šiptari pljačkaju i pucaju na policiju usred Srbije!

VanZorich

Primećen član
Poruka
971
Šiptari pljačkaju - objavio čak U92

Oružani obračun na jugu Srbije
5. avgust 2007. | 12:00 -> 12:29 | Izvor: B92
Bujanovac -- Sinoć na putu Lučane-Končulj došlo do obračuna Žandarmerije i maskiranih pljačkaša, jedan napadač poginuo, saznaje B92.

"Sinoć negde oko 22 sata na magistralnom putu Bujanovac-Končulj-Gnjilane, na mestu Brisići, izvršeno je više razbojništva. Napadači u crnim uniformama sa fantomkama su vršili razbojništva tako što su pucali u prednje gume automobila, izvlačili ljude i oduzimali im novac i dragocenosti", rekao je ministar policije Dragan Jočić za B92.

"Te osobe su otvorili i vatru na policiju koja je krenula na to mesto po dobijanju informacija o pljačkama, a posle izvesnog vremena je došla i Žandarmerija. Tada je nastao žestok okršaj prilikom koga su bacane ručne bombe i pucano iz ručnog bacača. Pretpostavlja se da je u napadu učestvovalo bar deset osoba, jedan pripadnik te grupe je lišen života, za sada se ne zna identitet. Pretpostavlja se da se radi o tzv. Končuljskoj grupi koja vrši razbojništva", rekao je Jočić.

Jočić je dodao da je "sva sreća što je Žandarmetija vrlo brzo stigla na lice sukoba, jer bujanovačka policija ne bi mogla sama da se odupre napadačima, pa bi verovatno bilo žrtava i na strani MUP-a."

"Ono što je interesantno je da su pljačkaši zaustavljali vozila i građana srpske i albanske nacionalnosti, i da su na lošem srpskom jeziku pretili i izdavali naredbe", rekao je Jočić.
 
tokyo:
:oops: :oops: :oops:
a šta ako su Hrvati i stvarno bili
ups... :sad: :sad:
Decko, ili devojcice, ili nesto izmedju, u kom svetu ti zivis. Zasto svoju iskompleksiranost Srbima pokazujete na svakom koraku. Kada cete jednom da shvatite da nam uopste niste interesantni i da ovde uopste nije tolika opsednutost Hrvatima, kao sto je to u Hrvatskoj prema Srbima. primer. Posle formiranja vlade u Srbiji, celovecernja emisija na HRT 1 posvecena tome. Ja nisam na RTS-u do sada video da je pravljena neka specijalna emisija posvecena formiranju hrvatske vlade. Pa slusaj samo vase sportske komentatore, kada igraju hrvatski i srpski klubovi ili reprezentacije. I zbog toga, molim te, mani se vise ovakvih pokusaja da budes duhovit/a i postaraj se da izlecis sopstvene komplekse.
 
decimus:
Decko, ili devojcice, ili nesto izmedju, u kom svetu ti zivis. Zasto svoju iskompleksiranost Srbima pokazujete na svakom koraku. Kada cete jednom da shvatite da nam uopste niste interesantni i da ovde uopste nije tolika opsednutost Hrvatima, kao sto je to u Hrvatskoj prema Srbima. primer. Posle formiranja vlade u Srbiji, celovecernja emisija na HRT 1 posvecena tome. Ja nisam na RTS-u do sada video da je pravljena neka specijalna emisija posvecena formiranju hrvatske vlade. Pa slusaj samo vase sportske komentatore, kada igraju hrvatski i srpski klubovi ili reprezentacije. I zbog toga, molim te, mani se vise ovakvih pokusaja da budes duhovit/a i postaraj se da izlecis sopstvene komplekse.

vidim kako su vam nevažni svaka 5 tema o Hrvatima :shock:
a skoro sve teme koje su najviše posjećene na ovom forumu i u kojima se najviše pljuvalo jesu o Hrvatima (muslimanima i Albancima takodjer) :shock: :shock:
 
Karlito Brigante:
Pa kad bi prestali da tretirate Srbe kao građane drugog reda,o vama bi ovde bilo 0 tema.A šiptari i muslimani su daleko i od tog drugog reda.Ako se tako ponašaju u miru,može se očekivati da bi preostale Srbe u ratu nabili na kolac,pekli na ražnju i jeli.

Srbi u mojoj regiji nisu tretirani kao građani drugog reda

ne pamtim da je ikad bio zabilježen slučaj da se nekom Srbinu nešto dogodilo na širem području Varaždinske regije
ista stvar i u Istri

a za ostale djelove Hrvatske neznam

a i iskreno i ne znaima me

jer sve što je istočnije i južnije u svemu je tužnije a ne samo u tome...
 
A da nije možda Bujanovac u albaniji?
Ali baš mi je drago što su ti roknuli jednog rođaka, samo šteta što nisu potamanili sve...
ali ima vremena...

NA PUTU LUČANE-KONČULJ MASKIRANI NAPADAČI PUCALI NA POLICIJU
DRUŠTVO - HRONIKA - Nedelja, Avgust 05, 2007 14:43

Sinoć oko 21 sat i 55 minuta, na magistralnom putu Bujanovac-Končulj-Gnjilane maskirani napadači u crnim uniformama, naoružani automatskim puškama i zoljom izvršili su više razbojništava.

Pucali su u gume automobila i uz pretnju silom oduzimali novac i druge dragocenosti, izjavio je za RTS ministar unutrašnjih poslova Dragan Jočić. Napadači su pucali i na pripadnike policije i žandarmerije, koji su brzo stigli na lice mesta, odgovorili na vatru i jedan napadač je ubijen.

'Na istom delu puta su se i ranijih godina vršila slična krivična dela. Još jedna od karakteristika je i da je napad ali i odbrana napadača bila profesionalna, skoro vojničko znanje i iskustvo', ocenio je Jočić.

Ministar Jočić izjavio je da će policija odlučno reagovati bez obzira na to da li se iza napada u Končulju krije razbojništvo ili neki drugi razlog.

'MUP će ozbiljno reagovati na sve ono što ometa mir i spokojnost građana u tom delu', poručio je Jočić.

Kako RTS nezvanično saznaje, u jednom od vozila koja su napadnuta bio je i predsednik Partije demokratskog prosperiteta Jonuz Musliu. Njegov automobil nije oštećen i posle kraćeg zadržavanja nastavio je put.
 
tokyo:
vidim kako su vam nevažni svaka 5 tema o Hrvatima :shock:
a skoro sve teme koje su najviše posjećene na ovom forumu i u kojima se najviše pljuvalo jesu o Hrvatima (muslimanima i Albancima takodjer) :shock: :shock:
Nemoj misliti da ja odobravam to pljuvanje po drugim nacijama. Niti imam nesto protiv Hrvata, Albanaca sa Kosova(nikada nisam koristio naziv Siptar, Muslimana). Samo mi je zasmetlo ono sto sam ti napisao u prethodnom postu. Kada shvatite da sa nama morate saradjivati i kada Tomsonove koncerte ne bude posecivao pun Maksimir, mozda ces i shvatiti onosto ti zelim ovde poruciti.
 
filatelista:
ne znam što dižete toliku buku...zato što su Albanci?
obična bagra, nije bitna ni nacija ni vera...zovu se kriminalci.

Наравно да није битна ни нација ни вера... Али да су починиоци били Сррбии... :shock:
Брујала би Планета! Bad, baаad Serbs again!

Овако ником ништа... Јел?
 
СРБ:
Наравно да није битна ни нација ни вера... Али да су починиоци били Сррбии... :shock:
Брујала би Планета! Bad, baаad Serbs again!

Овако ником ништа... Јел?
a zašto bi brujala planeta što neki zaustavljaju kola i otimaju pare, a pri tome su Srbi??
Pa ta vest neće biti preneta nigde, potpuno je nebitna...pre neki dan je Srbin ubio 9 Srba i to jeste prenela cela planeta, ovde nezapaženo...a šta bi ovde bilo da je bio Albanac???
 
filatelista:
a zašto bi brujala planeta što neki zaustavljaju kola i otimaju pare, a pri tome su Srbi??
Pa ta vest neće biti preneta nigde, potpuno je nebitna...pre neki dan je Srbin ubio 9 Srba i to jeste prenela cela planeta, ovde nezapaženo...a šta bi ovde bilo da je bio Albanac???

Да ли постоји људско биће у Србији па макар живео у највећој забити, одсечен од свих медија а да није чуло шта се догодило у Јабуковцу код Неготина? И који је то медиј који није 5 дана узастопно сврставао у ударну вест?

А наведи ми извор у свету који је пренео овај догађај и још кажеш као тамо ''neki zaustavljaju kola i otimaju pare''. Само што не написа да је то потпуно нормално и природно. Шибнеш једну две зоље, побијеш малко полицајаца... Јбг, хроника... ситан криминал... :roll:
 

Back
Top