Windows XP Service Pack 2 je...shta?

Shinoda

Veoma poznat
Poruka
12.894
Dobio sam web cameru za rodj. i ne mogu je instalirati jer mi zahteva doticni Windows XP Service Pack 2!
Posto o programima znam samo najosnovnije, trebaju mi detaljnije informacije. Dakle, sta je to? Koliko ga je tesko instalirati? Ima li nekih potencijalnih opasnosti za kompjuter i podatke u njemu? I ako mislite da je jos nesto potrebno da znam...hvala unapred! ;)

probao sam sa pretragom, ali mi nije izbacila ono sto me zanima!
 
SP2 se nikako ne instalira na "postojeci" sistem. Mora da bude sveze formatiran. Ono sta ti savetujem je da nadjes verziju windowsa koja u sebi ima integrisan SP2. To ti je najjednostavnije. Neces imati nikakvih muka, samo dignes sistem i gotovo.

Inace SP2 je dosao iza SP1 a to je skracenica od Service PAck, znaci komplet "stvari" koje popravljaju uocene nedostatke na sistemu (najcesce sigurnosne rupe, ali ima mnogo toga jos) (neki bi u sali rekli ispravi postojece probleme i doda jos milion novih problema :lol: )
 
Shinoda:
Dobio sam web cameru za rodj. i ne mogu je instalirati jer mi zahteva doticni Windows XP Service Pack 2!
Posto o programima znam samo najosnovnije, trebaju mi detaljnije informacije. Dakle, sta je to? Koliko ga je tesko instalirati? Ima li nekih potencijalnih opasnosti za kompjuter i podatke u njemu? I ako mislite da je jos nesto potrebno da znam...hvala unapred! ;)

probao sam sa pretragom, ali mi nije izbacila ono sto me zanima!
to ti je "Servisni Paket 2(Service Pack 2)" Windows XP SP2 (32bit) [u prevodu] fajl je oko 250 mb nisam siguran Download Windows XP SP2 2180 RTM - Windows XP Service Pack 2 EVO TI SKINI AKO IMAS BRZ NET: http://download.softpedia.ro/dl/7b7...are/OS ENHANCE/WindowsXP-KB835935-SP2-ENU.exe
 
naskodi? nikako, ja sam svoj pre dva dana ponovo instalirao. jedini problem je to sto moras da formatiras particiju na kojoj ti se sad nalazi xp sto naravno podrazumeva brisanje svih podataka sa te particije. sad ako imas vise particija jednostavno iskopiras sve vazne stvari na drugu i cepas
 

Back
Top