Obavestite Tadica na vreme - 4 Aug 2007 - RSK GENOCID

ratnistrateg

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
416
Verujem da ovde ima bliskih Borisu Tadicu pa bi bilo dobro da ga na vreme obavestite o 4 Augustu 1995 i godisnjici stradanja Srba iz RSK koja se odrzava za koji dan.

Da podsetite coveka na genocid koji se desio Srbima iz RSK koji ni nakon 12 godina ne mogu u svoje stanove i kuce niti im hrvati daju pravo na svoju imovinu (osim malom broju ljudi).

Da se ne ustrucava upotrebiti svoje najjace oruzje APEL kako bi usudio hrvatski genocid i da se ne boji pogorsavanja odnosa sa hrvatskom posto odnosi gori po Srbe ne mogu biti.

Obavestite ga da ne zaboravi na Srbe iz RSK kao sto je zaboravio na Srbe iz Bratunca. Imate jos 2 dana!
 
Pa kako B.T. "pljunuto da polize", dao je izvinjenje hrvatskom narodu, Mesicu kao prestavniku istog, u prevodu potvrdio da su Srbi "krivi" i za Oluju i Blijesak, pa kako sad da se "blamira" pored sve blamaze izrecene na HRT.
Da od reci i njenog bezsmisla, jezik kao govorni misic moze da otpadne ili se sam od stida osusi, on bi odavno pricao samo rukama, ovako i za ovo imace "objasnjenje" za sebe i za one koji mu pisu uputstva.
Tadic B. je -UNIKAT-prirodnog izdanja. ;)
 
malaaleja:
Pa kako B.T. "pljunuto da polize", dao je izvinjenje hrvatskom narodu, Mesicu kao prestavniku istog, u prevodu potvrdio da su Srbi "krivi" i za Oluju i Blijesak, pa kako sad da se "blamira" pored sve blamaze izrecene na HRT.
Da od reci i njenog bezsmisla, jezik kao govorni misic moze da otpadne ili se sam od stida osusi, on bi odavno pricao samo rukama, ovako i za ovo imace "objasnjenje" za sebe i za one koji mu pisu uputstva.
Tadic B. je -UNIKAT-prirodnog izdanja. ;)

Nema to veze!
Tadic je bio i za saradnju sa NATO i amerikancima pa se na kraju okrenuo Rusima.

Drugim recima govorio je ono sto su manjinske usi htele da cuju, pokupio glasove, bio za smenu BIA a nakon izbora nista od toga nije ispostovao.
Ukoliko mu glasovi Krajisnika u Srbiji budu od znacaja taj ce preko noci promenti misljenje, ako nista onda bar do zore dok ljudi ne glasaju :)
 
DS - Necemo da pogorsavamo odnose sa Hrvatskom


A da li mogu biti gori?



___________________________________________

U Dubrovniku se ne može kupiti "parče" pizze



2685.jpg


Pomalo uvredljivi natpis na panou ispred jedne pizzerije u centru
Dubrovnika "Nemamo parče pizze", kao što smo se i pribojavali upućen je isključivo turistima iz Srbije.

Izrevoltirani stalnim upitima, srpskih gostiju koji su željeli umjesto cijelu kupiti samo komad slasne talijanske delicije, ugostitelji su tvrde, morali pribjeći "drastičnim" mjerama.

- Kada te netko u gužvi stalno ispituje jedno te isto, moraš nešto poduzeti, no mi nemamo ništa protiv Srba. Svi smo mi djeca Božja - iz kuhinje je doviknuo kuhar.

Njihov natpis urodio je plodom. Naime, od kada su ga postavili, nitko nije tražio "parče" pizze.

http://www.glasdalmacije.com/?show=0&article=2685

=================================================

Politika podilazenja daje dobre rezultate, nema sta!
 

Back
Top