Dobro došli u forum "Pozorište"!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Kad_LupimLupim:
Jel ti to reklamiras Zvezdara Teatar :lol:

Novi Radovan, Brstinin, nije ni do clanaka originalu. Predstava ko predstava i nije losa, ali daleko od toga da je neka odlicna. Dobra je, ali naspram originala i ono malo vrednosti sto ima pada u vodu. Pogotovo za one koji su Radmilovica gledali i uzvio!

Pokušaj da zaboraviš, ako je to moguće, Radovana sa Radmilovićem, pa mi onda daj svoj sud. Jer inače ta predstava nije zamišljena onako kako je Radmilović igrao, već je on od nje napravio nešto svoje.
 
sagitario:
Pokušaj da zaboraviš, ako je to moguće, Radovana sa Radmilovićem, pa mi onda daj svoj sud. Jer inače ta predstava nije zamišljena onako kako je Radmilović igrao, već je on od nje napravio nešto svoje.
Pa ko sto rekoh, predstava ko predstava je dobra. Nije za odusevljenje, ali dobra. Treba je pogledati, obrni okreni. Nije cak ni isti scenario ko iz originala... tj, postoji jedan deo koji u originalu nije ubacen, kao sto i nema jedonog dela iz originala. Tako da kad odgledas i jedno i drugo, upotpunis pricu... ako nisi citao dramu celu, naravno (:
I jeste Brstina radio nesto svoje, nesto sto ne bi smelo da asocira na original, ali jbga, nije to ipak dobro uradio.
 
Radovan III - ono sto je Radmilovic bio nekada, to je Anita Mancic danas, mislim da je potpuno preotela predstavu Branimiru Brstini predstava bi sada trebalo da se zove Rumenka ili Ru Stanislav`s:-)
U svakom slucaju, simpaticno, ali Anitu Mancic vredi pogledati.
JA preporucujem ove prestave
Cirkus istorija ( JDP/Staro sajmiste) : D.Micanovic, A.Mancic, Branislav Lecic, Mira Djurdjevic, Tamara Vuckovic . . .
Skakavci ( JDP) : Isidora Minic, Svetozar Cvetkovic, Voja Brajovic, Nikola Simic, Renata Ulmanski, Aleksandra Jankovic
Govornica ( JDP) : Olga Odanovic, Cvijeta Mesic, Predrag Ejdus, Djurdjija Cvetic, Vojin Cetkovic...
Bogojavljenska noc ( Bosko Buha ): Sena Djorovic, Olga Odanovic, Anita Mancic, M.M.Manda/Goran Susljik . . .
Dragi tata ( JDP) : Vanja Ejdus, Cvijeta Mesic, Srdjan Timarov, Milena Raznatovic...
Mileva Ajnstajn (Narodno) : Anita Mancic, Igor Djordjevic, Misa Janketic, Nada Sargin....
Cudo u Sarganu (Atelje 212): Radmila Tomovic, Anita Mancic, Milica Mihajlovic, Nenad Jezdic, petar Bozovic....
Gospodja ministarka ( Narodno) : Radmila Zivkovic, Olga Odanovic, Aleksandar Sreckovic, Rade Markovic...
Mislim da ima jos gomila dobrih predstava, ali recimo da ako odes u JDP na bilo koju predstavu, neces promasiti
 
privalova:
Imade - Milicu Zarić, koja je - za razliku od bate - dobra glumica...tj. meni se sviđa. :D

A neko pomenu Nadu Macanković - daklem, ima loših glumaca, užasnih glumaca i onih koje bismo mogli da koristimo kao živo oružje kad to ne bi bilo previše nehumano prema neprijatelju. :shock:

Оооо где си Привалова? Није те било. Видим поцрнела си, па ти зубићи нешто бљеснули... :-D
Ти негде шврљаш по неким морима, иностранствима, а ми се овде патимо за компом. :cry:
 
Оооо где си Привалова? Није те било. Видим поцрнела си, па ти зубићи нешто бљеснули...
Ти негде шврљаш по неким морима, иностранствима, а ми се овде патимо за компом.

ma gde švrljam, nego su mi uvalili neki dodatni posao, tj. dva dodatna, pa mi nidočega nije. :cry:
sad ću malo da švrljnem i po filmskom delu foruma dok je pozorišna sezona (uglavnom) mrtva - to će mi biti jedino švrljanje ovog leta :|

Strela:
Сад видех у твом профилу Привалова, ако је тачан онај датум, па ти си ми другарица - Стрелица. :-D

hee! zato su nam diskusije tako vatrene, a i bockamo jedna drugu :D
 
Jooj...sad se setih nje - Ljubinka Klarić!
Ne dopada mi se nikako!!! Čak mi nije lako ni da objasnim zbog čega
mi se ne dopada, jer prosto ne znam odakle prvo da počnem.
Ne sviđa mi se ništa u vezi sa njom...izgled, gluma, pojava, glas...
Jednostavno - loše vibracije! :|
 
111gw7.jpg


Jane Birkin & Serge Gainsbourg - Je T'aime...
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top