Šta znači PC Sync ?

Адриан

Ističe se
Poruka
2.767
Molim vas da mi odgovorite šta znači Ps Sync?
Na LG Mobile sajtu piše u mogućnostima vezanim za moj mobilni LG KG220 sledeće:
Supports PC Sync
(Phonebook & Photographs)
012.gif

The PC sync function enables an easier and quicker connection between the mobile phone and PC. It's a safer and more convenient mobile phone that gives you more control by allowing you to synchronize private information such as pictures, videos, themes, multimedia data, as well as contact numbers, schedules, and memos with your PC.

Molim vas da mi malo pojasnite, hvala unapred!
 
gusha:
pc sync je samo program za sinhronizaciju racunara i telefona, a tebi pored toga treba i data kabel ili blutooth ili infra red ili sta vec taj tvoj lg podrzava od veza
Hvala gusha.

Ali ja sam u totalnoj nedoumici...

Na specifikacijama mog modela LG KG220 na mobilnisvet.com, gsmarena.com.... ne piše da moj mobilni sadrži išta od ovoga, a u nekom ebay online shopu sam pronašao USB kabl za moj mob, u šta se možete i uveriti: http://cgi.ebay.com.au/LG-KG220-KG-...hZ016QQcategoryZ14417QQtcZphotoQQcmdZViewItem

Čak su na mobilnisvet.com napisali da moj mob ne podržava AMR melodije, ali ja ih imam, i to tri.

Dakle, voleo bih da mi odgovorite , da li moj model podržava USB i gde bih ga priključio na mob kada imam samo ulaz za handsfree i za punjač (valjda)
evo pogledajte:
1150971997.jpg


Hvala vam svima što mi odgovarate i izvinjavam se ukoliko sam dosadan!
 
Gledaj strane sajtove ovi nasi ce uskoro poceti da prodaju posebne delove zxa mobilne samo da vise zarade. Rcimo davnih dana sam hteo da kupim Sony Ericsson Z1010 u NS Futoska broj ne znam. U jednoj radnji su mi nudilo full opremu (CD kabel, punjac mobilni pkanapce za oko vrata i za ruku), a u drugoj full opremu (Punjac i mobilni) sta ce vise. Osalo morass da platis a kutija(e) sve istesamo etiketa modela koji kupujes :)
 
Da, ali na nekim sajtovima piše da moj mobilni podržava USB, a na nekima ne...sad ne znam šta je.
A što je najzanimljivije, na LG mobile sajtu piše (kao što sam naveo u prvom postu) da mogu da koristim PC Sync.

Ima li još odgovora???
 
Konacno, dobio sam od LG-a odgovor!

Evo sta su rekli:
To connect you mobile you need a data cable, which should be connected
to the same whole as your charger.

Pošto se ne služim dobro Engleskim jezikom, da li bi mogao neko da mi konkretno prevede? Hvala!
 
znaci ti da sinhronizujes tel sa kompom ;)

povezes komp sa tel.om , preko data kabla. prije toga instaliras program , koji je verovatno dosao na cd- sa telefonom.

Mada ti to i nije toliko potrebno :P

ako imas bluetooth na mobu , kupis i bluetooth za komp , koji se ubacuje u usb , koji kosta negde oko 15e , instaliras i posto ne znas engleski samo pratis slike :P
 
NG Junior:
Ok, pronaćiću već nekako.

Guzonjin sine, ko ti je rekao da ja ne znam engleski? Samo sam hteo konkretan prevod, da se ne prevarim.


Evo sta su rekli:
To connect you mobile you need a data cable, which should be connected
to the same whole as your charger.

Pošto se ne služim dobro Engleskim jezikom, da li bi mogao neko da mi konkretno prevede? Hvala!
 

Back
Top