Ples do ljubavi...

Grimizni_ratnik

Primećen član
Poruka
786
Igrom slucaja, nasao sam se u petak u jednom klubu na casovima salse. Pokusao sam malo da plesem osnovne korake sa polaznicima i mogu vam reci da nije previse komplikovano ako imate sluha za ritam, a ti koraci se mogu izvoditi uz 80% ritmova i melodija, ne samo uz latino muziku. Znachi salsa je primenjiva gotovo uvek. Grupica je bila mala ali odabrana, 20tak ljudi, a devojaka 16. :D Mislim da je to jedan od najlepsih nacina da upoznate ljubav svog zivota ili bar da nadjete ljubav. :p Uostalom, poznato je da su dobri plesaci ujedno i iskusni osvajaci zenskih srca 8-) , a i da ne pominjem koliko su plesacice seksi, bez obzira kako su obucene. Pri tom mislim na one koje umeju da plesu. Nameravam da pokusam, jer mislim da covek nikada nije previse mator za takve stvari. Ehej, gde cu ja biti u svemu tome za 6 meseci predanog treninga. :) Sta mislite o tome? Da li biste vi plesali i koliko vam je to seksi? Posebno me interesuje kako sve to utice na pripadnice zenske populacije foruma. I da li su vam plesaci izazovni? Kakve vam zelje i misli prolaze kroz glavu dok gledate parove koji plesu? I da li mislite da su plesaci/ce vanredno dobri ljubavnici/ce. Ja licno imam takvo misljenje o njima. Izvolite... ;)
 
Grimizni_ratnik:
Igrom slucaja, nasao sam se u petak u jednom klubu na casovima salse. Pokusao sam malo da plesem osnovne korake sa polaznicima i mogu vam reci da nije previse komplikovano ako imate sluha za ritam, a ti koraci se mogu izvoditi uz 80% ritmova i melodija, ne samo uz latino muziku. Znachi salsa je primenjiva gotovo uvek. Grupica je bila mala ali odabrana, 20tak ljudi, a devojaka 16. :D Mislim da je to jedan od najlepsih nacina da upoznate ljubav svog zivota ili bar da nadjete ljubav. :p Uostalom, poznato je da su dobri plesaci ujedno i iskusni osvajaci zenskih srca 8-) , a i da ne pominjem koliko su plesacice seksi, bez obzira kako su obucene. Pri tom mislim na one koje umeju da plesu. Nameravam da pokusam, jer mislim da covek nikada nije previse mator za takve stvari. Ehej, gde cu ja biti u svemu tome za 6 meseci predanog treninga. :) Sta mislite o tome? Da li biste vi plesali i koliko vam je to seksi? Posebno me interesuje kako sve to utice na pripadnice zenske populacije foruma. I da li su vam plesaci izazovni? Kakve vam zelje i misli prolaze kroz glavu dok gledate parove koji plesu? I da li mislite da su plesaci/ce vanredno dobri ljubavnici/ce. Ja licno imam takvo misljenje o njima. Izvolite... ;)


xexe vesela shupadija :)
 
vidi ti zimzelenog ratnika sto je tanan!

e... i ja tako smislila da naucim trbusni ples!
i skinula ja sa neta neki kratak kurs...
kupila i maramu, predivnu sa sve novcicima...i...kako se to zove...narukvicu za nogu :D
znas kako super zvecka!
i sva sam se opremila...

samo... nisam naucila trbusni ples
probala sam par puta.... i posle me mrzelo

ali bar su se deca slatko ismejala tih dana ...:rolleyes:
 
Covek nikada nije mator da bi radio stvari koje zaista zeli...
Meni ovo sa djuskanjem zvuchi dobro... Iako nemam pojma da djuskam, deluje mi privlachno kada mushkarac igra, josh ako je samo za moje ochi neki striptiz..... :smile:
 
Meni je svaki vid igranja, naravno kad su cure u pitanju extra pervezan, bilo da su igračice u spotovima one u poluvremenu ove što plešu ,balerine znači extra....dok mi muškarci deluju nekako pederasto, pogotovo ti umetnici onako suvonjavi nekako mi to ne deluje baš sexy,naravno to je moje mišljenje,verovatno cure ne gledaju tako.
Poz.
 
