upropastila... sve je prošlo extra i nema dodirnih tačaka sa svirkom osim toga da se sve desilo ispred lokala gde je svirka održana.
 
'Ajde spusti loptu malo! Nisam mislila na svirku kao svirku vec na krajnju ocenu nekih da nam na koncerte dolazi murija "da rasteruje pijane i drogirane osobe". Ja prva nisam znala za tu spodobu dole, ali ako si pratio nastup AKTIVNE PROPAGANDE, onda znash da je u jednom momentu neko javio da je doshla interventna i da koncert mora da se zavrshava, te su ga oni ubrzo i zavrshili... Drugo, ja ne lupam, vec pevam, a mislim da to i sam znash ;)
 

Back
Top