OPIŠIMO SEBE - fizički

Mislim da si lepa i da je tvoja lepota odvažna. Tako sam te zamislila pročitavši neke tvoje manje smele poruke.

Gljivu zamišljam kao odraslu mršavu devojčicu.

Turbo-ajvar kao buntovnog, punog energije, sasvim prosečnog izgleda, sa živahnim očima.

Mislila sam malo da se šalimo, jer sigurna sam da svi imamo svoj doživljaj fizičkog izgleda onog drugog sa foruma.

Neke opise koje sam dala samo na prvi pogled ne spadaju u fizički izgled.
 
taisa je slatka,nezna i romanticna.voli poeziju i jednog dana ce biti poznati pesnik
gljiva je rodjeni psiholog.visoka,tanka,sa kockastim cvikama
turbo je duhovit,bucan i vecito revolucionar
lili je visoka,zgodna plavusa.intelektualac,originalna i pomalo neshvacena
enrique je sladak,visok,melem-na-ranu-tip i oko njega ce se zenske otimati za jedno 2-3 godine
a33 je visok,korpulentan,markantan i odlicno mu stoji kozna jakna
teta Vera je krupna crvenokosa,sa zdravim seljackim rezonom i mnogo zivotnog iskustva
 
orgazmma:
taisa je slatka,nezna i romanticna.voli poeziju i jednog dana ce biti poznati pesnikgljiva je rodjeni psiholog.visoka,tanka,sa kockastim cvikama
turbo je duhovit,bucan i vecito revolucionar
lili je visoka,zgodna plavusa.intelektualac,originalna i pomalo neshvacena
enrique je sladak,visok,melem-na-ranu-tip i oko njega ce se zenske otimati za jedno 2-3 godine
a33 je visok,korpulentan,markantan i odlicno mu stoji kozna jakna
teta Vera je krupna crvenokosa,sa zdravim seljackim rezonom i mnogo zivotnog iskustva

Jao ti si divna, ali ja nikako nisam "dete" nego cela žena i nemam vremena da postajem nešto, šta sam postala, postala sam.

Gljivo da li zaista imaš kockaste cvike?Crvene?
 
010id1.jpg
 

Back
Top