Mala-velika stvar koja me iritira, pomoc...
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 31

Tema: Mala-velika stvar koja me iritira, pomoc...

Obećava
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Unhappy Mala-velika stvar koja me iritira, pomoc...

Kako da izuzetno suvu kozu pretvorim u neznu i meku???Da stvar bude jos gora redovno radim piling i natapam je mlekom za telo i uljima posle svakog tusiranja!Imate li uz to neke svoje recepte za maske, kupke i pilinge od prirodnih sastojaka??

Zainteresovan član dzanarika (avatar)
    Učlanjen
    08.11.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    42

Podrazumevano Re: Mala-velika stvar koja me iritira, pomoc...

negde sam procitala da ni jedna krema nece kozi dati potrebnu hidrantnost vec moramo `iznutra` davati kozi vlaznost tj.piti dosta tecnosti...e sad

Zainteresovan član Superior (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2007.
    Reputaciona moć
    40

Po mom misljenju, za telo su najbolja bebi ulja, a za lice garnierovi losion i krema za suvu i osetljivu kozu. Najbolje je da ulje mazes na vlaznu kozu (ja ga mazem na skroz mokru, ali za to treba malo vise vremena) i nemoj ulje da mazes na lice, za kozu lica je to suvise masno.

chika_doktor
    Guest

kupi kreme za 100000 dolara pa se rokaj ko bred pit

Zainteresovan član Superior (avatar)
    Učlanjen
    07.05.2007.
    Reputaciona moć
    40

Ako ce na kraju i da se pretvori u njega, evo ja cu da je finansiram. :shock:

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Idi kod dermatologa - neka ti on nesto preporuci. Postoji dosta preparata koji uopste nisu u prodaji po parfimerijama, ne prodaju se kao kozmetika, a dobri su.

chika_doktor
    Guest

ili nek prebaci meni te pare icu cu iza nje i vikati brede, brede

Zainteresovan član NATASA_7 (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    43

Čest piling i suva koža nikako ne idu zajedno.Izuzetno suva koža tako samo postaje još suvlja i postiže se kontraefekat.Pri veoma suvoj koži piling treba raditi najviše 2 puta mesečno.Što se ostale nege tiče,treba pronaći preparat koji najviše prija tvojoj koži.Ponekad je to veoma dug i mukotrpan proces,ali isplati se.I nije sve što je skupo automatski i dobro za svaku kožu.Sve je to individualno.Probaj da nađeš neku masku za lice koja će ti odgovarati.Evo,npr. ja sam probala sve i svašta i skupu i manje skupu kozmetiku,ali sam našla svoju dobitnu kombinaciju,što ne mora da znači da bi i tebi odgovarala.I čak , štaviše i nije uopšte skupa-reč je o Avonovoj masci za lice sa maslinovim uljem.

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Probaj spermicin gel. Dovoljno je da se dobro isprskaš sa njim i posle toga razmažeš. Kažu da koža posle toga ima vlažnost
    Kako se postaje član javne grupe?

Ističe se
    Učlanjen
    30.06.2004.
    Reputaciona moć
    79

aha ,,imam jedan recept ,, budi nežna u duši ,, budi žena ,,
    A KAD ĆU AKO NEĆU NIKAD?????

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio cavalli
    Kako da izuzetno suvu kozu pretvorim u neznu i meku???Da stvar bude jos gora redovno radim piling i natapam je mlekom za telo i uljima posle svakog tusiranja!Imate li uz to neke svoje recepte za maske, kupke i pilinge od prirodnih sastojaka??
    Meni je veci problem sto mi je suva koza na nogama do kolena, a tu mi najvise urastaju dlacice. Pa sad ti vidi redovan piling - narvno jos suvlja koza. Neredovan piling - urastaju ko sasave.

Ja inace za telo sam kupila NIVEINO ulje za telo. E sad da li je dobro ili ne ne znam. Namazem ga na mokru kozu, pa peskirom pokupim viskove. I bude mi bas fina koza, onako meka pod rukom.

Ni jedno mleko za telo niti krema mi nisu davale taj osecaj. jedino zimi kad posle dobrog pilinga se namackam pavlovicevom pa se uvucem u pamucnu pidzamu pa prenoci. joj, ujutro je koza kao nova.

Ja sam se ionako pomirila sa cinjenicom da suvu kozu osim redovnim mackanjem necu preobratiti u normalnu. A i kako da bude normalna? Redovno brij, depiliraj, onda sunce pa sedenje u kancelariji, koje povlaci losu hranu za sobom. Ne vredi. Jedino sto mi se eto toulje niveino jako dopalo. I bude mi bas fina koza od njega.

A inace jel imas nekih problema s kozom ili je jednostavno samojako suva, malo suva, ili kako to vec izgleda ili kakav je osecaj pod rukom?

