Teksaski Rendzer-Voker

Marin55

Domaćin
Banovan
Poruka
3.091
Redovno sam pratio tu prelijepu seriju koja pokazuje Americku hrabrost i neumoljivost.Jucer je nisu prikazivali pa ne znam da li se zavrsiio jedan ciklus.
Pozrtvovanje Vokera veoma fali Srbiji.U Vokerovoj licnosti je ono bas autenticno Americko i sada poslije ove serije mi je postalo jasno s kime je imao posla Slobodan Milosevic. Primjetio sam da se Rendzer Voker nikada ne iznervira kada se tuce i da je veoma hladnokrvan u toku tuce.
Nadam se da ce se nastaviti ovaj ciklus serije Teksaskog Rendzera Vokera.

God Bless America
 
home_key_art.jpg


Evo naseg Americkog junaka. :)
 
Neće da može... Evo pošto Ben nije ozvaničio, da i meni jednom pripadne ta čast da konačno kažem čuvenu moderatorsku rečenicu
Prvi žuti karton pred zatvaranje!
Manic Street Preacher, možda te ne diraju na drugim podforumima, vidim kakav haos praviš, ali ovde mora da se zna red!
I smisleni postovi
(eto vam malo i od moje moći :mrgreen: )
 
Neće da može... Evo pošto Ben nije ozvaničio, da i meni jednom pripadne ta čast da konačno kažem čuvenu moderatorsku rečenicu
Prvi žuti karton pred zatvaranje!
Manic Street Preacher, možda te ne diraju na drugim podforumima, vidim kakav haos praviš, ali ovde mora da se zna red!
I smisleni postovi
(eto vam malo i od moje moći :mrgreen: )

sta sam sad uradio?
 
Pa prvo citiraš sliku, koja i nije premala, a onda dodaš samo Weapon Of Mass Destruction
Da si samo jednom prosto proširenom rečenicom prokomentarisao seriju, kao seriju, bilo bi ok.
Ovakvi postovi su besmisleni skroz
Nego nema veze
Bar ne psuješ kao na "Film i Video" :lol: :lol: :lol: :lol:
Nego vratite se na temu, definitivno.
Pitanja na PP
Ja ne gledam seriju, iskreno, nije mi simpatična, mada ovaj lik nije loš dasa ;)
 
Leteo Superman i video nekog klinca kako sedi i place. Sleti on, pridje klincu i pita ga sto place. Klinac kaze da ga dirao jedan cika. Superman ga pita koji da ga odmah premlati. Klinac kaze Chuck Norris. Superman na to: "Mora da si ga nesto zajebavao!", i okrenu se i odlete:lol::lol::lol::lol::lol:
 

Back
Top