.....DACU,NEGO STA CU,ALI MI JE IPAK STALO DA SE MUCIS MALO...

orgazmma:
moje iskustvo govori da treba raditi ono sto pozelish u trenutku,a da frajeri i dalje podsvesno ne mogu da se oslobode praistorijskog stava "laka devojka" i koliko god da govore da su sexualno osvesceni i oslobodjeni,uvek jure za onima koje su "hard 2 get"....
a,u medjuvremenu-frustracije rastu....

Pa sad zavisi ko to tebe muva.......stavi fotku da te vidimo....pa da prica bude konkretnija....
 
@Hardy
mislis ono-da se femmkam izmedju 5 i 10 minuta ili bar dva-tri...dana?! :lol: :wink:
@Lav
stavicu rado svoju fotku ali se bojim da ce se ljudi toliko poplasiti,da im nece do sexa biti danima..... :|
a,kakve veze ima kako ko izgleda-pitanje je: da li imash predrasude prema onima koje ce ti dati odma ili ne,i da li vise volis "da se sex samo ceka i od sebe nagovestaj da..."?! 8-)
 
orgazmma:
moje iskustvo govori da treba raditi ono sto pozelish u trenutku,a da frajeri i dalje podsvesno ne mogu da se oslobode praistorijskog stava "laka devojka" i koliko god da govore da su sexualno osvesceni i oslobodjeni,uvek jure za onima koje su "hard 2 get"....
a,u medjuvremenu-frustracije rastu....


Po mom mishljenju to je glupost. Imacesh sex sa nekim kada ti je do toga, a ne zbog nekog nepisanog pravila.
A naravno, ne bih se slozila ni sa tom teorijom o tvrdjenju pazara. Devojka moze da spava sa dechkom i prvo veche i da mu zavrti mozak, ili posle mesec dana, a da je on shutne posle prvog sexa. Svaka generalizacija na datu temu mi je glupa.
 
orgazmma:
@Hardy
mislis ono-da se femmkam izmedju 5 i 10 minuta ili bar dva-tri...dana?! :lol: :wink:
@Lav
stavicu rado svoju fotku ali se bojim da ce se ljudi toliko poplasiti,da im nece do sexa biti danima..... :|
a,kakve veze ima kako ko izgleda-pitanje je: da li imash predrasude prema onima koje ce ti dati odma ili ne,i da li vise volis "da se sex samo ceka i od sebe nagovestaj da..."?! 8-)


Malo je previse smorio ovaj forum sa rekla kazala...ili ...sta bi kad bi...daj konkretno kad vec otvaras temu....stavis sebe na primer...e sad na to moze da bude diskusija....ili sta vec...

A odgovor...ne nemam predrasude ili sta vec ako se sex desi prvo vece...cak mi je to i ok....ako se sve kockice sloze................
 
Hard as a rock:
Orgazmmice moja, dovoljno je... ajd sad, 1 veče femkanja, čisto da se ispoštuje procedura... ;)
A, sutra... "mrtva si, kokoško!!!" 8) :lol:
ovo je vrlo konkretan stav! Hardy,treba te klonirati ili yebati da se razmnozish....seceru..... :lol:

@LAV
znaci-prvo slika na videlo,a onda ocena zirija,pa sve ostalo.....
e,ima da je turim,pa ko prezivi-pricace!

hvala!
 
orgazmma:
ne znam da li je vec bilo diskusija na slicnu temu ili ne,ali volela bih da cujem stav i zenskog i muskog pola o tome da li treba odmah "dati" ili tvrditi pazar,sta je tu spontano,a sta proracunato,da li se prepustiti culima ili biti racionalan....
"Tvяđenje pazaяa" je u stvaяi samo za slabe osobe, koji time što ih neko čeka podižu sebi samopouzdanje.
 
Aughgirl:
Ovde je priča na fazon kada momče hoće a cura nije sigurna šta da uradi.a
a šta kad cura hoće ali momče ne??
Aha,šta je to?

nesto tako-povataju se,priyebe im se,on ga izvadi,natakne kur```,a onda ona zaskripi:"nije (m)oralno davati na prvom sastanku",a on kaze:"hajde,samo malo,to se ne racuna"......,a misli:"ma,prava si rava ako dash".....
"ona place,on joj skida gace,za njih dvoje vise srece nemaaaaaaaaa"
 

Back
Top