Parodija na Krstaricu

Superhik007

Početnik
Poruka
4
Tražeći podatke o ratnim brodovima po Internetu, našao sam veoma zanimljivu stranicu pod imenom Torpiljerka. Ne radi se o ratnom brodu nego o parodiji na Krstaricu. Sve je tu, i portal i forum, i veoma je slično Krstarici. Samo, ne očekujte tamo ozbiljne stvari, grupa koja je to napravila insistira na neozbiljnosti. Uostalom, najbolje je da odete i vidite. Možda vam se i dopadne. Meni je super: www.torpiljerka.cjb.net
 
Ja sam se tamo registrovao i zapoceo teme. Naravno da nece da se otkriju, ipak su kopirali krstaricu. Ne bas sve, ali slicnost se vidi odmah.

Verovatno su hteli parodiju da naprave. Kazu i da su visestruko banovani odavde....Mozda se kriju u temi web dizajn ili programiranje?

Koliko ja znam, to je ogroman posao, ali ekipa je uradila jedan super sajt sa super konceptom foruma. Samo zezanje, ali sam uvideo da psovanje i vredjanja ne tolerisu.
Vidi se "krstina skola"

Inace, preporuka!!!!!
 
Sal:
Ja sam se tamo registrovao i zapoceo teme. Naravno da nece da se otkriju, ipak su kopirali krstaricu. Ne bas sve, ali slicnost se vidi odmah.

Verovatno su hteli parodiju da naprave. Kazu i da su visestruko banovani odavde....Mozda se kriju u temi web dizajn ili programiranje?

Koliko ja znam, to je ogroman posao, ali ekipa je uradila jedan super sajt sa super konceptom foruma. Samo zezanje, ali sam uvideo da psovanje i vredjanja ne tolerisu.
Vidi se "krstina skola"

Inace, preporuka!!!!!
nije ogroman posao ali ima dosta da se radi.....
 

Back
Top