savet

cakana08

Obećava
Poruka
59
cao svima,ja sam ovde prvi put.
volela bih da cujem misljenje oba pola ovog foruma: sta mi je raditi?
kako verovati voljenom bicu sa koji zivim 3 god. a saznate da i dalje razmenjuje porucice
i neznosti sa bivsom-sa kojom nije godinama u nazad,a pritom imamo vrlo ozbiljnu pricu i nismo klinci-mada sve vise sumljam da me uopste voli. da li je moguce biti toliko ne fer sam prema sebi?
 
musko....ima potrebe,njima je u krvi da svrljaju malo sa strane...njemu verovatno prija da se tako malo dopisuje sa bivsom...ukoliko se njegovo ponasanje nije promenilo prema tebi to je ok
 
cakana08:
hvala na iskrenosti,eto ti si muskarac-da li bi ziveo tako. pritom ona ne zivi u istoj zemlji i znam da fizicki kontakt ne postoji,sta je po sredi?


Pa nije je prezalio.....

Ti si mu zamena za nju.....

Ima milion razloga......

Nemoj da me pogresno shvatis......zelim ti sve najlepse.......
 
cakana08:
cao svima,ja sam ovde prvi put.
volela bih da cujem misljenje oba pola ovog foruma: sta mi je raditi?
kako verovati voljenom bicu sa koji zivim 3 god. a saznate da i dalje razmenjuje porucice
i neznosti sa bivsom-sa kojom nije godinama u nazad,a pritom imamo vrlo ozbiljnu pricu i nismo klinci-mada sve vise sumljam da me uopste voli. da li je moguce biti toliko ne fer sam prema sebi?
Ne znam koliko godina imas sestro, ali otkaci ti to na vreme. Danas razmenjuje porukice, pa ako istolerises to, sutra ce da razmenjuje i nesto vise, sa njom ili bilo kojom drugom. :-| A postoji i druga varijanta:ako ga ne volis previse, seks vam je dobar, onda raskini dok ne nadjes nesto drugo, a njega i dalje torbaj. I vuk sit i ovce na broju.8)
 
sta je tebi gore: da ti riba ima nesto sa strane-konkretno ili da je u svojoj glavi i srcu tamo negde sa nekim..... pritom mnogo vise cenim istinu,pa makar i bolelo
 
Grimizni_ratnik:
Ne znam koliko godina imas sestro, ali otkaci ti to na vreme. Danas razmenjuje porukice, pa ako istolerises to, sutra ce da razmenjuje i nesto vise, sa njom ili bilo kojom drugom. :-| A postoji i druga varijanta:ako ga ne volis previse, seks vam je dobar, onda raskini dok ne nadjes nesto drugo, a njega i dalje torbaj. I vuk sit i ovce na broju.8)

i ja bih to rekla. :) Samo ne raskidaj dok ne nadjes nesto drugo. (znamda je greska u pisanju, zezam se)
 
Šta je po sredi to moraš da pitaš njega,da je nešto loše ti nikada ne bi saznala da su i dalje u kontaktu,to je moje mišljenje.
Kada ste već dotle dogurali,sedite lepo i popričajte.
 
cakana08:
sta je tebi gore: da ti riba ima nesto sa strane-konkretno ili da je u svojoj glavi i srcu tamo negde sa nekim..... pritom mnogo vise cenim istinu,pa makar i bolelo

da te prvo lepo pozdravim i dobro dosla na forum....Cruella te bas nesto lepo pitala...volela bih da odgovoris..Mislim da ako niste klinci kako kazes ..pitaj njega..najnormalnije..od njega ces dobiti pravi odgovor..ako ti ga ne da..onda dodji ovde da ga mi lepo napushimo..:p
 
cakana08:
29-dovoljno godina cini mi se. pazi mnogo ga volim i sex je odlican-al poverenje se prokoclalo-ratnice
telefon ne diraj...netje te boli mnogo...shto ne znash naravno...ili daleko...sem ako nisi u jegovom stanu...pa on nema scrtza da ti kaze nego te pushta da sama skontash...mushkartzi su po tom pitanju kukavitze
 
nepopravljiva-nisam vestica sto ceprka telefone i poverenje je bilo maksimalno i iskreno-do trenutka kad sumnja nije otvorila vrata,samo jedna situacija koja ne lici na njega i shvatis da tu nesto im pa se dovatis telefona kao potvrdu-inace zivimo 3 godine zajedno
 
a da onda kao dvoje odraslih sednete i raspalite tu temu...mada vetjma ga vidim...nisam ja...ona je prva pochela...ima problema pa je ja savetujem u ime starih dana...ljubav je slepa...proguta svashta...ne znam...razmisli jaaako...imash dovoljno godina da te potresaju takve gluposti...ali i godina decu da pravish...ako on ne zadovoljava sad...mislim..to iskrenost...shta tje kasnije da bidne...
 
cakana08:
cao svima,ja sam ovde prvi put.
volela bih da cujem misljenje oba pola ovog foruma: sta mi je raditi?
kako verovati voljenom bicu sa koji zivim 3 god. a saznate da i dalje razmenjuje porucice
i neznosti sa bivsom-sa kojom nije godinama u nazad,a pritom imamo vrlo ozbiljnu pricu i nismo klinci-mada sve vise sumljam da me uopste voli. da li je moguce biti toliko ne fer sam prema sebi?

ovo treba da ti bude signal da dobro preispiras svoju "ozbiljnu pricu".
i,ne pocinji sa tzv. "otvorenim razgovorima",jer ti nista nece priznati.
izigravaj detektiva i uhvati ga ne delu (ako imas sta da uhvatis).
mozda je samo lozi,cisto da bi mu se napumpao njegov male-ego,a mozda tamo gde ima dima,ima josh uvek i vatre....znash ono-stara ljubav zaborava nema....
kada ja krenem da razmenjujem sms-ove sa "drugovima",to znaci samo jedno-vec sam odleprsala iz gnezda!!!!!!!!!
 

Back
Top