LOST

Serija je postala ogromno njesra posle polovine prve sezone...za ne verovati...
Izgleda lepo, nadam se da nece srati ono Vista-only i da je neoptimizuju do panja....
 
markoca:
Serija je postala ogromno njesra posle polovine prve sezone...za ne verovati...
Izgleda lepo, nadam se da nece srati ono Vista-only i da je neoptimizuju do panja....

Ne vredjaj mi seriju kad nisi ni gledao :evil:
Serija je odlicna,sjajna,bruka dobra :) bas sad gledam sve tri sezone zaredom...opet
 
Prvo mi se cinilo nesto dobro, ali cim sam pogledao prvih 20 epizoda smorilo me...oce li oni otici sa tog ostrva? Tu se milion stvari tako zakomplikuje da serija postane glupost....
 
markoca:
Prvo mi se cinilo nesto dobro, ali cim sam pogledao prvih 20 epizoda smorilo me...oce li oni otici sa tog ostrva? Tu se milion stvari tako zakomplikuje da serija postane glupost....
Prijatelju moj, pitanje je da li oni uopste mogu da odu sa ostrva (meni licno sve to mirise na neko cistiliste a da su oni u stvari mrtvi)
Bolju seriju odavno nisam gledao. Bas je filozofska i treba je skapirati. Jedva cekam cetvrtu sezonu.
 
Konachno je izasla,u screen funu pise da je istrazivacka avantura pa ja pitam dal je to Point clickara ili avantura iz 3 lica?


ps:izvinjavam se sto dizem ovu temu iz mrtvih.
 
To bi bilo extra,zamisli kiako bi bilo kad se provučeš iza onog lavaboa i tako hodaš hodnicima zatvora a niko nesme da te vidi.Onda bi bilo dobro kad bi išo sa Lincom kada je pobuna a onaj gari pokušava da te ubijee...
 

Back
Top