Tocak vremena

E stvarno super samo sto sam ja vec procitao 7 deo na engleskom. Zanima me ima li neko ko mi moze pomoci da nabavim 8 ili 9 deo na srpskom? I 8 deo sam procitao na engleskom ali sam pola stvari zaboravio. A i mnogo je zamorno citati knjigu na drugom jeziku. Hestyia o kakvoj to zajednici je rec? Posalji mi link na pm.
 
Ljudi,mislim da sam izgubio interesovanje za Tockom. Ubi me u pojam ovo prenemaganje. Vi koji ste procitali svih 11 delova,jel mozete da mi kazete samo jednu stvar? Jel onaj pametnjakovic Al'Tor uspeo da pobedi Mracnog na kraju? Ili se dogodio neki krajnje uvrnuti ,naizgled zanimljivi a ono maksimalno glup rasplet?
 
Posto jos nema kraja onda ga nije ni pobedio. Mozda ce da zavrse sve u sledecoj knjizi, a mozda ce i da nastave po prvobitnom planu da to urade njihova deca - a da citaju nasi unuci. Nista nije nemoguce. Seti se Tolkina - kad je umro, a jos mu izlaze knjige.
 
E do ....... Pa sta je bre Jordan mislio? Da proglasi sebe Tvorcem i STVARNO napravi Tocak vremena? mislim,stvarno... moze li njegov naslednik da nam kaze kad ce Slamanje da se pripremim na vreme. Mozda ce u narednom dobu Sredozemno more da se rasiri i postane Olujno more. A Atlantski i Tihi okean da se spoje i naprave Aritski. Pa ce se potomci Amerikanaca zvati Seansani? Puhuhuhu:rotf:
 
Cuo sam da je snimljen film na ovu temu ako je to tacno kako je imenovan i gde se moze naci. Unapred hvala

Ti bese vec postavio ovo pitanje negde,ilii sam samo ja prolupao? Nvm,nije izasao film koliko ja znam,a ne verujem i da ce izaci,uzevsi u obzir kolicinu materijala koji bi morao da se obradi. Mada,nije iskljuceno da ce da pokusaju da pokvare knjigu sa filmom. :bye:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Za one koji nisu videli obavestenje na knjizevnosti - izasao drugi deo sedme knjige...

Samo da znate, ovo je bas bez veze da je ista tema na dva pdf, pa zaboravim gde sam je videla. :otkacio:
 
Ne znam kakav je plan Lagune za ovu godinu.. makar da izdaju Srce Zime i deseti deo.. ovo je stvarno ubedljivo najduzi serijal, proce deset godina dok ga procitam.. je li tacno da je dvanesta knjiga koju zavrsava Sanderson u stvari podeljena u tri ( sto poznajuci Lagunino deljenje knjiga u dva dela, znaci 6 knjiga ? ).
Islo bi brze da Laguna ne deli knjige u dva dela.. profit, naravno z:(.
 
Mislim da sam cuo da knjiga jeste podeljena u 3 dela, ali samo u stilu, 1 deo je napisan dok je Jordan bio ziv, drugi je zapoceo Jordan a zavrsio ga Sanderson, a 3 sanderson sam pise...
NIje profit u pitanju, e znas ti koliko kosta cela knjiga????
 
najvise se isplati a i najbolji je dozivljaj nabaviti i iscitati sve knjige na engleskom.

ja sam se posle 3-4 lagunine knjige ZESTOKO smorio prevodom...na svakoj stranici po 5 puta termin 'jamocno'/'jamacno'....

ko ce da ceka lagunu...
 

Back
Top