BaJkE

mala vestica

Aktivan član
Poruka
1.671
E,pa,owako,owu temu sam postawila na tinejdzerima,a ne negdje drugo jer me zanima mishljenje tinejdzera,jer smo mi ne bash tako dawno chitali,i gledali(:))razne bajke_Pepeljugu,Snezhnu kraljicu,Malu sirenu,...E,sada,postawlja se pitanje koja wam je (bila)omiljena bajka...?I,da li i sad,ponekad:),uzmete knjigu sa bajkama,chitate i rado se sjecjate tog ranog djetinjstwa?Ili,porichete,da ste ikada woljeli bajke...?
 
Od bajki najvise sam voleo Bas Celika,Prica o Zar ptici i sivome vuku(ili nesto tako), Princeza zaba i jos neke bajke,vecinom ruske...
A od Disnijevih crtaca obozavam Lion King,Lepoticu i Zver,Let Zmajeva,Aladin...

@slushu
U Pozeskoj ispred Meka ima jedan liq koji prodaje Disnijeve crtace-vecinom nisu sinhronizovani,a imas prevod.
 
xaxaxa, majstorski! :)
I meni je, sad kad razmislim, to jedna od prvih knjiga sa kojima sam se susreo i ujedno knjiga koju sam najvise puta u zivotu procitao - 3! ;)
 
Takodje:)
Doduse Gospodara sam pocela sa 13 da citam pa sam dosla do dela kad Gandalf pada u rudnicima Morije i tu sam se rasplakala i zatvorila knjigu hahah....tek sam je kasnije celu procitala..ali ipak Hobita vise volim:)
 
pepeljuga,uspavana lepotica,lepotica i zver,pocahontas,snezana i 7 patuljaka,mala sirena,aladin... sve ih OBOZAVAM i gledam jos uvek cim dobijem priliku... a citala nisam,da se ne lazemo:)
 
ja sam hobita prochitala proshle ili pretproshle godine :shock:


bajke sam obozavala i obozavam ih! diznijeve crtatje isto tako, ali se za svaki rasplachem....=(
ne mogu nishta posebno da izdvojim, zaista ih mnogo volim
 
Ima najlepsu haljinu u mojoj knjizi iz koje sam ja citala bajke, Diznijeva pepeljuga je to bila u haljini boje mesecine i staklenim cipelicama. Obozavam te boje, providno, srebrnasto, belo, plavkasto, sljokice, i imala je i dva bledo roze cveta.
 

Back
Top