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

NIVEA ulje je i moja preporuka, ustvari to mi jedino malo smiri kožu, međutim efekat ima skoro isključivo zimi. Ne znam zašto. Možda sam malo nagorela pa se perutam i ne postoji ulje za to, možda je to u pitanju. Bolje je na blago navlaženu kožu, ne na mokru, ne kupi viškove nego, eto ne znam, sedi i čekaj da upije..... Slabo se troši i daje manje-više dugotrajne rezultate, tj. imaš privilegiju da održavaš celo telo po pristupačnoj ceni, ali ne bi bilo zgoreg i da povremeno obraduješ noge nekim mlekom..... Ne mora NIVEA
    Dakle ulje za suvu kožu, a lice - nemam pojma? Ima li neko?
    Janidebi

Obećava SmileBG (avatar)
    Učlanjen
    20.04.2007.
    Reputaciona moć
    39

Garnier, extra dry skin - mleko za telo, crveno pakovanje, VRH

Obećava
    Učlanjen
    16.09.2003.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    53

Hvala na svim savetima, nivea ulje koristim vec duze vreme, dobro je al cini mi se da ima kratkotrajan efekat, mislim da cu ipak otici kod dermatologa kao sto me je neko posavetovao, hvala svima

Domaćin _Look_Of_Expectancy_ (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    91

Meni je pomogao losion Nivea Q10. Efekat je odlican i dugotrajan. Probaj

Aktivan član carolina 212 (avatar)
    Učlanjen
    26.02.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    61

Da, ali losion jako suva koza brzo upije i posle par sati pobeli i peruta se, iz iskustva. Ja trenutno korisitm johnsonovo bedtime bebi ulje(divan miris) i sat, dva posle mazanja noge domazem dove mlekom posto mi je tu koza najsuvlja

Početnik Lavlje srce (avatar)
    Učlanjen
    29.09.2004.
    Reputaciona moć
    0

Maslinovo ulje je meni zakon.
    Ja imam suvu kozu, ekstra. Posle svakog tusiranja namazem se maslinovim uljem i stanem pod tus jos jednom. Samo malo istapkam telo sa frotirom i to je to. Maslinovo ulje koristim i za kosu takodje. Posle svih krema i losiona za telo maslinovo ulje pomaze skroz. Probaj.

Zainteresovan član
    Učlanjen
    24.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    41

Citat Original postavio Lexa
    NIVEA ulje je i moja preporuka, ustvari to mi jedino malo smiri kožu, međutim efekat ima skoro isključivo zimi. Ne znam zašto. Možda sam malo nagorela pa se perutam i ne postoji ulje za to, možda je to u pitanju. Bolje je na blago navlaženu kožu, ne na mokru, ne kupi viškove nego, eto ne znam, sedi i čekaj da upije..... Slabo se troši i daje manje-više dugotrajne rezultate, tj. imaš privilegiju da održavaš celo telo po pristupačnoj ceni, ali ne bi bilo zgoreg i da povremeno obraduješ noge nekim mlekom..... Ne mora NIVEA
    Dakle ulje za suvu kožu, a lice - nemam pojma? Ima li neko?
    Ha, sestro sltaka kad bih ja za to imala vremena. A i zamisli zimi da cekam da se upije. Pa dobila bih upalu bubrega. Ovako mi je super. Mokra, namackam se, pa onda samo utapkam peskirom. I gotova za cas.

Garnier crveno mleko je sranje, bar meni. Ali zato ta ista krema za ruke m m m m m m m odlicna.

Ja inace imam normalnu kozu lica. I uzela sam sad za leto Collistarov gel za pranje lica (i skidanje sminke) i njihovu kremicu, za mesovitu i masnu kozu. Zuto pakovanje. Super mi preko leta. A zimi sam uzimala onu garnier sto su reklamirali sa valjda medom ili tako nesto. Ono bas je jaka. I nju nisam stalnomazala vec samo kad je ultra hladno. A za normalne zimske dane sam mazala L'orealovu Happy derm kremu.

Obećava
    Učlanjen
    06.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

I ja imam suvu kozu ali svaki losion ili mleko mi srede kozu do narednog tusiranja i narednog mackanja..Sta mislite od nivei soft..Meni se svidja..U sustini ja najvise poverenja polazem u niveu..

Struja
    Guest

Garnier extra dry je izuzetan.
    Probaj Eucerin mleko za suvu kozu.Svi njihovi proizvodi su savrseni.

chika_doktor
    Guest

i ja gotivim garniera...a najvishe mixmag live! iz 95-te a nije los ni kings of techno iz 2006-te..super muzika

trachara
    Guest

jao doktore ala su te isutirali iz onog frizerskog salona
    tuzili te kod administratora

chika_doktor
    Guest

dobro. ma neka kretenka...koja nema veze sa poslom koji radi...zamisli, preporuchuje bozen preparate...koji lidabo

Struja
    Guest

koji lidabo

missim kraljevicu marko!
    e neka su valah i tebi neko da do'aka

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Ja recimo Nivea kolekciju ne podnosim... koza mi je normalna ka suvoj, bolje ti idi kod dermatologa...

Slične teme

1. mala velika pomoc
    Autor srkipjp u forumu Internet
    Odgovora: 7
    Poslednja poruka: 11.06.2008., 08:06
  2. Mala pomoc, VELIKA KORIST!!!
    Autor Help,help,help u forumu Mobilna telefonija
    Odgovora: 3
    Poslednja poruka: 13.10.2004., 08:47

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor