Ples do ljubavi...
Strana 1 od 14 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 335

Tema: Ples do ljubavi...

Primećen član Grimizni_ratnik (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Wink Ples do ljubavi...

Igrom slucaja, nasao sam se u petak u jednom klubu na casovima salse. Pokusao sam malo da plesem osnovne korake sa polaznicima i mogu vam reci da nije previse komplikovano ako imate sluha za ritam, a ti koraci se mogu izvoditi uz 80% ritmova i melodija, ne samo uz latino muziku. Znachi salsa je primenjiva gotovo uvek. Grupica je bila mala ali odabrana, 20tak ljudi, a devojaka 16. Mislim da je to jedan od najlepsih nacina da upoznate ljubav svog zivota ili bar da nadjete ljubav. Uostalom, poznato je da su dobri plesaci ujedno i iskusni osvajaci zenskih srca 8-) , a i da ne pominjem koliko su plesacice seksi, bez obzira kako su obucene. Pri tom mislim na one koje umeju da plesu. Nameravam da pokusam, jer mislim da covek nikada nije previse mator za takve stvari. Ehej, gde cu ja biti u svemu tome za 6 meseci predanog treninga. Sta mislite o tome? Da li biste vi plesali i koliko vam je to seksi? Posebno me interesuje kako sve to utice na pripadnice zenske populacije foruma. I da li su vam plesaci izazovni? Kakve vam zelje i misli prolaze kroz glavu dok gledate parove koji plesu? I da li mislite da su plesaci/ce vanredno dobri ljubavnici/ce. Ja licno imam takvo misljenje o njima. Izvolite...

Veoma poznat T-Zex (avatar)
    Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Podrazumevano Re: Ples do ljubavi...

Pravi muskarci nikada ne igraju.

Woah.
    sve dok ne oboriš majmune, brate, neće umeti da te shvate...

Legenda minon (avatar)
    Učlanjen
    06.12.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    3962

Citat Original postavio Zex
    Pravi muskarci nikada ne igraju.

Woah.
    ...igraju...!!!
    ...kerpo...

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Da, da...

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio Grimizni_ratnik
    Igrom slucaja, nasao sam se u petak u jednom klubu na casovima salse. Pokusao sam malo da plesem osnovne korake sa polaznicima i mogu vam reci da nije previse komplikovano ako imate sluha za ritam, a ti koraci se mogu izvoditi uz 80% ritmova i melodija, ne samo uz latino muziku. Znachi salsa je primenjiva gotovo uvek. Grupica je bila mala ali odabrana, 20tak ljudi, a devojaka 16. Mislim da je to jedan od najlepsih nacina da upoznate ljubav svog zivota ili bar da nadjete ljubav. Uostalom, poznato je da su dobri plesaci ujedno i iskusni osvajaci zenskih srca 8-) , a i da ne pominjem koliko su plesacice seksi, bez obzira kako su obucene. Pri tom mislim na one koje umeju da plesu. Nameravam da pokusam, jer mislim da covek nikada nije previse mator za takve stvari. Ehej, gde cu ja biti u svemu tome za 6 meseci predanog treninga. Sta mislite o tome? Da li biste vi plesali i koliko vam je to seksi? Posebno me interesuje kako sve to utice na pripadnice zenske populacije foruma. I da li su vam plesaci izazovni? Kakve vam zelje i misli prolaze kroz glavu dok gledate parove koji plesu? I da li mislite da su plesaci/ce vanredno dobri ljubavnici/ce. Ja licno imam takvo misljenje o njima. Izvolite...

xexe vesela shupadija

trachara
    Guest

vidi ti zimzelenog ratnika sto je tanan!

e... i ja tako smislila da naucim trbusni ples!
    i skinula ja sa neta neki kratak kurs...
    kupila i maramu, predivnu sa sve novcicima...i...kako se to zove...narukvicu za nogu
    znas kako super zvecka!
    i sva sam se opremila...

samo... nisam naucila trbusni ples
    probala sam par puta.... i posle me mrzelo

ali bar su se deca slatko ismejala tih dana ...:rolleyes:

Ističe se Warden_Assasin (avatar)
    Učlanjen
    04.12.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    64

Covek nikada nije mator da bi radio stvari koje zaista zeli...
    Meni ovo sa djuskanjem zvuchi dobro... Iako nemam pojma da djuskam, deluje mi privlachno kada mushkarac igra, josh ako je samo za moje ochi neki striptiz..... :smile:

Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Citat Original postavio trachara
    kako se to zove...narukvicu za nogu
    nanožnica

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Hehe, nije ni to loshe.Kada bi samo videla uvezbane parove... Kako devojke rade kukovima, a frajeri vode...Da se najezis!!!

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Mnogo je sexy kad frajer ume da plese!

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio Warden_Assasin
    Covek nikada nije mator da bi radio stvari koje zaista zeli...
    Meni ovo sa djuskanjem zvuchi dobro... Iako nemam pojma da djuskam, deluje mi privlachno kada mushkarac igra, josh ako je samo za moje ochi neki striptiz..... :smile:

samo ne zaboravi ochale

Poznat
    Učlanjen
    05.05.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    137

Lepo.

Zainteresovan član gulum (avatar)
    Učlanjen
    03.02.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    52

Meni je svaki vid igranja, naravno kad su cure u pitanju extra pervezan, bilo da su igračice u spotovima one u poluvremenu ove što plešu ,balerine znači extra....dok mi muškarci deluju nekako pederasto, pogotovo ti umetnici onako suvonjavi nekako mi to ne deluje baš sexy,naravno to je moje mišljenje,verovatno cure ne gledaju tako.
    Poz.

