Trojan horse

K

kaktus

Gost
Da li neko moze da mi pomogne kako da se resim trojanca.Pokusala sam sve sto se tice anti virusa,da ga izbrisem,da ga prepravim i nista ne vredi.Ako neko zna kako da mi pomogne neke se javi..... unapred havala
 
kaktus:
Da li neko moze da mi pomogne kako da se resim trojanca.Pokusala sam sve sto se tice anti virusa,da ga izbrisem,da ga prepravim i nista ne vredi.Ako neko zna kako da mi pomogne neke se javi..... unapred havala

Reci u kom folderu se nalazi..
 
Vrlo je vazno da pored toga gde se nalazi kazes koji file je u pitanju, i kako ga antivirus identifikuje.
Ako je neki trojanac, i to u .exe file-u stvar je prosta... ali ako je npr. .dll datoteka inficirana, verovatno ti negine reinstalacija kad ga uklonis...
 
kada je kompjuter poceo da mi brka stranice i da bude jako spor,posumnjala sam na virus,skinula sam pandu(antivirus program)-proba na mesec dana i analizirala kompjuter.nasao mi je trojanca i virus worm.¡,i navodno ih je dezinfikovao.mada sada mis mi pravi haos nekad,bilo kako da ga pomeram on ide samo u desni cosak i zablokirami se ceo kompjuter.a test Norton sam pokusala da uradim(ne do kraja) i jos uvek imam otvorene programe gde moze da se nakaci virus!mislim da cu da kupim Norton!
Koji je najbolji program antivirus?
 
nakon sto sam indetifikovala trojanca sa nortonom i nisam mogla da ga uklonim re-instalirala sam norton i ubacila sam avp mcafee i sa njim sam uspela da otklonim virus i jos je pronasao 4 nova virusa koja norton nije ni registrovao....nadam se da ce ti ovo pomoci
 

Back
Top