ŠTA SU PO VAMA KUĆNI LJUBIMCI ???

mogu biti prijatelji,drustvo da se ne osecate sami,mogu biti cuvari-sluziti svrsi,mogu biti ukras u okruzenju.
uglavnom,oni su bica koja uslovno receno,ne mogu sami da se brinu o sebi,i zato smo mi tu da se brinemo o njima,a za uzvrat dobijamo nesebicnu ljubav koju nikada necete dobiti od coveka.
 
Мало бесмислено питање. Мислиш ли да ће неко да напише да љубимца држи и сматра за будалу, непријатеља?? А и зна се какве ће бити реакције осталих ако неко напише нешто негативно на конто тога. Не капирам, али ајде.
 
Caka i Boki, to su moji kucni ljubimci!
Dve kuce, slatke i blentave, obozavam kad me gledaju onim svojim okicama, pa jos i glavu zakrive i pri svemu tome i sapu pruzaju...eto, kao ljudi su, traze i kontakt fizicki.
A Caka kad se zaleti pa mi skoci u krilo sa svojih 40 kilograma...eee, to je tek poseban osecaj!:)
Volim ih.
Znaci, predmet moje ljubavi su.
 
moj slucaj je da sam 20 godina zelela psa,dobila sam ga,volela 4 godine i morala sam da se preselim zato sto sliko sam se udala i zivim daleko i ne mogu da je vidjam. vec mesec dana je nisam videla,a za tih 4 godine sam je toliko zavolela da evo sad mogu slobodno da kazem da mi ona najvise nedostaje i jedva cekam ponovo da je vidim.i tek sad shvatam kolika je to odgovornost imati psa jer eto bas ko da sam ostavila clana porodice.sada zivi sa mojom mamom i znam da je isto voli.
 

Back
Top