gulum:
Meni je svaki vid igranja, naravno kad su cure u pitanju extra pervezan, bilo da su igračice u spotovima one u poluvremenu ove što plešu ,balerine znači extra....dok mi muškarci deluju nekako pederasto, pogotovo ti umetnici onako suvonjavi nekako mi to ne deluje baš sexy,naravno to je moje mišljenje,verovatno cure ne gledaju tako.
Poz.
Pa brate i ja sam delimicno imao takvo misljenje. Moj otac je bio strava plesac i imao je riba, ne zna im se broj, tako da se ja u smislu plesa nisam ugledao na njega. Bio je to velicanstven prizor dok sam ga kao klinac gledao kako plese na nekim dogadjajima. Medjutim, dugo je od tada proslo pa sam i zaboravio kako to dobro izgleda. A onda vidis kako se frajeru riba uvija i previja i svija oko celog tela, a on je iskusno i lako okrece kao svilenu maramu, kako mu padne napamet. A ona se topi od zadovoljstva kao vosak u blizini plamena. Uh!!! :roll:
 
sevilja:
Mnogo je sexy kad frajer ume da plese! ;)

Da, da, naročito oni ataktualni (operisani od ritma) picopaćenici koji se onako pederkasto lome i znoje ne bi li se dodvorili curama i ogrebali sa barem za jedno praćenje do kuće.
Fuj, bljak, bljuv!
attachment.php
 

Prilozi

  • g022.gif
    g022.gif
    1,8 KB · Pregleda: 180
pa sta znam...
ja sta mogu da ti pomognem...to je da ti pozajmim ono ...nanoznicu (hvala, zex ;) )
mislim, ako se predomislis, pa te zainteresuje trbusni ples!
ma dacu ti i maramce, pa nek ide zivot!
 
Ehej, gde cu ja biti u svemu tome za 6 meseci predanog treninga. Sta mislite o tome? Da li biste vi plesali i koliko vam je to seksi? Posebno me interesuje kako sve to utice na pripadnice zenske populacije foruma. I da li su vam plesaci izazovni? Kakve vam zelje i misli prolaze kroz glavu dok gledate parove koji plesu?

I ja sam svojevremeno zavrsila shkolu plesa i nikad vise nisam izasla na podijum, jednostavno ne volim da igram. A zashto sam se cimala i vezbala .. pa shta znam, mislim da sve treba probati, nikad ne znash shta ce da te zainteresuje .. a obashka shto sam osoba koja kad neshto radi voli da to bude perfektno .. dakle, da sam nastavila da prakticiram ples bar bi to bili pravi pokreti, a ne neko besmisleno gibanje.

Uigrane plesachice su mi vrlo seksi, dok su mi plesachi previshe feminizirani i usukani. Ne volim takav tip mushkaraca. Zao mi je shto sam nedovoljno motivisana za ples, jer bih volela da i na taj nachin zavodim mushkarce, ono, da im ochi ispadaju dok vrtim guzom u nekoj suknjici :) Ova moja lenjost me je mnogo koshtala .. shta vredi i talenat i shkola i prirodna lepota - kad me sve neshto mrzi. I umesto da sam djipala po nekom plesnom podijumu meni je bilo jednostavnije da sedim, pushim, pijem kafu i posmatram ..
 
Inace, igrala sam folklor dok mi je bilo zanimljivo... i definitivno tipovi koji plesu ovde nisu popularni... hehehhe...
... moj tata je igrao rukomet i bio je faca u svoje vreme... sportisti ipak, ovde imaju najbolji prolaz... i klikerasi... cini mi se, oduvek...
 
I plesnu skolu sam kao zavrsila... hahaaha... najsmesniji mi je bio tango... kad se tipovi uzive i skoncentrisu na korake... provala... hahahaha... :lol:

... meni su smesni muskarci kad igraju... ne volim kad tip zna da igra... hehehehe... ne znam zasto... al ne volim... :lol:
Ili 'ajde, mozda oni koji se bas profesionalno bave plesom... ali takav tip mene nikad ne bi privukao kao muskarac... ;-)

Stvar ukusa... mada, jeste... lepo je to... nekome...
 

Back
Top