Ljudi pa dali vi uopste nesto znate?
Prikazujem rezultate 1 do 3 od 3

Tema: Ljudi pa dali vi uopste nesto znate?

Peter
    Guest

Podrazumevano Ljudi pa dali vi uopste nesto znate?

Smorili ste vise sa glupim pitanjima kao sto su kako da istaliram igricu, da instaliram XP, kako se krekuje ta i ta igra. Gledam lik postavio pitanje kako da aktivira Norton SystemWorks, pa covece sve ti pise u tekstu samo piglu ne bi skapirao kako da se aktivira ili jedino ako ne znas engleski onda o kej. Zar nema niko da postavi neka pametna pitanja ili da se prokomentarise o nekom novom programu ili sl. Nije da ja sve znam naprotiv ne znam ni ja sve ali hocu da pomognem vama koliko god mogu, ali samo ne sa glupim pitanjima, a ako se i pojavi neki lik koji zna samo se proserv.. kako sve zna itd. Ja posecujem u nadi ovaj forum dali cu da saznam nesto novo sto vec ne znam a ono stalno ista pa ista pitanja. Moj predlog je da se napravi novi forum npr:Osnovna pitanja o Win, ili nesto slicno gde bi ljudi koji su tek kupili PC saznali sta im treba a mene kao i druge postedeli izgubljenog vremena

Lenta
    Guest

Podrazumevano Re: Ljudi pa dali vi uopste nesto znate?

Citat Original postavio Peter
    Smorili ste vise sa glupim pitanjima kao sto su kako da istaliram igricu, da instaliram XP, kako se krekuje ta i ta igra. Gledam lik postavio pitanje kako da aktivira Norton SystemWorks, pa covece sve ti pise u tekstu samo piglu ne bi skapirao kako da se aktivira ili jedino ako ne znas engleski onda o kej. Zar nema niko da postavi neka pametna pitanja ili da se prokomentarise o nekom novom programu ili sl. Nije da ja sve znam naprotiv ne znam ni ja sve ali hocu da pomognem vama koliko god mogu, ali samo ne sa glupim pitanjima, a ako se i pojavi neki lik koji zna samo se proserv.. kako sve zna itd. Ja posecujem u nadi ovaj forum dali cu da saznam nesto novo sto vec ne znam a ono stalno ista pa ista pitanja. Moj predlog je da se napravi novi forum npr:Osnovna pitanja o Win, ili nesto slicno gde bi ljudi koji su tek kupili PC saznali sta im treba a mene kao i druge postedeli izgubljenog vremena
    Majstore jesi li ti jedan od onih koji je naucio da vozi bicikl gledajuci ga u izlogu prodavnice meshovite robe kako stoji izmedju djaka sa djubrivom i napolitanki"PIK Senta"

Ističe se
    Učlanjen
    06.11.2003.
    Reputaciona moć
    73

Podrazumevano Re: Ljudi pa dali vi uopste nesto znate?

Citat Original postavio Lenta
    Majstore jesi li ti jedan od onih koji je naucio da vozi bicikl gledajuci ga u izlogu prodavnice meshovite robe kako stoji izmedju djaka sa djubrivom i napolitanki"PIK Senta"

Btw-Nije DJak nego DZak...
    No,lik je ipak delimicno u pravu.Poprilicno glupih pitanja ima ovde.Ok,naravno,neko nesto ne zna pa pita sta i kako.Ali ipak,postavljaju se pitanja na koje bi sam pokretac topica trebao da zna s obzirom da zna da se nakaci na net,i dodje dovde,odgovori koji se sami namecu redovnim radom na racunaru.U danasnje vreme racunar i nije neki luxuz kao pre neku godinu.Kupuje ga svako.DOsta njih i posle visemesecnog posedovanja istog ne znaju ili ne zele da znaju neke elementarne stvari.Kako npr c******** igru itd.
    To je tako i mi ne mozemo nista tu da uradimo,sem da pomognemo ljudimo koliko mozemo i pre svega ako hocemo.
    Licno bih stvarno sredio ovaj forum(mislim na software posto jedino ovde i dolazim).Postavio bih par sticky tema u kojima bi stajale neke korisne adrese npr za drivere i sl da se ne bi zauzimao dragocen prostor ovog forumu(Znate ono,svaki post,odgovor je red,dva tri vishe texta bla bla)....
    Sve u svemu glupih pitanja je uvek bilo i bice ih,a ja licno sam spreman da odgovaram na ista.

Slične teme

1. Ljudi, prvi put nesto normalno, nesto sto vredi!
    Autor zmario u forumu Preduzetništvo i radni odnosi
    Odgovora: 14
    Poslednja poruka: 15.10.2007., 02:04
  2. LJUDI DA LI VAS UOPSTE IMA OVDE?????
    Autor ms u forumu Arhiva
    Odgovora: 6
    Poslednja poruka: 25.03.2004., 00:29

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku