Zvezde Granda

Da li postoji neka 'zvezda' grand koja nema ***** snimak

  • Da, Postoji

  • Ne, Ne postoji

  • Samo jedna - Mario Serifovic


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.

gorannk

Zainteresovan član
Poruka
167
Pa ovako,ako vec postoje Idoli i sta znam koje sve emisije za nove talente,zasto ne bi postojala emisija u kojoj bi imali sansu i mladi ljudi koji vole folk muziku.:D
Licno volim folk,ali ne naravno sve sto pustaju.Sada je stvarno folk muzika dovedena do katastrofe.Novi pevaci su im uzas.Ali ipak ima ih i dobrih kao sto su Ceca,Aca Lukas i tako dalje.Mislim da bas iz tog razloga i zele da stvore novu zvezdu,jer Grand sve vise lici na jedan veliki kic.
Moram reci da je moj favorit Tanja Savic,stvarno ima prelep glas i mislim da bi mogla da napravi dobru karijeru.
Sta vi mislite o svemu ovome?
 
Oooooo dobro dosao,inace mi na forumu smo freneticni ljubitelji folka,pogotovo Stoje za koju smo imali klub obozavalaca kojim je nekim cudom nestao(direktor zapalio sa keshom).Tako da imamo jos jednog "naseg",to care,tebe smo cekali,nego reci mi koju bi mi pesmu od Indire preporucio,u poslednje vreme sam poceo intezivno da je slusam ali ne znam sta valja :cry: ,pa ako bi me ti prosvetlio?
Videces za koji tren javice se masa ljubitelja folka!! :shock:


:D
 
Ste:
Oooooo dobro dosao,inace mi na forumu smo freneticni ljubitelji folka,pogotovo Stoje za koju smo imali klub obozavalaca kojim je nekim cudom nestao(direktor zapalio sa keshom).Tako da imamo jos jednog "naseg",to care,tebe smo cekali,nego reci mi koju bi mi pesmu od Indire preporucio,u poslednje vreme sam poceo intezivno da je slusam ali ne znam sta valja :cry: ,pa ako bi me ti prosvetlio?
Videces za koji tren javice se masa ljubitelja folka!! :shock:


:D

:lol: :lol: "Moja mala nema prednji zubi,
Kad me ljubi,jezikom me ubi!" :lol: :lol:
 
E, e, e, a znam ja jednu, ljudi, odusevicete se kako je dobra!!! Posebno cure sa afinitetima prema alkoholicarima... No, videcete o cemu pricam...


VOLIM MOMKE STO PIJU RAKIJU,
VOLIM IH JER MIRISU NA SRBIJU!!!



AAAAAAAHAHAHAHHAHAHAAAAAA!!! Joj, ljudi, cime nas sve truju, ovo je smesno!!!


Khm, dakle, izvinite zbog male digresije...


E, ali upravo se setih, ipak imam nesto da dodam na glavnu temu - sasvim se slazem da ljudi rade ono sto im se svidja ako time ne ugrozavaju okolinu, a ko nece da slusa, nije obavezan! Slazem se, radite sta hocete! Sad, kad bi bilo takmicenje DJ-eva ili brejkdensera, ne bi mi smetalo, samo ja to ne bih gledala. Tacka. I tu je ok. Ali me nervira uopste taj novi, moderni nacin narodnjackog pevanja kao Stoja ili Indira ili Seka ili Ceca koje ne pevaju nego se deru i zavijaju ***cenzurisano, cenzurisala ja*** i koje vise urlaju na ljude nego sto im pevaju i cije pesme su vise navijacke himne nego melodije, i koje su, iskreno, mnogo manje zenstvene nego... ma otkud znam, ajde Sandra Nasic iz Guano Apes (koja ume da se, za neupucene, prilicno dernja). Dakle, nervira me taj novi stil u kome nije vazno kako nego koliko glasno pevas. Nisam sigurna da na Grandu traze nesto drugacije nego to sto sam navela.
 
Ste:
Oooooo dobro dosao,inace mi na forumu smo freneticni ljubitelji folka,pogotovo Stoje za koju smo imali klub obozavalaca kojim je nekim cudom nestao(direktor zapalio sa keshom).Tako da imamo jos jednog "naseg",to care,tebe smo cekali,nego reci mi koju bi mi pesmu od Indire preporucio,u poslednje vreme sam poceo intezivno da je slusam ali ne znam sta valja :cry: ,pa ako bi me ti prosvetlio?
Videces za koji tren javice se masa ljubitelja folka!! :shock:


:D
e da sta bi sa tim nasim klubom?? :cry: :cry: :cry: :cry:
 
Black_Swan:
Ste:
Oooooo dobro dosao,inace mi na forumu smo freneticni ljubitelji folka,pogotovo Stoje za koju smo imali klub obozavalaca kojim je nekim cudom nestao(direktor zapalio sa keshom).Tako da imamo jos jednog "naseg",to care,tebe smo cekali,nego reci mi koju bi mi pesmu od Indire preporucio,u poslednje vreme sam poceo intezivno da je slusam ali ne znam sta valja :cry: ,pa ako bi me ti prosvetlio?
Videces za koji tren javice se masa ljubitelja folka!! :shock:


:D

:lol: :lol: "Moja mala nema prednji zubi,
Kad me ljubi,jezikom me ubi!" :lol: :lol:

Xexexexexe :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
mislim da sam ja bas taj refren stavio ne temu "NAJGLUPLJI NARODNJACKI STIHOVI" :wink:
 
mortishaaa:
Ste:
Oooooo dobro dosao,inace mi na forumu smo freneticni ljubitelji folka,pogotovo Stoje za koju smo imali klub obozavalaca kojim je nekim cudom nestao(direktor zapalio sa keshom).Tako da imamo jos jednog "naseg",to care,tebe smo cekali,nego reci mi koju bi mi pesmu od Indire preporucio,u poslednje vreme sam poceo intezivno da je slusam ali ne znam sta valja :cry: ,pa ako bi me ti prosvetlio?
Videces za koji tren javice se masa ljubitelja folka!! :shock:


:D
e da sta bi sa tim nasim klubom?? :cry: :cry: :cry: :cry:

"Nemoj da places draga moooojaaa,obrisi suze suvise si jaakaa"

Pa sad ako ti je toliko zao mozemo da ga obnovimo ali da bude manje uprave,fazon 2-3 glavna coveka i ostalo clanovi.Sto bi znacilo vishe kesha za nas.
Ti koji si postavio topic,sorry zaboravih ti nick,hoces da kupish majcu sa likom Stoje,a posto si "nas" sa foruma izuzetna cena od 500din!!!!StoyA!!!!

:D
 
I posle se pitamo zašto smo u ovakvom stanju kakvom smo :?: :?: :?:
Posle svega neko može da sedne i da gleda 2-3 sata te idiote i to ne samo da ih gledaju već ih i izdržavju kupujići njihove kasete (cd se i ne pravi) :cry: :cry: :cry:
STRAŠNO ALI STVARNO STRAŠNO!!!
Što kaže jedan nepopularni političar iz DS-a:I ovo glasa :?: :!: STRAŠNO!!!
Izgleda da se slušanjem narodnjaka,paljenjem džamija,mržnjom prema Hrvatima,pokušavanjem zabranjivanja Exita ovde dokazuje patriotizam!!
Ja se izvinjavam zbog rečnika ALI VI STE STVARNO BUDALE!!!BUDALE!!!
Pa nek me administrator zabrani! :cry: :cry:
 
Ste:
Oooooo dobro dosao,inace mi na forumu smo freneticni ljubitelji folka,pogotovo Stoje za koju smo imali klub obozavalaca kojim je nekim cudom nestao(direktor zapalio sa keshom).Tako da imamo jos jednog "naseg",to care,tebe smo cekali,nego reci mi koju bi mi pesmu od Indire preporucio,u poslednje vreme sam poceo intezivno da je slusam ali ne znam sta valja :cry: ,pa ako bi me ti prosvetlio?
Videces za koji tren javice se masa ljubitelja folka!! :shock:
Hvala
Pa ovako od Indire mi se jako svidjaju nove stvari kao sto su:Zmaj,Moj Zivote,Nisam sumnjala,Bio si mi sve
Inace mnogo je dobra stara pesma Idi ljubavi,tako da ako je nisi cuo,obavezno poslusaj.Preporucio bih ti takodje i cd Elme Sinanovic,mnogo je dobar.
 
perica:
I posle se pitamo zašto smo u ovakvom stanju kakvom smo :?: :?: :?:
Posle svega neko može da sedne i da gleda 2-3 sata te idiote i to ne samo da ih gledaju već ih i izdržavju kupujići njihove kasete (cd se i ne pravi) :cry: :cry: :cry:
STRAŠNO ALI STVARNO STRAŠNO!!!
Što kaže jedan nepopularni političar iz DS-a:I ovo glasa :?: :!: STRAŠNO!!!
Izgleda da se slušanjem narodnjaka,paljenjem džamija,mržnjom prema Hrvatima,pokušavanjem zabranjivanja Exita ovde dokazuje patriotizam!!
Ja se izvinjavam zbog rečnika ALI VI STE STVARNO BUDALE!!!BUDALE!!!
Pa nek me administrator zabrani! :cry: :cry:
Mislim da gresis,zasto bi bile budale,pa manje vise svi slusaju folk,samo se prave.
Pozdrav za tebe :D
 
Pa ljudi sta vam je,zasto se hvatate za takve stihove?U svakoj vrsti muzike ima toga.
Ne zaboravite da u narodnoj muzici ima i mnogo lepih pesama.Ipak ja mislim da je ta vrsta muzike najbliza nama. :D
 
Pa Dinkic treba da uvede porez na sund kao nekada koji treba da bude veci od poreza na alkohol i cigarete zajedno pa da ih onda vidim. Takodje im treba zabraniti pojavljivanje na TV-u i radiju. Mislim da su nas dosta trovali. Jos kad bi mogli Turci i Grci da ih tuze za autorska prava prsli bi nacisto.
 
brate al bi tilo lepo kad bi to moglo da se uradi ali ne može jer oni imaju u ovom trenutku više obožavalaca nego što je bilo pankera kroz celu istoriju srpskog (šatro junačkog) naroda!!!
NE MOŽE JER ĆE ONDA ORGANIZOVATI PROTESTE :!: :!:
MADA;MOŽDA BI TO SVE TREBALO POB.TI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Meni ne bi nedostajali :twisted: :twisted:
 
perica:
brate al bi tilo lepo kad bi to moglo da se uradi ali ne može jer oni imaju u ovom trenutku više obožavalaca nego što je bilo pankera kroz celu istoriju srpskog (šatro junačkog) naroda!!!
NE MOŽE JER ĆE ONDA ORGANIZOVATI PROTESTE :!: :!:
MADA;MOŽDA BI TO SVE TREBALO POB.TI :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: Meni ne bi nedostajali :twisted: :twisted:

I ja imam slicnih ideja okupiti ih sve u onaj studio pa
dici u vazduh. Mada i konfiskacija imovine kupljene novcem na koji ne placaju porez bi bila delotvorna. Prema saraniteljima srpske kulture ne treba imati milosti.
 

Back
Top