The Sims

Glupa igra do bola... svaki put sednem za komp i sad cu ja kao da igram Simse i uzmem da pravim kucu i to je ajd i bozhe pomozi, a kad krenem zhivot...BLAGI UZHAS...
 
Meni se recimo igra mnogo dopada... nekada sam pržio keca a onda prešao na dvojku kad je izašla... igram je već dve godine, naravno s pauzama (ne naravno svaki dan po pet sati :D ). Instalirao sam sve ekspanzije osim "Open for bussiness" i onih stuff pack-ova... Neko vreme je igram malo aktivnije, pa kad me smori, onda mesec, dva, tri ne, pa onda opet, i tako... Ko što rekoste, čista stvar ukusa.
 
igrica je xtra u pocetku al posle smori samo zbog jedne stvari - igra nema cilj! mozes zauvek da je igras! ja sam tako u kecu dobio najbolji posao i imao gomilu para i sve sam uradio sta sam hteo i svaki dan isto- ujutru dorucak, wc, posao, rucak, wc, komp, spavanje..i tako svaki dan..igra nema poentu, zanimljiv je samo pocetak igre.. i ja sam isto tako igram, igram i smori me pa ne igram dva meseca pa se opet uzelim i tako dalje.. sad mi se igra al sam izgubio cd :( a sims 2 nikad nisam igrao, ne znam kakav je
 
Nikola 95:
Da li vredi dati pare za tu igru.

Zavisi da li kupuješ kopiju ili original. Ako hoćeš kopiju, mislim da vredi, jer može stvarno da ti pruži dosta zabave (ovo je naravno moje mišljenje, niko ne mora da se složi sa mnom)... Ja sam se recimo toliko naložio na igru, a smetalo mi je što me kopija zeza, da sam skrpio čak tri i po soma kinti :shock: da nabavim original... sve zavisi da li voliš takav tip igre.
 
Dakyorlando:
Zavisi da li kupuješ kopiju ili original. Ako hoćeš kopiju, mislim da vredi, jer može stvarno da ti pruži dosta zabave (ovo je naravno moje mišljenje, niko ne mora da se složi sa mnom)... Ja sam se recimo toliko naložio na igru, a smetalo mi je što me kopija zeza, da sam skrpio čak tri i po soma kinti :shock: da nabavim original... sve zavisi da li voliš takav tip igre.

Dao si tolke pare za sims?!
 
Da, i nisam se pokajao... zato što stvarno volim tu igru... međutim, za ekspanzije već nisam hteo da tolike pare već sam uzimao kopije.
 

Back
Top