da li vjerujete u ljubav na prvi pogled
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 28

Tema: da li vjerujete u ljubav na prvi pogled

don vito karleon
    Guest

Podrazumevano da li vjerujete u ljubav na prvi pogled

da li vjerujete u ljubav na prvi pogled i sta mislite koliko traju te veze

Zainteresovan član atomski mrav (avatar)
    Učlanjen
    20.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

Vjerujem... desilo se i meni! A koliko traju nema veze sa pocetkom, iako je takva ljubav jako dobar pocetak.

girl
    Guest

Podrazumevano

Da li to stvarno moze da bude ljubav?Mislim ,da bi se u nekoga zaljubio moras da ga poznajes! :?

Aktivan član Lord of Chaos (avatar)
    Učlanjen
    05.06.2003.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

O je, been there, done that, perfektan osecaj, zao mi je samo sto mi se vise to ne desava....

Primećen član Dirk (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

u meni se desilo...i jos uvek traje

Elita
    Učlanjen
    08.05.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano

Jednom se desilo i nije potrajalo... :? :x

Primećen član Dirk (avatar)
    Učlanjen
    02.07.2003.
    Reputaciona moć
    61

Podrazumevano

i svaki dan se sve vise zaljubljujem u isti pogled

Primećen član
    Učlanjen
    19.06.2003.
    Reputaciona moć
    58

Podrazumevano

daaaaaaaa i bilo je lepo, ali mi se ne desava vise... steta :?
    barem ja mislim da je to bila ljubav bas na prvi pogled

Guest

Podrazumevano

Citat Original postavio girl
    Da li to stvarno moze da bude ljubav?Mislim ,da bi se u nekoga zaljubio moras da ga poznajes! :?
    e onda imam dobre vesti za tebe ja sam vidio jednu djevojku koja mi se svidjela i to mnogo da bi posle pola godine bio sa njom u vezi i jos mi traje ta veza i traja ce jos dugo dugo

don vito karleon
    Guest

Podrazumevano naravno

verujem i te ljubavi dugo traju
    znam to iz iskustva

robert lopijevic
    Guest

Podrazumevano nadam se

verujem mada se meni nije desilo a nadam se da oce

FACA
    Guest

Podrazumevano

8) I TEKO ,MENI JE UVEK NAJACA VEZA ONA KOJA SE DESI NA PRVI POGLED.TO MI JE DRAZE NEGO DA SE S NEKOM NAVLACIM I CIMAM MESEC DANA ILI DUZE

Početnik
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano garo

Ne znam meni se to nikad nije desilo,iako sam ja izrazito sentimentalna osoba,kada se zaljubim u nekog to stvarno traje,ali ocigledno oni se manje unesu od mene.Verovatno te veze duze traju,zato sto oni provode dosta vremena upoznajuci se.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Odgovor

Ne mesaj ljubav i zaljubljenost!!!

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Teorija ljubavi

Ono sto ljudi mahom mesaju je ljubav i zaljubljenost. Na prvi pogled covek moze samo da se zaljubi, ali lepse zvuci "LJUBAV na prvi pogled". Zaljubljenost je suvise dugacka rec. Zaljubljenost je kao vatromet: eksplodira u tebi i obasja te raznobojnom svetloscu. Ali kratko traje. Vec sledeceg trenutka nebo ponovo postaje plavo. Najsrecniji su ljudi koji umeju za trenutak duze zadrze tu svetlost vatrometa u sebi do izlaska sunca i pretvore je u ljubav koja ce ih obasjavati mnogo duze i toplije.
    Da bi bio zaljubljen ne moras da poznajes tu osobu. Pa sama knjizevnost je toliko puta pokazala da su ljubavni stihovi bili satkani od trenutne opcinjenosti nepoznatim osobama. "Ne nemoj mi prici..." ili Rakiceva "Iskrena pesma". Ali ipak, najlepsi ljubavni stihovi govore o pravim i besmrtnim ljubavima "Santa Marija de la salute". Voleti nekog znaci poznavati ga i voleti sebe u njemu.

Nepravda
    Guest

Podrazumevano

Ducic,Santic,Rakic su najvise voleli te zene o kojima su pisali pesme,a da uopste nisu bili sa njima.Bili su romanticari i na taj nacin su zeleli da veruju da prava ljubav postoji.Idealizovali su zene,koje ce za njih uvek ostati savrsene,svesni da tako nesto u realnosti ne postoji.Zbog toga Princezo ostavi one koji veruju u ljubav da veruju.

