7th Heaven?!

JaH_G|rL:
Dakle...serija se prikazuje na BK,tipicna americka ...ali se meni dopala...je l' neko gleda? Sta mislite o njoj?


Pocela sam da pratim seriju pre jedno mesec dana. U pocetku mi je bila malo dosadna ali mi sada prilicno prija da je gledam (iako je tipicna americka!). Super je sto ima tako mnogo dece pa je uvek zanimljivo. Zao mi je jedino sto sam, pretrazujuci internet, naisla na ne tako dobre komentare o njoj. Izgleda da je serija bila mnogo bolja u pocetku (ovo sto mi gledamo). Inace, ima snimljenih sedam "sezona", a predvidjene su i sedma i osma (mi pratimo drugu). Sacekacemo pa cemo proceniti sami.

P.S. Ko vam je omiljeni lik? Meni se najvise svidja Lusi.
 
Од аутора серије, Бренде Хамптон, долази Седмо небо, породична драма о свештенику и његовој жени, њиховој љубави и животу са седморо деце. Ова високо оцењена серија је придобила срца многих гледалаца својом духовитошћу, шармантним и пријатним начином причања приче. Ова серија је примила бројне награде због бављења многим комплексним проблемима одрастања данас. Млади јунаци серије су изложени многим темама од кризе забављања до самоубиства тинејџера, ривалитета браће и сестара до насиља банди. Поред тога серија се бави и темама као што су Холокауст, злочин мржње, насиље у школама, конзимирање дроге, вандализам, вожња под дејтвом алкохола, трудноћа малолетница, бескућништво...
 
arijana:
Pa ljudi da li ste vi normalni? Serija je tako infantilna.Ja ne mogu da verujem da niko nije nista pametno rekao o njoj.

serija infantilna?
pazi, serija jeste pomalo nerealna, sve te situacije, svi su tako cas prepametni cas ispadnu budale, ima nekih idiotskih scenarija i situacija, oni su tako srecni, tako dobri, i sa te strane deluje glupo, ali ...
svaka epizoda je ispunjena poukama.
ako je u njoj sve idealno, i ako se sve resava da nerealno dobar nacin, ne znaci da je banalna, nego stavise, veoma poucna
 
serija je super,ja je gledam,(svako jutro navijam sat u 8).Ali ne znam zasto su seriju vratili unazad,jer sam preskocila jednu epizodu a odma u sledecu subotu meri ima 14,a ruti jedva zna da prica(???)
 
Serija je stvarno super,jeste da tako idealna porodica ne postoji,bar kod nas ne,ali mi je krivo sto je vise nema svaki dan u 16h,vec vikendom u 8 ujutru,bas bezveze,ispada da je to neki program za decu.A i zadnji put kad sam je gledao BK pre neku subotu,serije nije bilo,a posto sam sad u Ljubljani i ovde se serija prikazuje jednom nedeljno gde se MATT vec ozenio i promenio veru,SIMON izgleda kao da ima 20 godina,MARRZ je stjuardesa...,A MENE ZANIMA DA LI SE SERIJA JOS UVEK PRIKAZUJE KOD NAS I KAD??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
Serija je stvarno super,jeste da tako idealna porodica ne postoji,bar kod nas ne,ali mi je krivo sto je vise nema svaki dan u 16h,vec vikendom u 8 ujutru,bas bezveze,ispada da je to neki program za decu.A i zadnji put kad sam je gledao BK pre neku subotu,serije nije bilo,a posto sam sad u Ljubljani i ovde se serija prikazuje jednom nedeljno gde se MATT vec ozenio i promenio veru,SIMON izgleda kao da ima 20 godina,MARRy je stjuardesa...,A MENE ZANIMA DA LI SE SERIJA JOS UVEK PRIKAZUJE KOD NAS I KAD??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????
 
sweet_A:
eh obožavala sam tu seriju...i malog Sajmona

Ајде реци што је мали : :D

skypreg23wg.jpg


Слаткиш,нема шта 8) 8) 8)
 

Back
Top