Zena vaseg devera tj. jetrva

Može,zašto da ne?Trenutno je ova koju sad imam druga,pošto se od prve razveo,i mogu vam reći da sam imala super odnos i sa onom prvom,a Boga mi i sa ovom se super slažem!Možda zato što žive daleko pa se retko viđamo,rekli bi neki,ali mislim da nije tako,jer kad nekog gotiviš,to je to!
 
Očigledno da može, ali i ne mora... Moja jetrva i ja smo dva totalno, potpuno, apsolutno dva različita sveta. ne mrzimo se (daleko bilo), ispoštujemo se i to je sve; nema šanse da bismo bile drugarice da nas ne vezuje taj odnos. Ali naravno, zbog naših muževa i naše dece sve je to ok.
 
mackica ns:
Moja jetrva i ja smo dva totalno, potpuno, apsolutno dva različita sveta. ne mrzimo se (daleko bilo), ispoštujemo se i to je sve; nema šanse da bismo bile drugarice da nas ne vezuje taj odnos. Ali naravno, zbog naših muževa i naše dece sve je to ok.

I kod mene je ista situacija, možda zbog razlike u godinama (10 godina), ali mislim da to nije jedini razlog. Pričamo samo formalno i primećujem razliku u njenom ponašanju kada je neko tu i kada nije. Juče mi je rekla kako je moj muž bio divan prema njoj kada je bila u drugom stanju i stalno je pazio i brinuo o njoj a sada kada sam ja trudna je to zaboravio, na šta je moj muž rekao da se ne seća toga. Ponekad pomislim da joj smeta što sam svog muža odvukla od nje i što sada ima novu porodicu. Ne mislim da je zaljubljena u njega i da ga želi kao muškarca, samo da voli da upravlja svima i celom njihovom porodicom.
 
moja jetrva i ja se baš volimo.
potpuno smo različite, ali negde slične.
kada se posvađamo, pršti na sve strane, ali ta ljutnja traje dan, ajd možda dva.
(iskreno, sad se ne sećam zašto smo se poslednji put "sporečkale")
mislim da smo na vreme shvatile da smo mi u ovoj porodici došljaci. i da treba da se držimo zajedno:p
ali nama niko ne treba uživamo u kafi i redovnom dnevnom, telefonskom, pretresu situacije iz "donjeg doma" :mrgreen:

e, bre žene...pustite jetrve, svekrve su koljači:lol:
 
Aaaa, ne mogu da verujem, i moja je meni stalno pričala kako je nju njen dever, odnosno moj muž stalno vozio na preglede dok je bila trudna; a ja sam sama kriva što mene ne vozi, nego sam išla peške ili taxijem, ili kako već... S tim što je on tada bio klinac, bez obaveza, nezaposlen...
I stalno nešto podbada svekrvu; kao jao, nema više ko s vama da pije kafu (oni su živeli tu, pa su se odselili; a ja sam se doselila) ili ne znam šta drugo da radi. Ybt, kao da sam ja drvo.
 
Nedo bog nikome jetrvu kao što je moja. Prvenstveno ženu a i majku.
Meni lično mnogo ne smeta. Popizdim na neke stvari, pošto je velika smrda i prljavuša.
I jedva čekam da se odsela ( trenutno prave kuću ). Nek mi sutra dođe na kafu i ja ću kod nje ( što ređe to bolje) , daleko joj lepa kuća.
Lenja buba. Ona i ja smo dva mnogo razičita sveta. Problem je što su i svekar i svekrva postali živčani zbog nje i njenog ponašanja.
Zamislite samo . Radi kuću a spava po 9h - 9:30h. a svekrva ustaje u 5h ujutru.
U što nije moja snajka kako bi joj ****** kevu. Propišala bi majčino mleko.
 
Zamislite samo . Radi kuću a spava po 9h - 9:30h. a svekrva ustaje u 5h ujutru.
U što nije moja snajka kako bi joj ****** kevu. Propišala bi majčino mleko.[/QUOTE]

Zamisli jbt! Ne mogu da verujem! Dotle spava? Ccccccc, strasno! E sestro kakva li ces ti sutra svekrva da budes, strasno....kakve reci, "propisala bi majcino mleko", sramota!
 
pajamaca:
moja jetrva i ja se baš volimo.
potpuno smo različite, ali negde slične.
kada se posvađamo, pršti na sve strane, ali ta ljutnja traje dan, ajd možda dva.
(iskreno, sad se ne sećam zašto smo se poslednji put "sporečkale")
mislim da smo na vreme shvatile da smo mi u ovoj porodici došljaci. i da treba da se držimo zajedno:p
ali nama niko ne treba uživamo u kafi i redovnom dnevnom, telefonskom, pretresu situacije iz "donjeg doma" :mrgreen:

e, bre žene...pustite jetrve, svekrve su koljači:lol:
E, to sam i ja uvek kontala - mi treba da se držimo zajedno, a ne da se borimo okok toga koju će svekrva više pohvaliti:roll: Ali opva moja ne kapira da je i ona kako kažeš došljak u porodicu, negop samo kao da sam ja došljak u njihovu porodicu... Tako nekako bzvz... A uopšte nemamo taj odnos da bismo uopštze mogle da se posvađamo, ja se ne svađam s nekim skim nisam bliska, yebeš ga šposle ne možeš da se pomiriš; samo komplikacije... A i što bi se svađala, kad mi je nebitna
 
jao jetrve!!!!!!!!!moja je zmija od zene. dok se jos nisam udala bila je super prema meni, druzile smo se izlazile zajedno, obilazile se, ali kad sam se udala onda je poludila. postala je ljubomorna na sve sto ja imam, na moj odnos sa muzem sa svekrom i svekrvom. kao sta sam ja to bolja od nje, pa se nama sav nov namjestaj kupio a oni dobili sve polovno, pa sta se ja to uzdizem i sve najmodernije moram kupovati, kao da sam ja kriva sto ona nema ukusa da sebi uredi stan. pa je ljubomorna sto se njena drugarice druzi samnom i sto mi cesce izlazimo nego one. zena je katastrofa, samo je 3 godine starija od mene a pravi se kao da je popila svu pamet svijeta, pa mi sad pamtuje sta ja trebam sa svojim djetetom, kako ga trebam odgajati, odkad ga smijem stavljati na tutu itd, a sebi neda ni rijeci rec oko odgoja. samo sto meni to sve na jedno uho ude a na drugo izade, ne spustam se na njen nivo da je blatim na sve strane i ne svadam se jos sa njom. ali ako nastavi , prece sve granice pa ce grad da gori.
 
Mimaca:
Nedo bog nikome jetrvu kao što je moja. Prvenstveno ženu a i majku.
Meni lično mnogo ne smeta. Popizdim na neke stvari, pošto je velika smrda i prljavuša.
I jedva čekam da se odsela ( trenutno prave kuću ). Nek mi sutra dođe na kafu i ja ću kod nje ( što ređe to bolje) , daleko joj lepa kuća.
Lenja buba. Ona i ja smo dva mnogo razičita sveta. Problem je što su i svekar i svekrva postali živčani zbog nje i njenog ponašanja.
Zamislite samo . Radi kuću a spava po 9h - 9:30h. a svekrva ustaje u 5h ujutru.
U što nije moja snajka kako bi joj ****** kevu. Propišala bi majčino mleko.
''Nedo bog'' nikome jetrvu kao što si ti:shock:
 

Back
Top