Mileta Čolić...
Prikazujem rezultate 1 do 6 od 6

Tema: Mileta Čolić...

Poznat CobRa-SiC- (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Istočno od S... e... n... k... r... u... p... a... |qshnashljivu|... i taaako...
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Mileta Čolić...

Dane objašnjavam sad...
    ...

Domaćin Marge (avatar)
    Učlanjen
    24.11.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    84

Podrazumevano Re: Mileta Čolić...

Prva!!!

Poznat CobRa-SiC- (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Istočno od S... e... n... k... r... u... p... a... |qshnashljivu|... i taaako...
    Reputaciona moć
    0

A jase taaaman ponado daće neko reći nešto o... mhm... ... ... ovom čoveku...
    Bašme zanima i dal liči na čoveka...

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

sta reci o misleti a da ga ne uvredimo...
    ...kao vrlo mlad chovek, pun patnje, morao napustiti svoj zavichaj...Primoran na tezak rad u Njemackoj...od silnog rada, slike majke i sarme koju mu je poslala na odlasku, njegova dusha pocela je da jeca...Svoju vrlo tesku emotivnu situaciju nije mogao resavati kod lokalnih psihoterapeuta, kako nisu razumeli ni njega ni njegovu vezanost za majku i zavichaj...pa je pocheo pevati pri svakom tushiranju...S'obzirom da je imao vrlo malo vremena, a miris sapuna ga nije podsecao na njegovu majku- kupao se retko...stoga je i razumljivo sto njegov talenat dugo nije bio dostupan javnosti... ...Prilikom jednog zajednichkog piknika blizu Englischer Garten-a, radnici fabrike imali su priliku cuti njegov predivan glas ispod tusha...Brzo su se okupili oko njega shvativshi da ispred sebe imaju novorodjenu kako ce njegov volshebni glas i tekstovi puni razarajuce patnje pomoci mnogim pripadnicima Velike Nemacke Nacije da poblize upoznaju njegovu dushu balkansku...Mileta se,naravno, kao i vecina pravih zvezda, tome protivio...Ali, kako su ga radnici terali da pevushi svoje melodije prilikom svakog ruchka u Fabrici...Mileta je popustio... ...Uz pomoc gorepomenutog Juergena Soellner-a,kao njegovog menadzera i Miladina Krnjache kao sponzora...Mileta izdaje svoj prvi i nazalost jedini album ALLE BRAUCHEN LIEBE UND VON HEUTE AN LEBE ISC koji mnogi smatraju KULTNIM albumom srpskih izvodjaca van zavicaja... ...nakon njegovog famoznog nastupa u Zlatnoj Kruni...gubi mu se svaki trag...kako istiche njegov menadzer...Mileta trenutno radi samo video projekte u Surealistickom ArtFusion fazonu...na tragu njemu omiljenog reditelja Maye Deren...Nama samo ostaje da uzivamo u njegovom remek delu i pozelimo uspeha u daljem radu i zivotu...

sta da kazem osim idite http://www.myspace.com/miletacolic odvrnite zvucnike i uzivajte u miletinom opojnom glasu ...i naravno fala adamu koji je napravijo majspejs stranu za njega
    posle prvih stihova pesme du bist meine einziege bice vam sve jasno

Zainteresovan član Ludjak-sadista (avatar)
    Učlanjen
    10.07.2007.
    Shucks!For me there is no other,you're the only shoe that fits!
    Reputaciona moć
    40

Zhiko
    ma vidi se da je neki baja u pitanju...

Veoma poznat Zikica (avatar)
    Učlanjen
    07.08.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    153

ma baja do jaja...ne zna se sta je jace dal onaj video sa ganima koji pevaju na Deutsche, slike sa omota ploca ili miletine pesme
    ja kad sam vido 1. put u 3 sata u noc valjao sam se po podu...dobro ionako sam biJo razvaljen kad sam to vido tako da je to samo pojacalo dozivljaj

Slične teme

1. Zdravko Colic
    Autor reWenex u forumu Muzika
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 10.02.2010., 10:50
  2. Bio jednom jedan Sima i imao druga Mileta...
    Autor Mileva S. u forumu Arhiva
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 26.06.2004., 00:05
  3. ZA MILETA
    Autor nenadjuricic111111 u forumu Likovna umetnost
    Odgovora: 0
    Poslednja poruka: 09.06.2003., 11:50

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku