gluposti

hello_world

Ističe se
Poruka
2.714
da li je moguce da imash seks s nekim s kojim nema "struje" i kako ako nemas konkretnog genitalnog iskustva. odvratno ali ocekujem predloge osim zezanja mada i to nije lose.

mislim prostitutke mogu ali pretpostavljam da i one pocnu od neke lakse mete.

pozdrav od gadne mase i glupe i zle i dobre. ovo ste verovatno videli ali ko zna.

ajd ko posalje nacinicniju poruku kupicu mu 200g finog kikirikija a ko posalje korisnu poruku bog ce ga nagraditi. mada to moze i da se poklopi

ok nece bog al ne znam shta onda... nek kaze svoju zhelju pa cu ja da razmislim.

pozdrav od potuljene osobe shto bi rekla moja prva uciteljica. (to je valjda kao neki podmukli folirant) ; ))

da da ovo nije dobro za zenstvenost ali nema veze

mislim mozda je i ovo sebicno ispadoh neka riba a druga strana jadnik pretpostavljam da to nije tako ali pocnimo od ovoga...

previse se preispitujem treba mi neka anestezija ? sta se nudi osim negativnih stvari
 
E, stvarno, šta ti je genitalno iskustvo? Zaboravila sam kako je biti ciničan, a koristilo bi mi malo kikirikija, da ne kažem što... ono za Boga mi malo manje verovatno.

Genitalno iskustvo se stiče masturbacijom? Ili samo pranjem... ne znam, Jagodo, zbunjena sam, nisam pila dovoljno kafe danas...
 
draga jagodice
sve je moguće, pa i seks bez struje
samo je pravo pitanje zašto bi to radila i sebi i dotičnom pripadniku pretpostavljam suprotnog pola
a ako te to već toliko pritiska onda mirno zažmuri pa šta bude
mislim ni ja ne volim da idem kod zubara ali ako me zub već boli onda gledam da nadjem što boljeg
opusti se i uživaj u životu
a struja kad i ako dođe sve će se već samo staviti na svoje mesto
 
pa polako.. valjda.. mislim da je najvazhnije tu da ne ubrzash pa ne pretrchish pa se onda zbunish....
i odesh pogreshnim putem.... chitala sam o tome... jedan chovek je tako zauvek patio od isqstva.... to isqstvo je kazhu zaebano....
 
Lexa:
Daj drogu daj drogu daj drogu

droga.jpg


izvolteeee
 
hehe seks bez struje...to je drkanje.
to je ko Njegos bez Gorskog vijenca.
ali pazi.kad puknes i samo cmizdris pored nekoga treba ti kontra teg tj. samo brutalni seks.i onda shvatis da je piglu i prvi i drugi.
a ti ostanes u nirvani.
nemoj da radis seks bez struje, a bez dobrog prethodnog genitalnog iskustva.za to je ipak potrebna jaka podloga i zdrav zeludac.
mnogo sam spora,jos se nisam probudila.
 
inkognito jagodice ,, dok nisam procitala ovaj tvoj post ,, mislila sam da si ti struja ,, pa opet vidim struja povezana kao el kolo u priči ,, a ja joj se obracam kao da si to ti ,, i sada kad procitah ,, vidim nepovezano do jaja ,, pa jos kazu jagodica ,, pa reko ljudi ,, ,, tako ,,, samo pozdrav
 
mozhe... samo jedan.... :d
ok... mozhda se i ponovi.. .mislim.. neki ljudi su zheshcji extremisti... ono... neverovatno shta se sve da prezhiveti....
 
:lol:
ja godinama pricam da sam smo Jagoda i ja iste.I jos kada se setim kad sam prvi put dosla ovde napadose me mracne sile Jagodice bices banovana,rekoh ko vam je ta? pa kad su tek tada opleli.
iju!
jedva sam nekako dokazala kao neki identitet
inace Jagoda i ja licimo i fizicki.
Meni sa svim ovim nece uopste ni dalje smetati da mi se obracate gospodjo avesic,a i drugi, kao njoj.
sad su me ovi zbunili,a imala sam jedan dobar predlog za tebe Hello
 

Back
Top