Škole za jezike

патриота

Obećava
Poruka
77
Nalazi se u Krunskoj 21 i ubedljivo je najjeftinija - od 1600 - 2200 dinara mesecno,a upis je tokom cele godine.S obzirom na to da je cena dosta niska ja sumnjam da nastava bas nije kvalitetna i da se ne radi dovoljno ozbiljno.Pored toga upis je tokom cele godine sto znaci da se grupe stalno formiraju.Nemaju posebno grupe za decu,srednjoskolce i odrasle kao ostale skole,pa se ja pitam da li oni o uzrastu uopste vode racuna ili u istu grupu strpaju klince i odrasle.Ako je neko bilo sta cuo neka mi kaze.

Jos ne bi bilo lose da mi preporucite neku skolu za jezike (u koju ste vi isli ili culi da je dobra).
 
ljudi, pomagajte!!!

dajte preporuke za skole za ucenje jezika!!!

bio sam u bozidarcu na engleskom i deru, znanje je solidno, ali za te pare i nije nesto sprecijalno...

ja sam cuo josh za victoria queen i neke al im se sad ne secam imena... :D
da li postoji razlika izmedju kursa, i konstantnog ucenja? zeleo bih da steknem neko sasvim solidno znanje, ali ne i da razvlacim nekoliko godina...

znam da zvucim zahtevno...lol
i po vama, koji jezik je zahvalniji i primenljiviji - spanski ili italijanski...

(ipak je italija preko puta, a cujem i da je spanski jedan od najtezih...)

dakle vasha iskustva i iskustva vama poznatih??? :confused: :D

hvala vam unapred
 
Ја поуздано знам за школу Екилибрио, стварно су одлични, чак мислим да једини имају могућност добијања тзв. језичког пасоша, што је валидан документ о знању језика на тлу Европе.
Покушај њих да контактираш, не знам телефон, али ево адресе сајта www.stranijezici.com
 
Ja preporucujem skolu Queen Victoria School,koja se nalazi pored Meka na Slaviji. Ne zato sto ja tamo radim :) , nego sto su stvarno profesionalni,pozitivni i tamo je privilegija biti i ucenik i profesor.

A sto se tice italijanskog ili spanskog,to vec zavisi od afiniteta. Po pitanju primenljivosti,u danasnje vreme su podjednako neprimenljivi! :) Salim se malo, to su jezici koje ucite za svoju dusu, a ako hocete da vase znanje jezika unovcite, tu onda preporucujem kombinaciju English + German, tu ne mozete da omanete! Ali,da treba izaci nakraj sa onim neprijaznim nemackim to stoji...

Srecno sa ucenjem ! I pisi sta si uradila...
 
neko pomenu skolu Equilibrio.
ne znam kako neka skola, koja izgleda vazi za dobru, moze sebi da dozvoli da ima na naslovnoj stranici (na vrhu strane) pogresno napisano DOVIDJENJA na nemackom. umesto AUF WIEDERSEHEN, kod njih pise AUF WIERDESEN. toliko zna i dete koje je tek pocelo da uci nemacki. i ako je to 'stamparska' (haha) greska, kako je moguce da ni jedan profesor te skole to ne primeti, i ne zahteva da se ispravi? pokusala sam ovo da napisem i na njihovo forumu... ali stranica je (opet mesecima) u izradi.
mozda je dobra skola, ali nekog tamo ocigledno nije briga kako se predstavljaju javnosti.
 
Ja preporucujem skolu koja se nalazi u blizini Doma omladine-Qubas.Tu imas i VIP kurseve sto znaci samo profesor i ti a naravno postoje i standardni casovi gde se nastava odvija u grupama.To je skola stranih jezika i racunara.Ako zelis posalji mi pp i ja cu ti poslati adresu i broj telefona.
 
Moze li neko da mi preporuci dobru skolu stranih jezika u Beogradu, zeleo bih da se pripremim za polaganje sertifikata iz engleskog u British Council-u?
Marko imam dva predloga Kolarac i Djuro Salaj.
Obe su skole sa tradicijom, a kad je neka od novijih u pitanju dobra ti je i Academis Educativa
http://www.navidiku.rs/Beograd/grad/1/kategorija/63/podkat/262/Škole stranih jezika
ovde mozes da se raspitras i pogledas nesto detaljnije onjima.
Mada ako moras da spremis nesto jako bitno i vazno za kratko vreme sumnjam da ces igde to uspeti:(
 
U poslednje vreme mi je baš dosta ljudi preporučilo Berlitz školu stranih jezika, jer sam se i sama raspitivala koja škola je dobra. Dosta sam i čitala po forumima, gledala šta ljudi preporučuju, i tamo sam nailazila na Berlitz... Ovo je njihov sajt ako još nekoga zanima: www.berlitz.co.rs
 
Mislim da je dobra skola Anglian, ali i da ima jake cene, puno predavaca su Englezi..takvo je moje iskustvo..savetujem ti da izbegavas skole sa nizim cenama kurseva, jer uglavnom predaju studenti, ili ljudi koji nisu studirali engleski, na primer skola Oskar, vecina zaposlenij je zavrsila duge jezike, a predaju engleski..srecno..
 
Po meni je najbolja skola SHEPHARD ENGLISH LANGUAGE CENTER na Zvezdari
Profesorka je iz USA sto me je malo plasilo u pocetku jer nisam znala da li govori srpski, ali se ispostavilo da ga odlicno govori:) .Grupe su male 6,7 ljudi.Program se pravi prema interesovanjima.
Ja sam zimus upisala srednji a sada sam produzila i intenzivne kurseve. Cene su ok. intenzivni kurs sam platila 4800 za mesec dana a ide se tri puta nedeljno. Moja drugarica ide na pripremu za FCE kod njih.
Svima preporucujem.
 

Back
Top