maniri i sex
Strana 1 od 2 12 PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 38

Tema: maniri i sex

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano maniri i sex

Da li menjate ponasanje kada hocete da kresnete neku zenu? Da li vodite racuna o tome uvek ili samo dok osvajate?

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Podrazumevano Re: maniri i sex

Da pojasnim. Da li otvarate vrata, pridrzavate kaput, podizete stvari sa poda, kada padnu, pomazete da ponese nesto, ma koliko tesko bilo, delite komplimente (sa merom) itd ? Da li to, ako radite, radite samo dok ne dobijete seks ili cak samo svojoj devojci ili to radite uvek, bilo koja zena da je u pitanju (drugarica, prolaznica na ulici itd.)?

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

.......jel da budemo iskreni ili i ovde mozemo da lazemo ................ha ha

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

pa ja bih volela da budete iskreni. a sad ako vam se laze....

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

Citat Original postavio MYOB
    Da pojasnim. Da li otvarate vrata, pridrzavate kaput, podizete stvari sa poda, kada padnu, pomazete da ponese nesto, ma koliko tesko bilo, delite komplimente (sa merom) itd ? Da li to, ako radite, radite samo dok ne dobijete seks ili cak samo svojoj devojci ili to radite uvek, bilo koja zena da je u pitanju (drugarica, prolaznica na ulici itd.)?
    joj bila ja sa jednim takvim ali ga je preterao...uh...ebesh i sex onda dok on sve izrecituje, proveri moju shminku, svoju kosu...

Elita kambodza (avatar)
    Učlanjen
    26.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    193

.....ma zavisi od upoznavanja,mislim odakle je znash............ali naravno prva je misao da dodjesh do medjunozja ,treba vec odabrati strategiju ,mala laz ,velika laz ,crveni baron itd. ..............kad se desi sex posle sve zavisi od nje .............

chika_doktor
    Guest

Da li menjate ponasanje kada hocete da kresnete neku zenu? Da li vodite racuna o tome uvek ili samo dok osvajate?
    pa ne bash....al obratim paznju na neke stvari...nista posebno

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

rade tu promenu i zene, ne bih se ja zadrzala samo na mushkarcima..

chika_doktor
    Guest

chito sam u gloriji

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

najgori su ti sto previse paze. onda ti je sve jasno. meni je cak jedan, pati covek od prekomerne iskrenosti, misli to je ok, rekao kako se on trudi da na prvom sastanku sve bude ok, a posle... nisam verovala svojim usima.

Aktivan član
    Učlanjen
    07.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    54

ne znam shto brinesh...nadjesh nekog sa poshtucanom bradom...pa ne brinesh da li se obrijao...naFatash ga u toplije dane...chisto da proverish higijenu i eto...razmenish par poruka chisto da vidish kako intelektualno stoji..

Primećen član Grimizni_ratnik (avatar)
    Učlanjen
    22.05.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    46

Ma to sve ide spontano. Koliko ti je stalo, bilo do sexa ili nje same, a i koliko si raspolozen, toliko ces se truditi. Ali kada je prvi put sa ribom, tada posebno obratim paznju, ali naravno, bez preterivanja. To ume zesce da smori devojku, jer joj je tada teze da se opusti. Zato pazljivo, ali da joj se stavi do znanja u kom pravcu treba da ide cela prica. Ja bar tako radim i mislim da je tako najbolje.

Buduća legenda Mr. Hard (avatar)
    Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

U pravu je Grim, ali uvek treba imati stila! 8)

Ističe se
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    59

Stil je najvazniji. Slazem se.

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Lično zadovoljenje je sekundarno... partner je uvek na prvom mestu, barem pomeni! 8) Jbt... zvučim kao neki reklamni slogan...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

... ja volim one koji zadrze manire van kreveta, a u krevetu zaborave na njih...
    @rocki
    ... jes, zvucis kao rekl. slogan :-D

Učlanjen
    19.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    912

Citat Original postavio gossca
    ... ja volim one koji zadrze manire van kreveta, a u krevetu zaborave na njih...
    @rocki
    ... jes, zvucis kao rekl. slogan :-D
    Ma... znam! A, nisam hteo...

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano POSLUŠAN

Citat Original postavio gossca
    Izvolite, gospodžo, pomenula ste me!
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Iskusan rile_laki_oblak (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2005.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    2
    Reputaciona moć
    97

uvek to radim... od dodavanja bilo kakve stvari sa poda, bilo kojoj osobi suprotnog pola, do pustanja mesta u autobusu... jel se kaze 'pustanja'? hm... nebitno... skoro sam se vozio autobusom gradskim, posle ne znam koliko vremena, i starija zena stoji pored mene... naravno, ustanem, jer ne mogu da sedim dok neko stariji stoji pored mene, i pitam je da li zeli da sedne? ona, onako u cudu, kaze hvala... i sedne... sledeca scena je da ona trazi da mi pridrzi ranac... i zahvaljuje mi se ponovo... i kaze: jao, ne mogu da verujem, pa ti ne znas koliko mi se nije desilo da mi neko oslobodi mesto... i opet kaze hvala... a ja joj kazem: nema na cemu, stvarno, ali ne morate sad da ucinite da se osecam neprijatno zato sto sam vam oslobodio mesto... ne zahvaljujte mi... najljubaznije sto se moze... i kad sam izlazio, kazem joj 'prijatno'... nije tesko... mene ne kosta, a njoj je sigurno bar malo ulepsalo dan... znam da cu razocarati mnoge ovde, al' to nisam uradio zbog seksa... majke mi vam kazem...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

... meni ako neko nece da ustane u busu ja mu sednem u krilo... :-D

Salim se... to je bas lepo... kad je neko kulturan i fin... :-D

Nikad nisam volela neotesanost... mada je nekim zenama bas nedostatak manira privlacan... ali to moze da im bude privlacno samo na kraci rok, kasnije svakoj smeta... :-D

chika_doktor
    Guest

pa mene i interesuje kracu rok...kome jos treba zena na duzi?

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio rile_laki_oblak
    uvek to radim... od dodavanja bilo kakve stvari sa poda, bilo kojoj osobi suprotnog pola, do pustanja mesta u autobusu... jel se kaze 'pustanja'? hm... nebitno... skoro sam se vozio autobusom gradskim, posle ne znam koliko vremena, i starija zena stoji pored mene... naravno, ustanem, jer ne mogu da sedim dok neko stariji stoji pored mene, i pitam je da li zeli da sedne? ona, onako u cudu, kaze hvala... i sedne... sledeca scena je da ona trazi da mi pridrzi ranac... i zahvaljuje mi se ponovo... i kaze: jao, ne mogu da verujem, pa ti ne znas koliko mi se nije desilo da mi neko oslobodi mesto... i opet kaze hvala... a ja joj kazem: nema na cemu, stvarno, ali ne morate sad da ucinite da se osecam neprijatno zato sto sam vam oslobodio mesto... ne zahvaljujte mi... najljubaznije sto se moze... i kad sam izlazio, kazem joj 'prijatno'... nije tesko... mene ne kosta, a njoj je sigurno bar malo ulepsalo dan... znam da cu razocarati mnoge ovde, al' to nisam uradio zbog seksa... majke mi vam kazem...

nije pustanja vec ustupljivanja mjesta xexex

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Citat Original postavio chika_doktor
    pa mene i interesuje kracu rok...kome jos treba zena na duzi?
    Ti si pun manira, sta se ti brines... Mo's kako 'oces...

Domaćin lav607 (avatar)
    Učlanjen
    25.01.2005.
    Reputaciona moć
    87

Uvek.....nije tesko biti fin.....
    Ma samo kad je lepo vreme...........

Buduća legenda ludopileglodjekosku (avatar)
    Učlanjen
    23.02.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    2394

Ljudi generalno menjaju ponašanje kad žele da od nekog dobiju nešto...."Mama ja tebe mnooogo volim! Kupi mi sladoled"(klinac od 4godine)....."Dragi ja tebe mnooogo volim! Kupi mi bundu!"......."Draga ja tebe mnoooogo volim! Hoćeš da probamo grupni sex?!" .... I nema potrebe da se takva pojava vezuje samo za muškarce. Njih je samo lakše provaliti.... jer se drže onih par stavki iz bon-tona...a i to nevešto.....Ali žene su maheri da loš sadržaj upakuju da deluje kao najskuplji poklon.... Koliko puta sam imala priliku da upoznam devojke za koje su svi...od roditelja, momka....pa do komšiluka i rodbine verovali da je anđeo...a onda je vidiš na splavu razvaljenu od droge i alkohola....ili kako u 5h ujutru izlazi iz stana lokalnog mafijoze...ili....u kolima sa najboljim drugom svog momka.... Ma, tipičan sindrom Lore Palmer... Nemam ja ništa protiv droge, sexa i alkohola....svako od nas ima svoju mračnu stranu...i svako nosi masku iza koje svoje tajne najbolje skriva.... Ali postoje trenuci kada treba javno priznati "Da! To sam ja! Ko me voli, voleće me ovakvog....". Samo što većina "anđelčića" za to nema petlju pa celi život provede razapeta između svod Dr Džekila i Mister Hajda..... Tužno...

Slične teme

1. MANIRI ?
    Autor Psihologue u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 78
    Poslednja poruka: 20.01.2008., 00:38
  2. Lepo vaspitanje i maniri ...
    Autor raindog u forumu Muškarci
    Odgovora: 12
    Poslednja poruka: 21.12.2004., 12:30

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor