Problem Nimfomanke

Nymphea

Obećava
Poruka
61
Imala sam problem sa svojim nezajazljivim libidom ...Pre godinu dana sam se zaljubila i uspela da budem verna decku... Volim ga, zaljubljena sam u njega, sex je odlican (i ima ga sasvim dovoljno), medjutim ponovo sam pocela da flertujem s drugim momcima, i mislim da je pitanje trenutka kada cu da ga prevarim...Ne zelim da ga izgubim, a sdruge strane ima li svrhe pokusavati da budes veran ako osecas potrebu da menjas muskarce... Znam da je tesko naci nekog skim mozes tako dugo da imas kvalitetnu vezu, ali opet sta sa svim tim slatkim momcima oko mene :twisted: ...
 
xexex... to i ja kazem... meni ne bi smetalo da moj decko ima sex sa strane... ali on en bi voleo da ja to radim... a ja jadna sta cu kad mnogo volim muskarce...i a najvise njega i ne zelim da ga izgubim, a strasno mi pada gubitak slobode... i znas nista nije crno- belo...
 
lol... a kazi mi onda koja je svrha veze ili braka... zar nije bolje onda da se tu*as na sve strane... a na drugoj strani da imas prijatelje... znas sex sam po sebi ume da smori... ponekad ti treba Sex&Ljubav u jednom...
 
Ako te decko stvarno voli nemoj biti djubre da ga varas... nego lijepo raskini i onda tu*aj koga hoces.
Flert je vec jedan velik korak prema prevari. Ako imas snage i karaktera prestani da flertas i pokusaj da se koncentrises na njega i koliko ga volis. Ako ne mozes, pisi propalo. Ne trosi decku vrijeme!
 
atomski mrav:
Ako te decko stvarno voli nemoj biti djubre da ga varas... nego lijepo raskini i onda tu*aj koga hoces.
Flert je vec jedan velik korak prema prevari. Ako imas snage i karaktera prestani da flertas i pokusaj da se koncentrises na njega i koliko ga volis. Ako ne mozes, pisi propalo. Ne trosi decku vrijeme!
lepo si joj ovo rekao,
ti raskini pa se bacakaj iz narucja u narucje ako bas ne mozes da im odolis, mada nesto ne primecujem ogromnu kolicinu neodoljivih tipova :roll:
 
pcelica:
atomski mrav:
Ako te decko stvarno voli nemoj biti djubre da ga varas... nego lijepo raskini i onda tu*aj koga hoces.
Flert je vec jedan velik korak prema prevari. Ako imas snage i karaktera prestani da flertas i pokusaj da se koncentrises na njega i koliko ga volis. Ako ne mozes, pisi propalo. Ne trosi decku vrijeme!
lepo si joj ovo rekao,
ti raskini pa se bacakaj iz narucja u narucje ako bas ne mozes da im odolis, mada nesto ne primecujem ogromnu kolicinu neodoljivih tipova :roll:

Mislis? 8)
Usput ne mozes tako da pricas ima nas raznih. Ako ne moze da odoli tipovima to ne mora da znaci da je zato sto joj se trenutni ne svidja. Mozda bi trebalo da pricas sa deckom o otvorenoj vezi ali ce se na kraju opet sve svesti na prevare iza ledja. Mada ja nemam nista protiv ako su za jedno vece. Ipak je sex sex a ljubav nesto drugo i to ne treba mesati!
 
Daleko od toga da idem iz narucja u narucje, imam i ja neki kriterijum...A opet dalekooo od toga da nema slatkih tipova... Oko mene uvek ima bar nekog/ nekolicine... jos na pocetku nase veze razgovarala o otvorenoj vezi, i on ima moje odobrenje da ima nekog sa strane(pravo koje on ne koristi), dok je on meni rek'o da ako ga prevarim, cutim i krijem to od njega...sto ja ne mogu i en zelim da radim, jer mislim da je najruznija stvar koju mozes da uradis nekome koga volis da ga lazes...mnogo ruznija nego flertovati ili imati one-nite sex...
 
To sto ti je rekao je tipicno razmisljanje jednog slobodnog tipa. Ne moze on da kaze ajde idi varaj me sa kim hoces. Ipak smo mi na Balkanu to sto je on rekao je kao da si dobila odresene ruke, naravno da ne treba da preterujes...
 
da, da...on je klasican balkanac... odlepio bi taj kad bi znao s koliko bih se muskaraca pored njega tu*ala... ja sam pokusala da objasnim da njega volim i da bih ja sdrugim decacima samo sex imala... i da to ni u cemu i ni u kom pogledu ne bi promenilo nas odnos... i da je sex snjim najbolji koji sam imala, ali da bez obzira na to zelim i druge... i znas, to sto je rek'o da ako uradim tako nesto ne kazem njemu i nema problema, ipak znaci da ima problema i da on ne bi mogao da se nosi stim sto sam ga ja "prevarila"...
 
Pa upravu si za to. Mislim tesko je proceniti sta je sad aon mislio. Ti ga najbolje znas pa verovatno je i tako mada nije ni on naivan da ne vidi kakva si ti. Sve u svemu ako si do sada ne vidim zasto onda ima problema? Griza savesti :?: :!:
 

Back
Top