plesne škole

Ines1864

Ističe se
Poruka
2.278
Ajd ljudi, ako znate recite mi gde ima nekih dobrih plesnih škola u NS? U stvari, tačnije, zanimaju me plesni klubovi, pošto sam ples trenirala skoro 10 godina, tako da nemam šta još mnogo da učim (neću reći da znam sve, ali ajd znam dosta bar što se tiče vrste plesa koja me zanima). Zanimaju me plesni klubovi gde se trenira disco dance i hip-hop. Mada može i škola latino plesova, ali pod uslovom da to nije neka standardica gde se samo uče pokreti i dosadno je...Čula sam za neke plesne škole koje organizuju plesne večeri i gde se možeš izigrati kao lud, e tako nešto me zanima....Pa ako neko slučajno zna nešto o ovom, nek podeli to znanje sa mnom. Hvala unapred :D !
 
Imas neku plesnu skolu ili klub ili sta vec na grbavici u mise dimitrijevica, pored policijske stanice, koriste prostorije mesne zajednice valjda (kod ALEKSANDRA), procunjaj onuda, videces neke plakate...
 
ja sam chula da je City Dance dobar...i mislim,super su igrali na takmichenjima...a Viva dance ti ne preporuchujem,ishla sam tamo...jako su skupi i uzhasno neorganizovani,samo zhivce da kidash kod njih...:lol: impuls je ono...manje vishe...nije losh...to je to shto znam....mislim da u svim ovim imash hip-hop...imash kod njih josh i show dance,jazz balet itd...a hip hop imash i u klubu Bolero,moja drugarica je tu ishla,nisu loshi...=)
 
Ines1864:
Ajd ljudi, ako znate recite mi gde ima nekih dobrih plesnih škola u NS? U stvari, tačnije, zanimaju me plesni klubovi, pošto sam ples trenirala skoro 10 godina, tako da nemam šta još mnogo da učim (neću reći da znam sve, ali ajd znam dosta bar što se tiče vrste plesa koja me zanima). Zanimaju me plesni klubovi gde se trenira disco dance i hip-hop. Mada može i škola latino plesova, ali pod uslovom da to nije neka standardica gde se samo uče pokreti i dosadno je...Čula sam za neke plesne škole koje organizuju plesne večeri i gde se možeš izigrati kao lud, e tako nešto me zanima....Pa ako neko slučajno zna nešto o ovom, nek podeli to znanje sa mnom. Hvala unapred :D !


Ima i jednoj osnovnoj skoli bas plesni klub. Znaci ljudi se okupe i tancuju. (a na kraju se ugasi svetlo i ko koga dohvati :lol: ) Naravno nema clanarine i tako to...

Ja sam se dogovarao da idem sa drugarima jer smo culi da ima gomila zenskinja, ali nikako nismo otisli, tako da ne znam tacno gde je... Probacu da se raspitam gde je to i koja je skola. Znam da je bilo petkoom uvece.
 
Uh, ala ste bili vredni juče! Svaka čast :-D.
Imas neku plesnu skolu ili klub ili sta vec na grbavici u mise dimitrijevica, pored policijske stanice, koriste prostorije mesne zajednice valjda (kod ALEKSANDRA), procunjaj onuda, videces neke plakate...
Baš sam pre koje veče tuda prolazila i videla sam kroz prozor neke devojke, ali sam mislila da je u pitanju aerobik. Skoknuću baš da vidim o čemu se radi.
ja sam chula da je City Dance dobar...i mislim,super su igrali na takmichenjima...a Viva dance ti ne preporuchujem,ishla sam tamo...jako su skupi i uzhasno neorganizovani,samo zhivce da kidash kod njih... impuls je ono...manje vishe...nije losh...to je to shto znam....mislim da u svim ovim imash hip-hop...imash kod njih josh i show dance,jazz balet itd...a hip hop imash i u klubu Bolero,moja drugarica je tu ishla,nisu loshi...=)
City dance, Viva i Impuls mi se baš i ne sviđaju. Dok sam ja išla na takmičenja njihove koreografije su uglavnom bile jazz balet odnosno show dance, meni lično to ne odgovara (sviđa mi se da gledam, ali ne uživam u toj vrsti plesa). U hip-hopu i disco dance-u nikada nisu bili dobri (u stvari ni ne sećam se da su imali takmičare u tim kategorijama). Bolero- njih se sećam što se tiče standardnih plesova, ali otići ću da pogledam. Hvala ti!
Ima i jednoj osnovnoj skoli bas plesni klub. Znaci ljudi se okupe i tancuju. (a na kraju se ugasi svetlo i ko koga dohvati ) Naravno nema clanarine i tako to...

Ja sam se dogovarao da idem sa drugarima jer smo culi da ima gomila zenskinja, ali nikako nismo otisli, tako da ne znam tacno gde je... Probacu da se raspitam gde je to i koja je skola. Znam da je bilo petkoom uvece.
Ovo mi se ne sviđa baš....Da mi dođe neki Aleksej da me do'vati samo zato što bi da se pipa, a ne da pleše...no-no...To me baš ne zanima :lol:.
Al' ajd raspitaj se, čisto da odem da pogledam na šta to liči. Na normalan ples ili na orgijanje? :lol:
 
Ines1864:
Ovo mi se ne sviđa baš....Da mi dođe neki Aleksej da me do'vati samo zato što bi da se pipa, a ne da pleše...no-no...To me baš ne zanima :lol:.
Al' ajd raspitaj se, čisto da odem da pogledam na šta to liči. Na normalan ples ili na orgijanje? :lol:

PA pricali meni kako imaju manjak tipova pa se ribe grabe za iste...!!! :) :lol:

Pa ti vidi jel bi se i ti grabila ili bi igrala sama... ;)

Raspitacemo se.... 8-)
 
svako bi trebao da nauci bar neke osnovne korake, verujte mi da ce te sa naci u prilici da se plese a vi sedite sami za stolom i gledate kako sa nekom vasom simpatijom plese neko drugi :):);)
 
proka1:
svako bi trebao da nauci bar neke osnovne korake, verujte mi da ce te sa naci u prilici da se plese a vi sedite sami za stolom i gledate kako sa nekom vasom simpatijom plese neko drugi :):);)
Ja sam bio bek dok sam igrao fudbal tako da znam samo da udaram po nogama.Zbog toga ne plešem,a čik da vidim ko će da pleše sa mojom "simpatijom"!!! :mrgreen:
 
slavishans:
Ja sam bio bek dok sam igrao fudbal tako da znam samo da udaram po nogama.Zbog toga ne plešem,a čik da vidim ko će da pleše sa mojom "simpatijom"!!! :mrgreen:


Odmah mu udariš jedan BEKOVSKI udarac na mesto gde nema kostobrane :lol:

Jes igro levog el desnog ?
I ja sam nekad igrao na toj poziciji ... dakle uvek na poziciji 3 ili 10 :idea:
Ali uvek LEVO !
Takva mi je orjentacija ! :lol:
 

Back
Top