Da li bi ste ponovo ratovali za Kosovo i Metohiju?

Moderatorisuseratori

Početnik
Banovan
Poruka
13
Pitanje je jednostavno, a inace je podstaknuto jednom televizijskom emisijom na kanalu "National Geographic". Naime, istrazivali su sverc oruzja i dosli su do Albanije, gde posle sijaset prica, na kraju, isti ti ljudi (Albanci) koji svercuju oruzje, kazu da prica na Kosovu i Metohiji nije gotova i da oni ocekuju novi rat sa Srbima.
Treba im verovati, jer ipak, sverceri drogom i oruzjem imaju unapred razradjene planove od kojih retko kada odstupaju...
 
Jeremija

Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstic,
selo mi je Toponica
drvena mi dvokolica,
sluzio sam stari kadar artiljerija

Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstic,
imam sito i karlicu
imam zenu vracaricu
sluzio sam stari kadar artiljerija

Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstic
imam njivu i livadu
vodenicu valjanicu,
sluzio sam starii kadar artiljerija

Ja sam ja Jeremija
prezivam se Krstic,
vise kuca prijalica
preko puta udovica,
sluzio sam stari kadar artiljerija
:mrgreen: :mrgreen:
 
Evo ja sad idem u vojsku 3.9. u 15:00. Kao inzenjerija, ali to mu dodje miner. Ako se nesto desi za to vreme, celu granicu cu da im izminiram, mamu li im nezasicenu *****.
Inace najozbiljnije, ne. Dok god su tu NATO trupe, i Kosovo je pod njihovim protektoratom mi mozemo na Kosovo da saljemo neke specijalce da naprave sranje i beze, ili neke kamikaze.
Bez NATO-a, pod vodjstvom nekih koliko toliko novih generala, koji ne bi izazvali manjak hladnjaca u Srbiji postoji dobra erovatnoca da bih otisao. Ali to nece da se desi, tako da je dzabe razgovarati o tome sledecih nekoliko desetina godina.
 
_guru_:
Evo ja sad idem u vojsku 3.9. u 15:00. Kao inzenjerija, ali to mu dodje miner. Ako se nesto desi za to vreme, celu granicu cu da im izminiram, mamu li im nezasicenu *****.
Inace najozbiljnije, ne. Dok god su tu NATO trupe, i Kosovo je pod njihovim protektoratom mi mozemo na Kosovo da saljemo neke specijalce da naprave sranje i beze, ili neke kamikaze.
Bez NATO-a, pod vodjstvom nekih koliko toliko novih generala, koji ne bi izazvali manjak hladnjaca u Srbiji postoji dobra erovatnoca da bih otisao. Ali to nece da se desi, tako da je dzabe razgovarati o tome sledecih nekoliko desetina godina.
mnogo gledas filmove
 
_guru_:
Evo ja sad idem u vojsku 3.9. u 15:00. Kao inzenjerija, ali to mu dodje miner. Ako se nesto desi za to vreme, celu granicu cu da im izminiram, mamu li im nezasicenu *****.
Inace najozbiljnije, ne. Dok god su tu NATO trupe, i Kosovo je pod njihovim protektoratom mi mozemo na Kosovo da saljemo neke specijalce da naprave sranje i beze, ili neke kamikaze.
Bez NATO-a, pod vodjstvom nekih koliko toliko novih generala, koji ne bi izazvali manjak hladnjaca u Srbiji postoji dobra erovatnoca da bih otisao. Ali to nece da se desi, tako da je dzabe razgovarati o tome sledecih nekoliko desetina godina.
:lol: :lol:
i ja sam bio isto miner u vojsci grana inžinjerije

e pa kolega sretno ti bilo 8-)

samo ja eto davno bio u vojsci pa se i ne sjećam sad više kako ono ide stoj, zaliježi, štap, bodi, mina, BUUUUUM :lol:

a ko će se sjetit davno je bila 99. :mrgreen:
 

Back
Top