Epilog "Tuca u Podgorici"

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Mali_Oglasi

Aktivan član
Poruka
1.887
Ne znam stvarno sta vama smeta ova tema... Pa ste mi je zatvorili? Mislim da vi koji branite nabedjene "Crnogorce" i njihovu politiku treba da se stidite... Ovo je gorka istina i treba je cuti... Politika jos kako :)
Za njih su i dalje Srbi krivi! Evo sta vesti kazu o tome.. http://64.233.183.104/search?q=cach...litskog+Hajduka&hl=en&ct=clnk&cd=1&lr=lang_sr
Stvarno kada cete nas ostaviti na miru... Ocepili ste se, nastavljate da nas pljujete i dalje... Okrenuli ste se Hrvatima i Albancima... Mislim daj vise... DOSTA! Imate srece sto su Srpski politicari seka perse pa ne znaju da okrenu drugi list... Drzavljani "Crne Gore". Kao i ostali stranci...
 
Mali_Oglasi:
Ne znam stvarno sta vama smeta ova tema... Pa ste mi je zatvorili? Mislim da vi koji branite nabedjene "Crnogorce" i njihovu politiku treba da se stidite... Ovo je gorka istina i treba je cuti... Politika jos kako :)
Za njih su i dalje Srbi krivi! Evo sta vesti kazu o tome.. http://64.233.183.104/search?q=cach...litskog+Hajduka&hl=en&ct=clnk&cd=1&lr=lang_sr
Stvarno kada cete nas ostaviti na miru... Ocepili ste se, nastavljate da nas pljujete i dalje... Okrenuli ste se Hrvatima i Albancima... Mislim daj vise... DOSTA! Imate srece sto su Srpski politicari seka perse pa ne znaju da okrenu drugi list... Drzavljani "Crne Gore". Kao i ostali stranci...
Tako je ,svu tu Crnogorsku bagru treba proterati i prekinuti bilo kakve odnose sa tom novom Anti-Srpskom tvorevinom.
 
M.Army2:
Tako je ,svu tu Crnogorsku bagru treba proterati i prekinuti bilo kakve odnose sa tom novom Anti-Srpskom tvorevinom.


Hahaha nisam to rekao :) Samo da im se daju ista prava kao i ostalim strancima... Dovoljno ;)... Meni su blizi i bolji pravoslavna braca Rumuni nego braca Crnogorci :) Kojima su blizi Hrvati... Eto samo da imaju ista prava kao i Rumuni!
 
Na ovom satanističkom podforumu i dalje se razbija srpska misao i vjera. Ubija se sve ono što je srpsko, što mora da nas veže. Nemate druge teme no teme o nekim stvarima koji blate ovaj narod i svesrpski korpus.Ne razmišljate o nekim mnogo bitnijim stvarima no i dalje lupate!
 
Čevo:
Njegoš je crveni ustaša, jes, jes. A Šumadija je čisto srpska, jes, jes!A i Srbija je čisto srpska, jes, jes!



Haha ne znam sta si hteo time da kazes.. Moje misljenje je: Crnogorci koji su ziveli u vreme Njegosa su jedno a ovi danas su sasvim nesto drugo :) Tada je i bilo smisla braniti Crnu Goru od tudjina i slati Srpske vojnike u rat za bracu Crnogorce i obrnuto... Slati Crnogorce za Srbiju... Verujem da postoji jos mnogo ljudi koji bi to uradili i danas... I na jednoj i drugoj strani.. Svaka cast njima :) Ali to vreme je proslo, moramo se pomiriti sa time... Dosli su novi "Crnogorci" koji ne vole Srbe... Pridruzili se Hrvatima i pljuju po nama iz Srbije... Za njih mi iz Srbije smo za sve krivi!
 
Čevo:
Na ovom satanističkom podforumu i dalje se razbija srpska misao i vjera. Ubija se sve ono što je srpsko, što mora da nas veže. Nemate druge teme no teme o nekim stvarima koji blate ovaj narod i svesrpski korpus.Ne razmišljate o nekim mnogo bitnijim stvarima no i dalje lupate!


NIje lupanje, kada je bilo hapsenja! Ajde opovrgni to... Ja nemam nista protiv vas! Cak sta vise ako bi Crnogorci zaratili sa Albancima prvi bih stao na stranu Crnogoraca! Sto ne bih rekao za tebe u suprotnom!
 
Čevo:
Na ovom satanističkom podforumu i dalje se razbija srpska misao i vjera. Ubija se sve ono što je srpsko, što mora da nas veže. Nemate druge teme no teme o nekim stvarima koji blate ovaj narod i svesrpski korpus.Ne razmišljate o nekim mnogo bitnijim stvarima no i dalje lupate!
Kao prvo ti nemas pravo da nazivas srbe satanistima, jer si ti kao narod satana, krades srpske crkve da bi im dao ime crnogorska, zar to nije vid satanizma??? Previse si zabalavio nad monitorom da nisi razmislio sta sve radite samo da satanizujete srbre u crnoj gori dok se ovde vi crnogorci razmmnozavate i kotite, zavlacite se u fotelje i to usred beograda a kazete volite crnu goru, pa ako je volite koji cete moj u srbiji, mars odavde!! Netrebate nam kao ni mi vama!! Cist racun, ljubav na stranu!!
 
strsljen_serb:
Kao prvo ti nemas pravo da nazivas srbe satanistima, jer si ti kao narod satana, krades srpske crkve da bi im dao ime crnogorska, zar to nije vid satanizma??? Previse si zabalavio nad monitorom da nisi razmislio sta sve radite samo da satanizujete srbre u crnoj gori dok se ovde vi crnogorci razmmnozavate i kotite, zavlacite se u fotelje i to usred beograda a kazete volite crnu goru, pa ako je volite koji cete moj u srbiji, mars odavde!! Netrebate nam kao ni mi vama!! Cist racun, ljubav na stranu!!


To sa manastirima su uradili i satanisti iz Makedonije... Kao sto sam rekao njima jednom prilikom recicu i Crnogorcima... To sto ste ukrali Srpske manastire i crkve ne znaci da imate svoju crkvu... Za sada ste satanisti i nista vise... A priznacu vas kao deo pravoslavne religije kada vas Moskovska i Carigradska crkva priznaju... DO tada! Samo ste SATANISTI ili kult! I nista vise..
 
fino u red za vizu pa kad dobijete vizu izvolite da dodjete..u medjuvremenu idite u zagreb i tiranu (posto vas tamo jedva cekaju videti) pa tamo studirajte i uzivajte...i usput im se jos koji put izvinete sto ste ih slucajno bombardovali....
 
Marqueaux:
Због појединих паметница, "Црногорци" су још и повлашћени у Србији, чини ми се.... Или их има толико да се међусобно повлашћују...
Pa i jesi u pravu, ti na vlasti i jesu crnogorci jer sta mislis koja bi druga zemlja u okolini dozvolila susednoj zemlji i njenim gradjanima povlasice a da ta susedna zemlja sve najgore prica o tvojoj ili njenoj zemlji uopste!!! To moze samo nsai narcisi tj. domaci crnogorci!!!
 
Grof Ostroški:
Ajde, de......, budimo realni što kažemo mi mudžahedini!
A sta ste ?? Da niste mirne vehabije mozda??? Ili dobar musliman??? Crnogorac ili srbin nisi, to smo svi utvrdili bez daljnjih rasprava,a to sto se krijes iza lika kao ti si neki crnogorac, pa da te pitam sta trazis onda na srpskom forumu, zar nemate vi u crnoj gori svoj neki forum ovog tipa, pa se tamo pljujte!!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top