Prehrana i jos jedno pitanje

djondi

Obećava
Poruka
51
S obzirom da najvise volim da pecam karasa, babusku, deveriku, zutooku itd... (jer stalno udaraju ;)) zanima me ako zna neko da mi da neki dobar recept za takvu vrstu ribe. Pretezno pecam sa hranilicom!

Pitanje: U mnogim receptima sam video da kao sastojak ide Ulje od konoplja i mozda zvucim glupo, ali ja nemam pojma sta je to, pa ako neko moze da objasni malo... ?

thx svima
 
Djondi i ja isto volim da pecam karasa i deveriku. Bio sam na Brestovackom jezeru i imao sam odlican uspeh. Kao primamu na hranilici koristio sam GICINU prehranu pomesanu sa izgladnjivacem za deveriku. Koristio sam tanak predvez od 0.12 i kukicu 12 i 10. Kao mamac sam koristio rizu a noću crviće, još bolja opcija je larva koju nisam mogaso da nadjem u Leskovcu i okolini. Lovio sam karase od 500gr.-1200gr. Kolko ja znam konoplje tere sitnu ribu tako da udaraju samo krupniji komadi!!!
BISTRO!!!
 
I ja provodim, ali bukvalno svako leto na Brestovackom jezeru! Ali svih 3 meseca sam tamo (do prosle godine), a nisam bio vec duze vreme. Sada idem na Barju na jednom mestu u pm gde moze samo traktori i moj dzip da pridje.
Pozz i BISTRO!!!
 
a bre pa ja se na Barije spremam da idem za vikend, daj brate da idemo zajedno. Ajde kad vidite poruke posaljite jedan PP pa da se dogovorimo. Idemo mojim dzipom, ali ja sam se spremio za Crcavac .. to vam je na ulivu ocu i klena da masakriram na muvu .. nosim i camac pa mozemo svi zajedno ..

pozdrav od Nitra ..
 

Back
Top