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio gulum
    Meni je svaki vid igranja, naravno kad su cure u pitanju extra pervezan, bilo da su igračice u spotovima one u poluvremenu ove što plešu ,balerine znači extra....dok mi muškarci deluju nekako pederasto, pogotovo ti umetnici onako suvonjavi nekako mi to ne deluje baš sexy,naravno to je moje mišljenje,verovatno cure ne gledaju tako.
    Poz.
    Pa brate i ja sam delimicno imao takvo misljenje. Moj otac je bio strava plesac i imao je riba, ne zna im se broj, tako da se ja u smislu plesa nisam ugledao na njega. Bio je to velicanstven prizor dok sam ga kao klinac gledao kako plese na nekim dogadjajima. Medjutim, dugo je od tada proslo pa sam i zaboravio kako to dobro izgleda. A onda vidis kako se frajeru riba uvija i previja i svija oko celog tela, a on je iskusno i lako okrece kao svilenu maramu, kako mu padne napamet. A ona se topi od zadovoljstva kao vosak u blizini plamena. Uh!!!

Učlanjen
    12.09.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    225

Citat Original postavio sevilja
    Mnogo je sexy kad frajer ume da plese!
    Da, da, naročito oni ataktualni (operisani od ritma) picopaćenici koji se onako pederkasto lome i znoje ne bi li se dodvorili curama i ogrebali sa barem za jedno praćenje do kuće.
    Fuj, bljak, bljuv!

trachara
    Guest

a je l moras da nosis helanke?

Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Citat Original postavio trachara
    a je l moras da nosis helanke?
    Pa naravno, kako si ti mislila...? Bez toga ne ide. A mozes i u kupacem kostimu, tek to je bas u skladu sa kubanskim zvucima.

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Jao... odmah se setim mog najdrazeg filma iz detinjstva... Prljavi ples... eh...

trachara
    Guest

pa sta znam...
    ja sta mogu da ti pomognem...to je da ti pozajmim ono ...nanoznicu (hvala, zex )
    mislim, ako se predomislis, pa te zainteresuje trbusni ples!
    ma dacu ti i maramce, pa nek ide zivot!

Domaćin Vesela_zena_beogradska (avatar)
    Učlanjen
    02.04.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    85

Ehej, gde cu ja biti u svemu tome za 6 meseci predanog treninga. Sta mislite o tome? Da li biste vi plesali i koliko vam je to seksi? Posebno me interesuje kako sve to utice na pripadnice zenske populacije foruma. I da li su vam plesaci izazovni? Kakve vam zelje i misli prolaze kroz glavu dok gledate parove koji plesu?
    I ja sam svojevremeno zavrsila shkolu plesa i nikad vise nisam izasla na podijum, jednostavno ne volim da igram. A zashto sam se cimala i vezbala .. pa shta znam, mislim da sve treba probati, nikad ne znash shta ce da te zainteresuje .. a obashka shto sam osoba koja kad neshto radi voli da to bude perfektno .. dakle, da sam nastavila da prakticiram ples bar bi to bili pravi pokreti, a ne neko besmisleno gibanje.

Uigrane plesachice su mi vrlo seksi, dok su mi plesachi previshe feminizirani i usukani. Ne volim takav tip mushkaraca. Zao mi je shto sam nedovoljno motivisana za ples, jer bih volela da i na taj nachin zavodim mushkarce, ono, da im ochi ispadaju dok vrtim guzom u nekoj suknjici Ova moja lenjost me je mnogo koshtala .. shta vredi i talenat i shkola i prirodna lepota - kad me sve neshto mrzi. I umesto da sam djipala po nekom plesnom podijumu meni je bilo jednostavnije da sedim, pushim, pijem kafu i posmatram ..

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

ja pleshem tri godine i mogu ti retji...zamena za sex...josh ako imash nekog pored sebe koji bi to posle upotrebio...ma za komplet...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Inace, igrala sam folklor dok mi je bilo zanimljivo... i definitivno tipovi koji plesu ovde nisu popularni... hehehhe...
    ... moj tata je igrao rukomet i bio je faca u svoje vreme... sportisti ipak, ovde imaju najbolji prolaz... i klikerasi... cini mi se, oduvek...

Veoma poznat
    Učlanjen
    12.11.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Ja volim kad muskarac ume da plese....a ne kad dodjes u disko, na neku festu...a muskarci stoje ko ukopani...strasno...

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

ma, ne mislim folklor...mislim na standard...latino

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

I plesnu skolu sam kao zavrsila... hahaaha... najsmesniji mi je bio tango... kad se tipovi uzive i skoncentrisu na korake... provala... hahahaha...

... meni su smesni muskarci kad igraju... ne volim kad tip zna da igra... hehehehe... ne znam zasto... al ne volim...
    Ili 'ajde, mozda oni koji se bas profesionalno bave plesom... ali takav tip mene nikad ne bi privukao kao muskarac... ;-)

Stvar ukusa... mada, jeste... lepo je to... nekome...

Slične teme

1. Ples
    Autor EDXRF u forumu Razno
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 30.07.2009., 10:25
  2. 1.seks iz ljubavi 2. nezaboravan sex, bez ljubavi
    Autor Violetna u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 109
    Poslednja poruka: 23.02.2009., 13:33
  3. Tango, ples Ljubavi, ples Strasti
    Autor Nina2 u forumu Romantika
    Odgovora: 21