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano

Dragi moj, da si dva puta procitao ono sto sam napisala shvatio bi sta sam htela da kazem. Mislim da sam bila jasna i ni u jednom trenutku nisam rekla da ne verujem u ljubav. A da si ti citao nase pesnike mozda bi umeo da vidis razliku izmedju opcinjenosti i ljubavi kod odredjenih pesnika.

Nepravda
    Guest

Podrazumevano

Nemoj da si sujetna nisam mislio nista loshe,sto se ljutis? Evo, ja nisam u pravu OK?

bundeva
    Guest

Podrazumevano

Verujem u ljubav od prvog do poslednjeg pogleda.

Duca
    Guest

Podrazumevano Re: da li vjerujete u ljubav na prvi pogled

Citat Original postavio don vito karleon
    da li vjerujete u ljubav na prvi pogled i sta mislite koliko traju te veze
    Verujem, jel mi se desilo i znam da najduze traju.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    23.05.2003.
    Reputaciona moć
    57

Podrazumevano

Ovo mi se bas desilo pre neku noc.
    Sedim u kaficu sa drustvom, ulazi decko koji mi odmah privlaci paznju. Vidim primetio je i on mene jer seda blizu, i to tacno okrenut prema meni. Ni ja ni on nismo mogli a da negledamo jedno u drugo. To je provalilo i moje i njegovo drustvo, bilo je ocigledno da se tu nesto desava. Trajalo je tako izvesno vreme, a ja sam se sve vise gubila, pogledi su bili sve duzi... Na kraju mi je prisao, upoznali smo se , razmenili telefone...
    Nije ovo ljubav, barem ne jos, mozda nikad i ne bude, nije bitno,...meni ovakve situacije ispunjavaju zivot, cine ga uzbudljivim... pa jedna od njih ce mi i dovesto Gospodina Pravog!

cool-girl
    Guest

Podrazumevano

Ja verijem u ljubav na prvi pogled,ali........ ops: :wink: 8)

Zainteresovan član
    Učlanjen
    11.06.2003.
    Reputaciona moć
    55

Podrazumevano

...kao sto je vec neko od 'shtovanih poustera okachio gore-kakva ljubav??zaljubljenost,extaza,leptiri i vatromet...takve se stvari deshavaju na prvi pogled,kakva ljubav?!Ljudi,ljubav nastupa posle serije dogadjaja i dogadjaja i tako u nedogled...posle izvesnog perioda i dosta zajednichkih dozivljaja i iskustava mozemo da pricamo o ljubavi...kety,tebi je to sto se desilo uzbudjenje,ne ljubav...i batalite vishe tu rech ljubav,totalni respekt za izuzetke kojih ima u svim sferama zivota,ne samo u ovoj o kojoj mi prichamo ovde,ali danas se isuvishe brzo zivi da bi se ljubavisali,smeshni su mi parovi koji se scucure i pochnu da prichaju kao deca od 3 godine...sad,izvinjavam se ako je ovo bilo malo grubo,ali kao sto je zakljuchiti iz posta,nisam neki pristalica ljubavi,iz vishe razloga,ne samo zbog toga sto mi se ona prava(sudeci po nekima,ona stvarno postoji)ljubav nije desila.
    Pitanje za sve:mozete li posle chak i mesec dana zabavljanja da kazete suprotnoj polovini volim te,a da vas pri tom ni najmanje ne prodje neki osecaj da to sto ste upravo izgovorili mozda nije istina i da tako ne mislite?pall mall za sve...josh jednom,izvinjenje za sve srecno zaljubljene...

don vito karleon
    Guest

Podrazumevano Re: Koji si pa ti bre?

Citat Original postavio katica
    Ma ko si ti bre?
    Ovo je Srbija a ti si nasao da mi tu palamudis na ijekavici.More mars bre!!!!!!![/i]
    Slusaj mala idi u tri lepe mamine jasno

Aktivan član
    Učlanjen
    06.07.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    69

Podrazumevano Za Nepravdu

Necu da se ljutim Nepravdo oprosteno ti je. Nisam sujetna, samo volim kad sam u pravu. 8)
    Pisi kad stignes! Da vidim u cemu se jos ne slazemo! Volim razmene misljenja. 8)
    PS Da li ti to volis Kalimera?

Slične teme

1. Ljubav na prvi pogled
    Autor Romøren u forumu Romantika
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 03.06.2009., 20:49
  2. Ljubav na prvi pogled??
    Autor TheRedOne u forumu Žene
    Odgovora: 73
    Poslednja poruka: 09.12.2008., 12:46
  3. Ljubav na prvi pogled...
    Autor gazela u forumu Ljubav i seks