Pit Bull Terrier

:p
zeno, presvisnucu za njima
sta je meni to trebalo?
sledeci put cu imati malisane samo ako budem imala are i are dvorista, pa da mogu sve da ih zadrzim!

(nemoj da odes na more, a da se ne javis!)
 
Преболећеш! Мораћеш! Сећам се како сам ја стално обилазила штенце мог пса - све сам хтела да их покупим и задржим код себе, ... ма ... умирала сам! Битно је да њима буде добро, да имају љубав и негу.

(хи, хи, не брини, нећу отићи а да се не јавим, идем следеће среде).
 
Nadam se da ce mi neko ko se razume u kinologiju objasniti razliku izmedju; pit bula, pit bul terijera i staforda. vise ni sam ne znam ko je od njih lud, ko agresivan a ko paren u incestu? Vlasnik maznog staforda.
 
niko nije agresivan
p.s. ovo je pit
 

Prilozi

  • 24082007.jpg
    24082007.jpg
    92,2 KB · Pregleda: 69
art.panta:
Nadam se da ce mi neko ko se razume u kinologiju objasniti razliku izmedju; pit bula, pit bul terijera i staforda. vise ni sam ne znam ko je od njih lud, ko agresivan a ko paren u incestu? Vlasnik maznog staforda.
ovo bi trebalo kao da bude neka provokacija?
 
bugo:
niko nije agresivan
p.s. ovo je pit

hmmmm :?
Sve tri rase (pri tom mislim na americkog pit bul terijera, engleskog bul terijera i americkog stafordskog terijera) imaju izrazeniju agresivnost, kao i vecina terijera uostalom. Pitanje je samo kako ce se vlasnik postaviti prema toj cinjenici.

Inace pit bul je isto sto i pit bul terijer, a pun i pravilan naziv je americki pit bul terijer.
 
Jos da dodam - staf (americki stafordski terijer) i pit (americki pit bul terijer) izgledaju vrlo slicno, i moze u vecini slucajeva da ih razlikuje samo neko ko ih se nagledao.
Za razliku od njih engleski bul terijer izgleda ovako

Bull_Terrier.jpg


A postoji i staforski bul terijer a on izgleda ovako

01060201staffordshirebullterrier.jpg
 
Terieri tipa bull se dele na : American staffordshire terrier , American pitt bul terrier , staffordshire bul terrier , bulterrier .

Ostale rase nisu priznate !
A pitova ima : ruski pitt bul terrier , engleski pitt bul terrier , american pitt bul terrier !
ruski i engleski nisu priznati kao rasa jer su u principu pittovi ali samo ima malih varijacija izmedju njih i americkog pitt bul terriera !


U principu to se desilo jer su neki odgaivaci hteli da naprave rasu koja njima odgovara !

Ja mislim da sam razjasnio !!!
 
izvinjavam se,sada sam tek videla :lol:
Missy ja izglada nesto pojela,neki predmet (posto je sve zivo grizla) koji nije mogla da povrati.....tako smo zakljucili.....poslednja dva dana nije nista jela samo je povracala,nije cak ni vodu pila,izgledala je kao da nije nista jela nedelju dana,vodili smo je i kod veterinara,sve smo pokusali i nista nije vredelo.....ne znam sta vise da kazem sem...uzas jedan... :(
sada opet imamo kuce,isto pita,ali jos uvek mi ona nedostaje,i mislim da nijedno vise nece biti lepo i pametno kao ona.... :roll:
poslacu vam slike uskoro
 

Back
Top