Najbolji tandem svih vremena

vuk93:
U pravu ste ali skoro sam dobio internet pa sam mozda malo preterao,necu vise otvarati sto tema
Ovako rezonuje ispravan Forumas. Cestitam ti!!!
f045.gif

Na odredjena pravila ces se lako prilagoditi.;)
 
Mali,ti si se bas nameracio na mene! Prekini da kenjas ovo stvarno nema smisla,potires me na svakoj temi gde pricam o kosarci.
Sto postavljas temu ako ces da komentarises igrace koji igraju poslednjih 5,6 godina? T Mac i Ming,igraci koji nece biti tandem za par godina....Kad su Meloun i Stokton zavrsili karijeru ti si imao 9 godina,sta ti znas kakvi su oni bili? Sta ti znas o MJu i Pipenu,koji su zavrsili karijere kad si imao 5 godina??? Sto onda ti njih posminjes,garantovano ih nisi gledao sem na highlight-u negde...

Ja sam spomenuo Rasela i Havliceka jer su osvojili zajedno cini mi se 9 titula. Koji tandem je to uradio? Posto ocigledno ne poznajes NBA istoriju,nauci je pa pricaj.
Mekgrejdi i Jao Ming...Smejurija....
 
Nameracio sam se na tebe jer mi smeta sto stalno pricas kakvi su nekad bili igraci i ko je nekad igrao za reprezentaciju.Ja sam upravo postavio temu da bi saznao nba istoriju.Ako ja neznam nista o Jordanu koji je zavrio karijeru pre 10 god. kako ti znas nesto o Havliceku i Raselu koji su je zavrsili pre vise decenija.Uzgred preko neta sam skinuo dosta Jordanovih utakmica tako da sam ipak saznao nesto o njemu.
Ja sam samo rekao da Mekgrajdi I Yao imaju potencijal jer su dva vrhunska igraca.
 
Zasto onda Vuce pricas o Dzordanu kad ne znas o njemu?Kad ga nikad nisi gledao u direktnom prenosu? Jer ako ja nisam gledao Rasela,a ti Dzordana,o cemu pricamo ovde?
Pa koliko vidim tebi smeta sto su nekad igraci igrali vrhunsku kosarku u ovoj zemlji i sto ovi sada nemaju veze sa njima...I oni raniji su se zezali ali su bili face,osvajali sve redom,a ovi izigravaju frajere a niko nista uzeti nece.
Sto se NBA istorije tice-ja ti je sve vreme stavljam na dlanu,a tebi ni to ne odgovara.Bob Kuzi,Havlicek,Rasel i ostatak ekipe su bili vrh,a ja sam o njima ucio iz knjiga,posteno-gledao sam samo neke isecke sa njihovih najboljih utakmica.Daleko od toga da bi oni mogli da se porede sa sadasnjim igracima-pa Bob Kuzi uopste nije znao da vodi loptu levom rukom!
Medjutim,broj trofeja definitivno govori o snazi tog tima.I tad je bilo jakih timova,i kasnije,ali niko nije bio kao Seltiksi '60tih.
Ja znam za super timove kao sto su Detroit i Lejkersi s kraja osamdesetih pa nadalje.Meni je zauvek ostao Chicago u secanju i prvi i narocito drugi!
I gde nadje Minga i T Mac-a? Aj da si rekao Sek i Kobi,oni su ipak uzeli tri titule. Ova dvojica imaju potencijal za drugo kolo Plej Ofa i to je sve.
Dobro je sto si skinuo MJove meceve sa Neta...Ali drugacije je kad ga gledas godinama i kad ga vidis i u situacijama kad da 18 poena i opet bude MVP meca.

S jedne strane ne mogu da te krivim-jer ne poznajes NBA istoriju dovoljno dugo sto je i normano sa 14 godina.Sa druge strane nije mi jasno sto stalno napadas kad ne raspolazes sa pravilnim podacima? Ja govorim cinjenice koje je tesko pobiti,narocito kad su u pitanju brojke.
 

Back
Top