Janis Joplin

Nikog nisam cula da se tako trosi dok peva,kao sto ona radi...Peva pravo iz srca(ili sam ja stekla takav utisak)
Jbg,steta sto nije mogla da ignorise okolinu...Koliko ja znam,nju je jos drustvo iz skole kinjilo i smejali su joj se,ona preko toga nije mogla da predje,postajala je depresivnija,i postepeno se navlacila na sve i svasta dok nije dogurala do heroina i tako se prakticno ubila...Prica o njoj se bas cesto vrtela na kablovskom History-kanalu i BBC Prime-u...
Ja bih pobila sve ljude koji nisu u stanju da prihvate one koji se razlikuju i koji su mozda osetljiviji...Divljach!!!!
 
Zmajche90:
Nikog nisam cula da se tako trosi dok peva,kao sto ona radi...Peva pravo iz srca(ili sam ja stekla takav utisak)
Jbg,steta sto nije mogla da ignorise okolinu...Koliko ja znam,nju je jos drustvo iz skole kinjilo i smejali su joj se,ona preko toga nije mogla da predje,postajala je depresivnija,i postepeno se navlacila na sve i svasta dok nije dogurala do heroina i tako se prakticno ubila...Prica o njoj se bas cesto vrtela na kablovskom History-kanalu i BBC Prime-u...
Ja bih pobila sve ljude koji nisu u stanju da prihvate one koji se razlikuju i koji su mozda osetljiviji...Divljach!!!!
У ствари, није њу убио хероин.

Него управо то - уношење читавог бића (нек будем и патетична) у певање.
Кад томе додамо и тананау, осетљиву душу...

Има толико сличних примера, у музици нарочито (ту се, заправо, најбоље види).

Неко ко даје читавог себе својој уметности, а при том је, како рекох, и осетљива душа, обично, из овог света оде прерано.

Али је, заправо, снагом своје уметности, и даље толико ту.
 
Janis je stvarno neprevazidjena... imala je tako divan glas i divne pesme.... bila je jako iskrena dok je pevala, unoslila je toliko emocija i onaj najbolji deo sebe...
Mislim da se više nikada neće roditi devojka sa takvim glasom...
RIP Janis. Znaj da mislimo na tebe.
 
Nego , ja bih hteo da vas zamolim , ako neko moze da mi upload-uje neke njene pesme ... imao sam ih dosta , ali igrom slucajeva su nestale ... pa ako neko moze, molim vas preko sendspace-a ili bilo kako ... hvala unapred ... 8) :-o :o
 

Back
Top