Tocak vremena

Procitao sam svih 11+1 deo, istina na engleskom, ali je ipak bilo uzivanje. Mogao je ipak da preradi neke delove da budu kraci, onda bi bio jos bolji.
Od likova , Met je definitivno zakon, zamisli da ti zivot vode kockice koje ti se stalno okrecu u glavi i da ne mozes da izgubis opkladu :wink:

Zemljomorje je super knjiga, gledao sam i film na Hallmarku, ali po meni je jako lose uradjen.
 
Procitao sam svih 11+1 deo, istina na engleskom, ali je ipak bilo uzivanje. Mogao je ipak da preradi neke delove da budu kraci, onda bi bio jos bolji.
Od likova , Met je definitivno zakon, zamisli da ti zivot vode kockice koje ti se stalno okrecu u glavi i da ne mozes da izgubis opkladu :wink:

Zemljomorje je super knjiga, gledao sam i film na Hallmarku, ali po meni je jako lose uradjen.

Moj si covek. Pre sam voleo Perina( jos uvek ga volim ali ne kao pre),ali Met je lik na kub. Bilo ga *****,brine o danas ne misli o sutra.

Zemljomorje.Jel ima to neke veze sa Tockom?
 
Perin je bio dobar lik dok se nije ozenio, eto sta zena moze da napravi :mrgreen:

Zemljomorje nema veze sa Tockom, pomenuo sam taj roman jer je vec pominjan u ovoj temi, a zaista je dobar.
 
Ma mogao je RJ da napravi tu njegovu vezu sa vukovima jos bolje. Eto,nije objasnjeno,zasto su vukovi tako drage volje dojurili na njegovu komandu na kraju Gospodara. Moze to jos mnoooogoooo bolje da se uradi. A i nigde se ne spominju ni Isam ni Luk,a oni su bili ti koji su doveli Troloke u Dve Reke.:lol:
 
O-ho,Danez! Pa gde si ti ? Nema te u poslednje vreme.
Da,sto se tice Perina,to ima smisla,ali sto nije RJ objasnio kako se Perin izborio da vukovi ne savladaju. Mislim,vise se nigde ne spominje da on muci muku da ih istera iz uma.
Btw,Jel Sammael zaista mrtav u Kruni?:lol:
 
Pa ne znam sad,prelistao sam malo kraj i sve sto Rand kaze na kraju je da MISLI da ga je ubio.Malo je prelako i previse jednostavno za Jordana. Ja sam se pomalo nadao da ce Rand iznenaditi Samaela i Demandreda i da ce Rand,pokusavajuci da ubije Samaela,ubiti Demandreda. Nemam pojma otkud mi takve sumnje. Al malo je glupo da se dva najveca suparnika tako brzo suoce. Samael i Lijus Terin su se uvek takmicili.Nije ni vazno. Ono sto si pricao o Perinu i smaranju...imam neki predosecaj na sta si mislio. Stigao sam do dela kad ide za Prorokom.Sve glave u Nebeskom ognju gde se pominjao Prorok su bile smaracke.:lol::lol::lol::shock:
 
U,al si ti misteriozan. Neces da mi das ni malecki trag,o cemu ce da se radi? Reci mi slobodno,ja sam od onih koji citaju knjigu po 10 puta ako im se svidi. Jel nesto u bezi vukova ili nesto u vezi njegove lude zene. Jel nesto tuzno ili veselo?
 
Knjige mozes kupiti u Beogradu u IPS-u i Platou. IPS je nesto jeftiniji. Nema prodaje preko interneta pa ces morati da zoves i da se raspitas za eventualnu mogucnost da ti izadju u susret da recimo uplatis knjigu preko racuna a da ti je posalju na kucnu adresu. Ako mislis da dodjes u Beograd prvo proveri imaju li na stanju knjige.

Laguna izdaje knjige na nasem jeziku.

Ako to ne uspe uvek imas Amazon. To je sigurna stvar samo ne znam koliko dere Dinkic za porez i carinu i ostale takse. To moze da izadje na prilicnu svoticu novca. Recimo da je 10 funti knjiga pa dodaj sve ostale troskove.

U IPS-u je red velicine oko 1000 din.
 
uopste mi nije jasno sto te dve "velike" knjizare ne nude ponudu preko interneta...
mislim alo 21. vek je dosao mozda bi bilo vreme da se probudite...

poslao sam e-mail platou pre nedelju dana sa pitanjem o knjizi - nista....
to je sramota jer ja sam osoba koje hoce njima da da novac ali nisam njima interesantan...
 
Pa sta da ti kazem. Domaci izdavaci hoce da posalju knjigu. Problem su trgovci, posebno sto IPS i Plato imaju dosta veliki promet pa ih mrzi da se smaraju sa slanjem knjiga. Mada probaj ipak i sa IPSom. Oni imaju i pretplatu na casopise za koje sigurno ne dolaze samo ljudi u IPS da podignu nego se salju i na kucnu adresu. Tako da mozda imaju neku sluzbu koja to radi sa casopisima pa ce mozda hteti da to urade i sa knjigom...
 
Nece IPS slati, pitao sam ja pre nekog vremena.
Vidi ako imas nekog druga/drugaricu/rodjake u NS ili Bg pa neka ti oni kupe i posalju postom ako ne ides tamo u dogledno vreme.

Samo je pitanje da li imaju. Ja sam kupio u IPS-u u NS-u pre nove godine, Path of Daggers i uzeo sam poslednju

Najbezbolnije ti je da nadjes negde na netu pa citas preko kompa kada skines :)
 
Ima 12 delova. 11 i jedan New Spring koji je napisan kasnije, ali se bavi dogadjajima koji prethode Zenici sveta. Kad nas je prevedeno 5 delova-Zenica sveta, Veliki lov, Ponovorodjeni zmaj, Dolazak senke i Nebeski oganj. S tim da su neki delovi stampani kod nas u dve knjige da uzmu vise love. Tako da ima vise knjiga 7, ali je to samo 5 delova. Izdavac je Laguna.

i drugi :D, takodje zelim da odam pocas velikom piscu, njegovo pero ce nam nedostajati
 

Back
Top