I love walking in the rain because no one knows I'm crying

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Trinity89

Početnik
Poruka
38
Molila sam te da prestanes. Da me ne ljubis, ma ne dodirujes. Govorila sam ti da si sebican i da ne mogu da verujem da mozes to da mi uradis. Ti si se kunuo u majku i muziku i u sve tebi sveto da me zelis, da me volis, da ne znas kako si bio slep svo ovo vreme, da samo zelis da me usrecis. Nisi me pustio da idem i govorio si da ti ne treba ni jedna druga, sada kada sam ja tu. Molio si me satima da ti verujem I poverovala sam ti. Znala sam da se takve stvari meni ne desavaju, ali sam i pomislila da je mozda i do mene stigla ta bajka. Zasluzena, posle svih bezrezervnih zrtvi koje sam voljno podnela. O Boze. O Boze!
Lezali smo. Dodirnuo si me. Poljubio si me. Zagrlio si me. Volim te. Volis me. Gorela sam. Topila sam se u tvojim rukama. Zelela sam te. Uzasno je kada nemas, a najgore je kada imas pa nemas. O Boze. O Boze!
Bila sam u raju. Bila sam Dama. Samo zalim sto te nisam duze ljubila. O Boze. O Boze!
Napisao si mi jednom: “. . . ljubav ti dajem, ali srce je pod kljucem. . .”. Te noci si trazio moje srce. Dala sam ti ga na kolenima, na kristalnom tanjiru. Uzeo si ga. Slomio si ga. Ne treba ti. Vratio si ga.
 
trachara:
lav smarac ide i kaci slike sa ***** sajtova
za njim dubokouman komentar amin
pa cinicna aluzija na godine postavljacice teme

kada je tema o ljubavi onda je smak sveta sto neko ima 18
a kada je tema o sexu..eee, onda dobro dosle osamnaestogodisnjakinje!
Nije smak sveta nego je normalno, kao shto i pishe. Treba samo imati jedno oko i pola mozga pa prochitati i shvatiti shta sam napisao. Ne uvaljuj mi jeftino moralisanje a propo jeftine patetike.

Veseo pozdrav
 
Nego zelena......pustili smo malo kosicu....ili se ja to varam.....
image.php
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top