frejhmjovi

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
e znate za ono to sam nashla u nekoj psiho-knjizi....
kao neki ekran i pustaju vrlo kratko neku recenicu... tkao da je registruje podsvest a ne svest...

i tako ispiraju mozak ;)

radili su neka ispitivanja sa razlicitim recenicama i kao bilo je razlicitih rezlutata (konkretno ovde nesto o odnosu s majkom, vezanost... nije bash mnogo vazno)

shta mislite da stavljaju na krstaricu :) :) mozhda je u stvari zato volite :)
 
Ja mislim da je to moguce i vrlo verovatno, tj. da neko pusta misli o jagodici, jer cim naslutim da se negde spominje jagodica ja se "sjatim". Trebalo bi osnovati klub obozavalaca jagodice. KOJ.
Salu na stranu ;)
Moguce je da neko pokusava da utice na tebe ili na tvoju podsvest, ali mozda vise u nekom metaforicnom smislu. Sumnjam da ti neko iz tvoje okoline pusta recenice sugestivnog karaktera:D.
Osim kad si klinac pa ti mama stalno govori: "Budi dobra, jagodice!" ili " Dodji do 12 kuci!"
Hahahaha
 
То си могла да прочиташ или да видиш у ''Пакленој поморанџи'', када лику пуштају музику и сцене насиља које би наводно требало да ''очисте'' од истог
 
Rujevit:
То си могла да прочиташ или да видиш у ''Пакленој поморанџи'', када лику пуштају музику и сцене насиља које би наводно требало да ''очисте'' од истог
Култна сцена! 8-)
 
Брука 8-)

Никако књигу да купим...видео сам је у Змај Јовиној пре неких месец-два али сам скроз заборавио....
 
Rujevit:
То си могла да прочиташ или да видиш у ''Пакленој поморанџи'', када лику пуштају музику и сцене насиља које би наводно требало да ''очисте'' од истог



E ,sad bas ne mogu a se setim ko je i
gde hvalio tu knjigu al' me zainteresovalo...........
 

Back
Top