sve za ljubav...sex

nepopravljiva

Aktivan član
Poruka
1.477
Kao svako kulturno i fino vaspitano, obrazovano dete pochetju ovu temu ovako:
UVOD chitajutji ovih dana razne odgovore na ovim temama zakljuchih da mi radi inspiracija...
RAZRADA neshto mi pada na pamet...shta sve nisam uradila iz ljubavi, a posle opet zarad sex-a...javila se valjda zelja, materinski instinkt, da okupam moje mushko stvorenje, posle ga mazala kremicama od A do SH...on se napalio...sve bilo brzo gotovo...ne znam, `se napalio na samog sebe mislim onako iz ljubavi, ili shta vetj... bilo je pouchno i vredno ponavljanja..
ZAKLJUCHAK pitam se, a i vas, shta je onako najlepsha i najgora stvar koju ste uradili\le svojim partnerima zarad i jednog ili drugog
 
Najlepse od svega je to sto sam se udala za njega i ostalo sto uz to sledi!
A najgora stvar: pa recimo, s vremena na vreme zaboravim rucak da skuvam...ali shvaticete obaveze...posao, faks, ispiti...
 
mesec dana pred njegov vazan ispit sam bila dobra i poslusna.
nista nisam komentarisala ,samo sam mu ugadjala i bila fina ,nijednom se nisam inatila....jer nisam htela da ga nerviram. to mi je jako tesko palo i mislim da ne bih mogla da ponovim.
 
.....ma kad se malo popije i kad hormoni zaurlaju mushkarci ne biraju (ne pricam o sebi) ........a i razni su ukusi ...........moj drugar preferira samo debele .........to mu je fetish ..........drugi samo nosate .......treci mnogo vishlje od njega ..........itd.
 
ZkA:
hehe,ti nisi muskarac?
salim se,znam na sta mislis...
ali stvarno je odvratno ne birati.
sta ti znas o necijim sklonostima,necijoj higijeni...itd
.......ha ha otreznjenja i mamurluk su chudo ..............dok te teraju hormoni mozak ne radi ............ :grin: :grin: :grin: .ma moze to da bude i zanimljivo i smeshno ...........ja se tako jednom ubio i poceo da muvam jednu strava ribu ,prekine mi se film na 30 min kad pored mene neka buca shto me jurila mesecima i kaze "ja sam tvoja devojka".........ha ha mladost ludost ........ :grin: :lol:
 
Čovek je baš gradsko dete, samo 15 km....
Ja sam jednom posle kašnjenja na bus, pešaka išao sa belih voda na karaburmu ....trebalo mi preko 2,5h.....tada nisu bili redovni busevi noćni.....a tu ima preko 15 km....Dobro je što je bilo posle, a ne pre.........

Ja volim takve avanture, kao i kad zapucam do vrnjačke banje stopom i stignem za 1,5 h jer naletim na krstaricu mečku....

Mada , nešto mi nije jasna ova druga varijanta , najgore što ste uradili....?
Misliš što je najviše u suprotnosti sa inače kodeksima , jer fizički tu nema najgore....
Onda je u pitanju polaganje umesto nje. I pored tri profesora koja su kontrolisala i indekse i slike i potpisane radove, vrhunska prevara je uspela....bez menjanja slike , već na najbanalniji i najprostiji način....(nisam hteo da rizikujem da me ulove sa falsifikovanim dokumentima, naložili se bili sa MUPom)

Ali za ljubav, ništa ne radim za seks....baš ništa.....
 

Back
Top