Zasto ozenjeni muskarci koji imaju seks izvan braka ostaju u braku ?
Strana 1 od 21 1234511 ... PoslednjaPoslednja
Prikazujem rezultate 1 do 25 od 513

Tema: Zasto ozenjeni muskarci koji imaju seks izvan braka ostaju u braku ?

Početnik zarobljenik (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Zasto ozenjeni muskarci koji imaju seks izvan braka ostaju u braku ?

Ako ste jedan od ovih, dajte svoje razloge.

Najpre moj slucaj:

Ja sam ozenjen. Od pocetka redovno imam odnose sa zenama izvan braka.
    Ustvari, oduvek sam bio poligaman, resio sam da se ozenim samo jer sam
    uvideo da je to jedini nacin da budem sa svojom decom. A njih obozavam.

Mada sam vise puta razmisljao o razvodu sada mi je jasno da se nikada necu
    razvesti a evo i zasto:

1) Ja ne zelim da promenim partnerku, vec da imam "opusteni seks" sa raznim
    zenama. OK, stoji da bih verovatno nastavio da imam seks sa svojojm
    sadasnjom zenom i ako bi se razveli tako da ovo i
    nije neki motiv za ostanak u braku, ali zato je tu razlog 2:

2) Sud u 90% slucajeva decu dodeli majci. Ja to necu. Hocu da zivim sa
    svojom decom.

Ono sto me nervira u celoj prici to je da drzava dopusta zenama da nas
    ucenjuju odvajanjem od dece ukoliko im se ne zakunemo na vernost. To je
    nepravedno: zasto bi njihove zelje bile zasticene zakonom ako nase nisu ?

Cista glupost koja dovodi do situacija kao sto je moja. Kad bih znao da
    cu moci i posle toga da zivim sa svojom decom sutra bih se razveo.

Elita SANDRINAbg (avatar)
    Učlanjen
    25.11.2006.
    Pol
    ženski
    Dedinje,Лика дала седам Генерала и Јованку за Тита Маршала
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto ozenjeni muskarci koji imaju seks izvan braka ostaju u braku ?

A 'el si ti musliman..? Ako jesi, možeš sve to... :smile:

Iskusan sevilja (avatar)
    Učlanjen
    04.09.2005.
    Reputaciona moć
    0

Podrazumevano Re: Zasto ozenjeni muskarci koji imaju seks izvan braka ostaju u braku ?

Ja mislim da je sud tu prilicno krut i da je nekad bolje za dete da bude s ocem nego s majkom.
    Ali, ne lezi vraze, psihologija tvrdi da je za razvoj deteta potrebnija majka, pa se sud vodjen tom logikom, opredelio da decu daje majkama ( sem, u slucaju dokazane nepodobnosti)

Moji roditelji su se razveli i posto niko nije hteo da odustane od dece, nastavili su da zive pod istim krovom, ali imali su dogovor da svako moze da radi sta hoce, ali izvan kuce u kojoj smo sestra i ja.
    Ja moje roditelje drzim za izuzetno razumne ljude, a takvim se se prevashodno pokazali u bas toj posebnoj situaciji. Mogu da zanmislim koliko im je bilo tesko u pocetku da zive tako, ali mi smo im bile prioritet i takvo resenje je bilo jedina mogucnost.

Eto, imas sad model mojih roditelja, pa vidi da li mozes to da izvedes!

Buduća legenda Hellen (avatar)
    Učlanjen
    29.08.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    921

Јадна деца....

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Znam taj slucaj upravo sam pobegla od TAKVOG muskarca kao sto si ti.......

Elita kojote (avatar)
    Učlanjen
    14.02.2004.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    1072

Podrazumevano LOKACIJA

Dodji
    Ponekad žena oprosti onome ko zloupotrebi priliku, ali nikad ne oprosti onome ko je propustio.

Elita Kad_LupimLupim (avatar)
    Učlanjen
    31.03.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    250

Ma budale, pusti ih... da nisu budale, ne bi se zenili.
    Realno...

Elita gossca (avatar)
    Učlanjen
    27.01.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    1535

Da... i?
    Tvoja prica kao hiljade drugih prica... kao prica mnogih ozenjenih... pa ostani u tom braku... ili se razvedi...

Poznat bezibre! (avatar)
    Učlanjen
    30.07.2007.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    5
    Reputaciona moć
    0

TI SI IDIOT kao milion tih drugih!!!!

Iskusan inspirion (avatar)
    Učlanjen
    18.06.2004.
    Reputaciona moć
    106

Ja ne bi mogao da tuсam drugu i da isti dan večeram sa majkom svoje dece.
    Za to moraš da budeš debelokožac.
    Ali, bolje uživati nego biti zarobljenik.
    Kako se postaje član javne grupe?

Buduća legenda Lexa (avatar)
    Učlanjen
    23.04.2004.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    6
    Reputaciona moć
    797

Da ti nije ipak mrsko da plaćaš izdržavanje?
    Janidebi

Primećen član Marqueaux (avatar)
    Učlanjen
    25.05.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    50

Брак је друштвена институција. Да би неко био у браку, мора да буде социјализован, јер наш брак искључује полигамију, а биолошки је човек полигаман. Дакле, ако неко не уме да обузда животињу у себи, не треба да иде у брак. А ако му се то деси, треба лепо да изађе из њега.

Дакле, одговор: Лепо се разведи, или се жртвуј због деце, ако ти је толико стало до њих, и престани да обмањујеш ту једну жену, која вероватно ринтачи и кува у кући, и обавља све послове, док се ти шмекеришеш около.

chika_doktor
    Guest

Citat Original postavio Lexa
    Da ti nije ipak mrsko da plaćaš izdržavanje?

a i valja opeglati i oprati gace..a ni freee klopica nije na odmet..a tu su i djeca kad se malo pozeli njeznosti

Buduća legenda
    Učlanjen
    26.07.2005.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio inspirion
    Za to moraš da budeš debelokožac.
    Ali, bolje uživati nego biti zarobljenik.
    ma sigurno brate... a jel se to samo odnosi na vecheru il mozhe i zajutrek...

Poznat
    Učlanjen
    15.12.2006.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    0

@postavljacu teme.
    Mislim da si pogresio konfesiju ili zemlju u kojoj si trebao da se rodis.
    Kao muskarac, mogu da te razumem, ali ne mogu da te opravdam.
    Iskusenja postoje i muskarac moze da prevari zenu, ali kod tebe to nije incident, to nije sporadican dogadjaj, to je nacin zivota u kome ti ne vidis nista lose i nista pogresno.
    Hajde da obrnemo situaciju. Recimo da tvoja zena od pocetka braka ima sex sa drugim muskarcima, da se udala za tebe samo zato da bi neka deca imala nekog oca, itd itd.
    Kako bi to zvucalo?
    I mislim....ta recenica "od pocetka redovno imam odnose sa zenama van braka"
    Ajd da rece posle 5, 7, 10, 15 godina braka poceo sam da imam odnose sa drugim zenama.....pa da ti nadjem neko opravdanje. Ali od pocetka.....to je kranje besmisleno i krajnje nemoralno, cak i za mene koji se ne dicim nekom posebnom moralnoscu i cistotom.
    Konacno, mislim i da si piccka, jer bi sve da dobijes a nista da ne izgubis. Ti mozda stvarno i qaras sve te zene van braka ali si kao muskarac za mene licno O (nula).
    Poslednji put ažurirao/la lyon69 : 31.07.2007. u 23:43

Iskusan
    Učlanjen
    26.03.2006.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lyon69
    @postavljacu teme.
    Iskusenja postoje i muskarac moze da prevari zenu, ali kod tebe to nije incident, to nije sporadican dogadjaj, to je nacin zivota u kome ti ne vidis nista lose i nista pogresno.
    Hajde da obrnemo situaciju. Recimo da tvoja zena od pocetka braka ima sex sa drugim muskarcima, da se udala za tebe samo zato da bi neka deca imala nekog oca, itd itd.
    Kako bi to zvucalo?
    Ajd da rece posle 5, 7, 10, 15 godina braka poceo sam da imam odnose sa drugim zenama.....pa da ti nadjem neko opravdanje. Ali od pocetka.....to je kranje besmisleno i krajnje nemoralno, cak i za mene koji se ne dicim nekom posebnom moralnoscu i cistotom.
    Konacno, mislim i da si piccka, jer bi sve da dobijes a nista da ne izgubis. Ti mozda stvarno i qaras sve te zene van braka ali si kao muskarac za mene licno O (nula).
    Bas simpatican komentar

Poznat muzjak (avatar)
    Učlanjen
    01.08.2006.
    Pol
    muški
    Tekstova u blogu
    4
    Reputaciona moć
    1298

Ja sam u braku u kome i pored razočarenja koja mi je supruga priredila (nema veze sa seksom ili prevarom) ja i dalje ostajem njen prijatelj. Idem logikom da je ona moja supruga (ma šta to značilo) i majka moje dece pa makar bila i luda. Biti prijatelj nekome više je od imati seks sa njime. Supruga mi je inače aseksualna. Imam seks van braka i ne pomišljam da ostavim suprugu. Sa partnerkom van braka imam iskren odnos i od starta je jasno da neću napustiti brak i sa time se mora pomiriti. Čak i kad bih napustio brak iz odredjenih razloga, ostao bih prijatelj i vodio računa o svojoj sadašnjoj supruzi. Da bi stvar bila jasnija, sa suprugom idem kod psihijatra i psihologa i žao mi je što ima problema i ako joj psiholog kaže da je razmažena (to je i njena muka).
    Ali, na stranu logika. Ljudi se uglavnom ne rukovode logikom već svojom prirodom. Logika je tu više u funkciji da opravdaju tu svoju prirodu. To je tako i osoba koja je postavila ovaj post (htela-ne htela) ide za svojom prirodom. A priroda ume da kažnjava ukoliko je ne zadovoljite. Želim samo reći da morate razumeti i sebe i druge i trebate naučiti da prihvatite i sebe i druge, dobronamerno i bez osude, ne polazeći samo od svojih pretenzija. Ljudska priroda ume da bude dovoljan teret i kazna samom čoveku. Kao što se kaže: "Iz svoje se kože u drugu ne može".

Obećava
    Učlanjen
    26.04.2007.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    39

Na ovaj način razmišlja 60% mojih kolega,ali ne varaju žene sa ljubavnicama već sa prostitutkama.
    Njihovo objašnjenje je da mogu sebi da priušte kratkotrajne izlete bez mogućnosti da ih žena uhvati u prevari.
    Čudno ali...njihov život.

Elita Šakal (avatar)
    Učlanjen
    12.04.2004.
    Pol
    muški
    Reputaciona moć
    244

Hm, bolje dobar razvod nego loš brak...

Primećen član
    Učlanjen
    11.04.2007.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    49

Jako je dirljivo sto se zrtvujes zbog dece i sto si zbog dece usao u brak. I zao mi je sto je pravosudje takvo, sto decu dodeljuje majkama, a ne takvim divnim ocevima, kao sto si ti, koji u pauzi izmedju dve ljubavnice, nadju vremena da se poigraju sa decom.

Veoma poznat gost 37180 (avatar)
    Učlanjen
    03.07.2005.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio lyon69
    @postavljacu teme.
    Kako bi to zvucalo?

BRAVO!!!! SVAKA CAST!!!!
    klap klap klap klap klap klap

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio inspirion
    mozda on preskace veceru u to ime?
    internet - disconnecting people

Iskusan
    Učlanjen
    29.08.2005.
    Pol
    ženski
    Tekstova u blogu
    1
    Reputaciona moć
    105

Citat Original postavio muzjak
    Supruga mi je inače aseksualna. Imam seks van braka i ne pomišljam da ostavim suprugu. Sa partnerkom van braka imam iskren odnos i od starta je jasno da neću napustiti brak i sa time se mora pomiriti.
    hmm... pa zar ti nisi negde pisao da se ti i supruga sjajno slazete u seksu ali da sporazumno imate i avanture van braka???
    ovo ovde je druga prica... ili sam ja pobrkala loncice (mada mislim da nisam, zapamtila sam te jer si pisao neke dobre postove o drugim temama)
    internet - disconnecting people

Početnik zarobljenik (avatar)
    Učlanjen
    13.07.2007.
    Reputaciona moć
    0

Citat Original postavio moje srce
    hmm... pa zar ti nisi negde pisao da se ti i supruga sjajno slazete u seksu ali da sporazumno imate i avanture van braka???
    ovo ovde je druga prica... ili sam ja pobrkala loncice (mada mislim da nisam, zapamtila sam te jer si pisao neke dobre postove o drugim temama)
    Nigde to nisam napisao, definitivno si pobrkala loncice. Idi na moj profil i uradi search za sve moje postove da se uveris.

Poznat mackica ns (avatar)
    Učlanjen
    28.07.2004.
    Pol
    ženski
    Reputaciona moć
    126

[font=Comic Sans MS]Pa nije tebe citirala kad je to napisala Ne verujem da si ti pisao dobre postove na drugim temama[/font]

Slične teme

1. Odgovora: 75
    Poslednja poruka: 04.04.2009., 01:48
  2. Odgovora: 87
    Poslednja poruka: 06.08.2008., 13:42
  3. kako to da bas muskarci imaju fobiju od braka?!
    Autor peach u forumu Ljubav i seks
    Odgovora: 62
    Poslednja poruka: 10.02.2005., 22:41

Pravila za slanje poruka

• Ne možete kreirati novu temu
  • Ne možete poslati odgovor
  • Ne možete dodati priloge
  • Ne možete prepraviti svoju poruku
  •