smetnja...

tebi ce zakljucati temu, bolje da si dao devojci kao onomad da ona otvori

meni smeta sto se ne dele neki kuponi za npr. 20 % popusta prilikom kupovine
jesam vam rekla da sam juce bila u rodicu i nista nisam dobila?
 
Smeta mi prerano gasenje tema, a odrzavanje nekih koje nemaju nikakvog smisla, ni pitanjem ni odgovorima. Rile je bas duhovit i smeta mi sto ni jedna tema ne opstane duze od dva sata, a bez pravog razloga.
 
u pitanju su neke antipatije (a ja o tome ne znam nista!)
a ja isto mislim da je rile duhovit i da nije zlonameran

ne zameram mu sto otvara 85 tema dnevno, ali mu zameram sto onda i ne postuje na njima!
 
Pa..., neuvažavanje tuđeg mišljenja (naravno, ne odnosi se na sve) koje barem ima imalo smisla i foliranje! :roll: Ima tu i bolesnika, ali to je prosto... samo ignore! Ili doco... ma, samo rejv! :D
 
sada verovatno nista specijalno....
kad sam se izgubila sa foruma,e tad mi je smetalo...
svadja!!svi su se svadjali,i napusavali i vredjali jedni drugima mame,sestre,tetke i ostalu rodbinu!!!
e to mi najvise smeta to i komleksasi kako kaze 2pike!
 
i, zeleo bi' da naglasim, da polni organ moa da bude iznad 25cm-a, da osobas zenskog pola bude slobodoumna (sta god to znacilo), jaka, biseksualno nastrojena, da voli razne stvari (zaboravio sam kako se zove ono sa prstima i sa pomagalima, oprosticete mi, nadam se)... da im prilaze muskarci svakih 10 minuta... muskarci moraju da: budu jaki, polukriminalci (ili ex-kriminalci), da se zezaju... menjaju devojke... uzgred, svima mora zivot da bude bar interesantan kao prosecna venecuelanska serija... ma, ne znam ni sto pisem o ovome... valjda raspolozenje... veceras idem kod cika Rokija... tamo je uvek vasar...
 
A i kada ti brisu poruke koje si postavio, posto necija mora biti poslednja, a vracaju ono sto si sam izbrisao, posto mislis da je bezveze. Kakav svet. Deca cveca, ali moras samo njihovo cvece da volis. :)
 
rile_laki_oblak:
i, zeleo bi' da naglasim, da polni organ moa da bude iznad 25cm-a, da osobas zenskog pola bude slobodoumna (sta god to znacilo), jaka, biseksualno nastrojena, da voli razne stvari (zaboravio sam kako se zove ono sa prstima i sa pomagalima, oprosticete mi, nadam se)... da im prilaze muskarci svakih 10 minuta... muskarci moraju da: budu jaki, polukriminalci (ili ex-kriminalci), da se zezaju... menjaju devojke... uzgred, svima mora zivot da bude bar interesantan kao prosecna venecuelanska serija... ma, ne znam ni sto pisem o ovome... valjda raspolozenje... veceras idem kod cika Rokija... tamo je uvek vasar...
ma sta ti je?!pa to je sastavni deo svake teme!! samo navali....
 
Gazdarica:
Svastara je svojevremeno nastala kao odgovor na potrebu forumasa da se zezaju i cavrljaju o kojecemu... So, kome je do toga, pravac --------> Svastara!

Nisam primetila da se ljudi pridrzavaju tema, kao sto rekoh u izbrisanoj poruci. Podvukla sam ono sto je zaista poenta svega. Hahahahahaha
 
I meni smetaju krpelji, ali i kišne gliste, mišovi, papagaji i besni psi.
E da, i veliki polumajmuni u narodu poznati kao prstenorepi lemuri.
Ali to nije samo na ljis. To je svuda. Ali nema veze. Ne smeta mi toliko da me boli glava.
 

Back
Top