kako skopljanci kradu ime i istoriju

plava_lia

Početnik
Poruka
4
nase komsije mnogo vole da se busaju u prsa da su neko i nesto a kad im siptari zapucaju pred vratima onda beze kud koji mili moji.Svaki put kad su imali neku podrsku od prijateljske im amerike oni su se tako uobrazili da su maltretirali svakog ko je pokusao da predje njihovu granicu.evo i sad drze srpske autobuse po 3-4 sata na granici zato sto su im rekli da ce da im odobre da se zovu makedonija.Medjutim kad su siptari krenuli da ih ubijaju oni su lepo se spakovali na traktore pa ajde u srbiju.'gde ces druze,nismo mi vise(hvala bogu)ista drzava-nazad'.
Pokusavaju da uzmu ime makedonija od grcke i tako da bi mogli da ukradu i istoriju da bi imali nesto da se brane pred svetom kad ih siptari zaskoce.
 
To sto cine nije diplomatski ... a mislim da zbog dugorocne politike ne bi trebali preterano da se trte ... Na mrtvog vuka i zec ostri zube, al' bojim se da ce tako glupavom spoljnom politikom izazvati vece tenzije!

Uostalom, onomad su priznali Tajvan pa su imali problem sa Kinom ... Diplomatija im je, moram priznati, gora nego nasa, iako je nasa na niskim granama. U se i u svoje kljuse!
 
Da su Makedonci kao Slovenci pa i da se zabrinem, ali posto nisu, nemam zbog cega da se brinem. Uglavnom, mislim da nije po njih dobro da se inate sa svima... No, videcemo na sta ce sve ispasti. Ne treba zaboraviti da se tocak srece i istorije uvek okrece i da se i oni lako mogu naci u nezavidnoj situaciji, ali o tome treba da misli njihovo rukovodstvo a ne mi!

Iskreno, poznajem dosta ljudi iz MK ali nikada nisam imao problema sa njima.
 

Back
Top