Zakaj Srbi mrze toliko Hrvate?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
U zoru 4. kolovoza 1995. godine Oružane snage RH krenule u oslobodilačku akciju Oluja i za samo 84 sata u ustavnopravni poredak Hrvatske vratile okupirano područje od 10.400 četvornih kilometara. Već drugog dana akcije osloboditelji su u Kninu izvjesili hrvatsku trobojnicu. Taj se događaj obilježava kao nacionalni praznik - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti.
AMIN IDI !
 
SiIent Bob:
Bez obziяa što je ova яečenica nameяno postavljena kao pяovokacija (kao i cela tema, te samim tim ne zaslužuje odgovoя) ja bi upitao autora, kakvu moяalnu, seksualnu ili bilo kakvu dяugu satisfakciju on ima od ovakve pяovokacije?
mrš sumnjivče, moramo se svi ujedintiti da ucmekamo sve izdajnike da možemo normalno nastaviti.
 
idot:
imam osečaj da tvoja keva lagano se nabija na moju kitu :)

Pocni da brojis...


Countdown.gif
 
idot:
U zoru 4. kolovoza 1995. godine Oružane snage RH krenule u oslobodilačku akciju Oluja i za samo 84 sata u ustavnopravni poredak Hrvatske vratile okupirano područje od 10.400 četvornih kilometara. Već drugog dana akcije osloboditelji su u Kninu izvjesili hrvatsku trobojnicu. Taj se događaj obilježava kao nacionalni praznik - Dan pobjede i domovinske zahvalnosti.
AMIN IDI !

:lol: :lol:
opet ti :lol:
posalji mi kopiju te igrice :lol:
zvuci mi...cool :lol: :lol:
 
tokyo:
Bobe, hektorius, Svetoliće i ostali stari dobri forumaši

zašto se primate na ovakve teme :confused:

ja namjerno od sad eskiviram teme koje su ovako niskobudžetne

jer ih smatram temama stvorenim za:

1) frustrirane Hercegovce (njihova frustracija što nisu dio Hrvatske, a sebe smatraju najvećim Hrvatima) :roll:

i

2) radikale (tradicionalno gubitnike, šef im u Haagu, Srbiju maltene doveli do propasti uz Slobu) :roll:

da bi te dve skupine moglu da opletu svoje proste jezike i da mlate praznu slamu :shock:

PS
(ova poruka će u narednim minutama biti obrisana jer jednostavno me sramota da piše da je tokyo bio ovdje)
Jel može pitanje, jesi ti muško ili žensko?
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top